_1CH3547_perceptive_RZ_400dpi

Izvēlies ērtības

izvēlies Audi Līzings

Audi Līzings ir īpašs līzinga piedāvājums, kas tiek izstrādāts individuāli katram klientam. Mēs nokārtosim visas ar dokumentiem saistītās formalitātes, tā ietaupot Jūsu laiku, bet Jūs varēsiet izvēlēties līzinga nosacījumus un jau drīzumā doties mājās ar savu jauno Audi.


1. Uz vietas salonā saņemiet konsultāciju par automobiļa iegādi līzingā. Izzinot jūsu vēlmes un situāciju, jūs informēs par iespējamajiem līzinga līguma nosacījumiem, iesniedzamajiem dokumentiem, kā arī pašu noformēšanas kārtību.

2. Līzinga pieteikumu varēsiet aizpildīt turpat uz vietas autosalonā un iesniegt kopā ar citiem nepieciešamajiem dokumentiem.

Pēc līzinga pieteikuma apstiprināšanas un līzinga līguma parakstīšanas jāveic sekojoši maksājumi – pirmā iemaksa un komisijas maksa par līzinga noformēšanu, kā arī jāveic līzinga objekta apdrošināšana, ko arī palīdzēs noformēt turpat autosalonā. Papildus: izdevumi par automobiļa reģistrāciju CSDD un tehnisko apskati, transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis un vieglo automašīnu nodoklis.


Audi Līzinga pakalpojumu nodrošina SIA DNB līzings.