Audi Q2 un Audi A5 Coupe iegūst godalgu “Zelta stūre 2016”

Divi šī gada jaunie Audi modeļi, kas papildināja zīmola krosoveru un sporta klases automobiļu līnijas, ir ieguvuši godalgoto titulu “Zelta stūre 2016”. Pēc starptautisko ekspertu, žurnālu “Auto Bild” un laikraksta “Bild am Sonntag” atzinuma, premium auto zīmola modelis Audi Q2 ir labākais Kompakto krosoveru kategorijā un Audi A5 Coupe kļuva par uzvarētāju Sportisko automobiļu kategorijā.

 Apbalvojums “Zelta stūre” ir viens no svarīgākajiem atzinumiem auto ražošanas industrijā, kas izceļ labākos jaunos auto gada griezumā. “Audi zīmols apbalvojumu “Zelta Stūre” saņem jau 27. reizi, un tas ir biežāk, nekā kāds zīmols jebkad ir saņēmis, tādējādi vēlrezi apliecinot, ka ejam pareizajā virzienā gan ar kopējo premium auto piedāvājumu, gan dizaina un tehniskajiem risinājumiem. Pirmie godalgotie zīmola spēkrati jau ir parādījušies uz Latvijas ceļiem,  kā arī gan Audi Q2, gan Audi A5 Coupe ir pieejami testa braucieniem pie zīmola dīleriem,” stāsta  Audi zīmola vadītāja Ilze Grase-Ķibilde.

 Kompetentās žūrijas sastāvā, kas no visiem pieteiktajiem modeļiem izvēlas labāko, ietilpst tādi eksperti kā auto izdevumu redaktori, sacīkšu braucēji, dizaineri, slavenības un auto jomas entuziasti, tādējādi nodrošinot pretendentu pilnvērtīgo invertējumu un ekspertu viedokļus ar ļoti dažādām ekspektācijām attiecībā uz auto. «Zelta Stūres» apbalvojums, ko īsteno “Auto Bild” un “Bild am Sonntag”, tiek piešķirts gada labākajiem jaunajiem automobiļiem jau kopš 1978. gada, šogad salīdzinot 36 dažādu zīmolu modeļus sešās kategorijās.

 Audi Q2 , “Zelta Stūre 2016” ieguvējs Kompakto krosoveru kategorijā, šī gada pirmajā pusē papildināja Q saimi un kļuva par līdz šim tirgū mazāko kompaktās klases apvidus auto. Modelis apvieno progresīvu dizainu un augstu funkcionalitāti, tā savienojamības informācijas un izklaides sistēmas ir pielīdzināmas augstāko segmentu auto klases līmenim. Savukārt Audi A5 Coupe, kas uzvarēja automobiļu kategorijā, raksturo izteiksmīgs dizains un jaudīgi četru un sešu cilindru dzinēji vēl lielākam braukšanas baudījumam un jaudai. Modelim piemīt augstas klases salons ar Audi virtuālo vadītāja informācijas sistēmu un Audi connect sistēmu.

Atpakaļ