Audi 2017. gadu iesāks ar jaunā Q8 modeļa koncepta prezentāciju

Premium zīmols Audi 2017. gadu sāks ar jaunā modeļa Audi Q8 koncepta prezentāciju Ziemeļamerikas Starptautiskajā auto šovā (NAIAS) Detroitā. Modelī tiek demonstrēta izcila emocionālā Coupe dizaina un ietilpīgās, daudzfunkcionālās SUV klases sintēze. Ar šādu sinerģiju zīmols ievada jaunu segmentu lielo apvidus auto kategorijā.

 “Ar Audi Q8 konceptu mēs esam ne vien piedāvājuši tirgum jaunu modeli, bet arī prezentējuši jaunu flagmani visai  Q modeļu līnijai,”  paziņo Audi Design vadītājs Marks Likte (Marc Lichte). “Turklāt  ticam, ka modelis tirgū atradīs savus piekritējus ne vien pateicoties Coupe dizainam un SUV  ietilpībai, bet arī izcilajam interjeram un četrām vienlīdz komfortablām pasažieru vietām.”

 Audi Q8 koncepts ir vairāk nekā iespaidīgs. Astoņstūrīgais radiatora režģis ir daudz plašāks nekā citiem Audi modeļiem. Tas ir ievērojami izvirzīts uz priekšu, veidojot trīsdimensionālu figūru. Daži jaunā modeļa dizaina elementi ir aizgūti no 1980. gadu Ur-quattro.  Tie ietver ļoti līdzenu un tajā pašā laikā plašu C-plāstu, kā arī iespaidīgu “uzliesmojošu” plecu līniju. Šādas sabalansētas proporcijas  ļauj modelī vienlīdz izcelt gan priekšējos, gan aizmugurējos riteņus, kas ir raksturīgi quatro automašīnām.

 Audi Q8 Latvijas tirgū pārādīsies 2018. gadā.

Atpakaļ