Audi Digitaler Serviceplan

Saprotams, visaptverošs, uzticams un drošs

Elektroniskais tehnisko apkopju reģistrs

Visaptverošas tehniskās apkopes visaugstākajā līmenī: regulāra apkope, kvalificētu darbinieku remonti un precīza dokumentācija. Galu galā Jūs taču gribēsiet zināt, kas tieši un kad ir darīts ar Jūsu Audi. Tieši tāpēc Audi ir izstrādājis Elektronisko tehnisko apkopju reģistru jeb Digital Service Schedule.

Elektroniskais tehnisko apkopju reģistrs, kas pieejams visiem jaunajiem Audi, noteikti pārspēj klasisko servisa grāmatiņu papīra formātā. Tas nozīmē, ka turpmāk Jūsu Audi pārstāvis uzglabās visu informāciju par Jūsu automobilim veiktajām apkopēm elektroniskā formātā, uzglabājot informāciju hronoloģiskā secībā un turpinot to darīt arī pēc īpašnieka maiņas, t.i. visu automobiļa kalpošanas laiku.
Katru reizi, kad veiksiet tehnisko apkopi, Jums tiks izsniegta izdruka par attiecīgajā reizē veiktajiem darbiem. Šajā izdrukā tiks uzrādīta arī cita informācija par attiecīgo automobili, piemēram, par Audi pagarināto garantiju.

Jūsu ieguvumi

• Elektroniskais tehnisko apkopju reģistrs ir drošs informācijas uzglabāšanas veids, jo tiek uzglabāta informācija par visām tehniskajām apkopēm un remontiem, kas veikti Jūsu automobilim.
• Pat ja Jūs pazaudēsiet vai nosmērēsiet izdrukas, Jūsu Audi pārstāvis jebkurā laikā Jums varēs izsniegt jaunu izdruku. Servisa vēsturi vairs nevar pazaudēt.
• Katrai servisa vēstures kopsavilkuma izdrukai tiek piešķirts unikāls drošības kods. Tā kā šiem elektroniskajiem datiem ir speciāls kods, tos nav iespējams viltot. Šādā veidā tiek nodrošināta paaugstināta aizsardzība pret iespējamām manipulācijām.
• Tā kā servisa vēstures dati satur pilnīgi visu informāciju, ko iespējams arī pārbaudīt, šādā veidā tiek paaugstināta tālāk pārdošanas vērtība, kā arī ar drošu sirdi pirkt lietotu automobili.
• Tagad būs daudz ērtāk izmantot arī citu Audi pārstāvju pakalpojumus, kā arī izmantot servisu pakalpojumus ārvalstīs.


Audi uzsāks pakāpenisku Elektroniskā tehnisko apkopju reģistra ieviešanu visiem jaunajiem Audi automobiļiem, sākot no 2012.gada novembra. Uz vecākiem automobiļiem izmaiņas neattieksies.