Audi Q8 > Jaunumi > Sākumlapa

Jaunumi

 • stage_exterior_front.jpg
stage_exterior_front.jpg

Audi Q8 koncepts

Premium zīmols Audi 2017. gadu sāks ar jaunā modeļa Audi Q8 koncepta prezentāciju Ziemeļamerikas Starptautiskajā auto šovā (NAIAS) Detroitā. Modelī tiek demonstrēta izcila emocionālā Coupe dizaina un ietilpīgās, daudzfunkcionālās SUV klases sintēze. Ar šādu sinerģiju zīmols ievada jaunu segmentu lielo apvidus auto kategorijā.

 • Audi 2017. gadu iesāks ar jaunā Q8 modeļa koncepta prezentāciju

 • Q8
  Q8_600x300(3).jpg

  “Turklāt ticam, ka modelis tirgū atradīs savus piekritējus ne vien pateicoties Coupe dizainam un SUV ietilpībai, bet arī izcilajam interjeram un četrām vienlīdz komfortablām pasažieru vietām.”

 • Q8
  Q8_600x300(2).jpg

  Daži jaunā modeļa dizaina elementi ir aizgūti no 1980. gadu Ur-quattro. Tie ietver ļoti līdzenu un tajā pašā laikā plašu C-plāstu, kā arī iespaidīgu “uzliesmojošu” plecu līniju. Šādas sabalansētas proporcijas ļauj modelī vienlīdz izcelt gan priekšējos, gan aizmugurējos riteņus, kas ir raksturīgi quatro automašīnām.
  Audi Q8 Latvijas tirgū pārādīsies 2018. gadā.

 • Q8
  Q8_600x300.jpg

  “Ar Audi Q8 konceptu mēs esam ne vien piedāvājuši tirgum jaunu modeli, bet arī prezentējuši jaunu flagmani visai Q modeļu līnijai,” paziņo Audi Design vadītājs Marks Likte (Marc Lichte).

 • Q8
  Q8_600x600.jpg

  Audi Q8 koncepts ir vairāk nekā iespaidīgs. Astoņstūrīgais radiatora režģis ir daudz plašāks nekā citiem Audi modeļiem. Tas ir ievērojami izvirzīts uz priekšu, veidojot trīsdimensionālu figūru.