A1 Sportback > A1 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
 Der neue A1 Sportback
A1 Sportback

Ietilpīgs un sportisks

Jaunais Audi A1 Sportback no jauna definē kompakto segmentu. Tā pārsteidzošais, vīrišķīgais dizains ar sportiskā Ur-quattro gēniem raksturo veiksmīgā kompaktā automobiļa otro paaudzi. Salons ir veidots vadītāja komfortam – ar savu emocionālo un pielāgojamo dizainu. Pateicoties pilnizmēra klases informatīvi izklaidējošām un vadītāja palīdzības sistēmām, A1 Sportback ir cieši saistīts ar digitālo pasauli.

Katrai gaumei!
Jaunais A1 Sportback ir pieejams desmit dažādās krāsās, kas iespaidīgi demonstrē dizaina valodu. Kompaktā modeļa jumts pēc izvēles var būt kontrastējošā krāsā no A statņa līdz jumta spoilerim. Ārējie spoguļu korpusi, sānu priekšējie spoileri un sānu sliekšņi arī ir pieejami kontrastējošā krāsā.
Vairāk par aprīkojumu

Āriene: pārsteidzoša un vīrišķīga.

Plašais, zemu izvietotais vienotais režģis un sānu gaisa ieplūdes elementi dominē automobiļa raksturīgajā priekšpusē. Zem priekšējā pārsega ir trīs plakanas spraugas; tās tur izvietotas par godu Sport quattro – zīmola rallija ikonai. LED dienas gaismu raksturīgais efekts atbalsojas dinamiskajās sānu formās, kas izskatās pēc zemūdens spārniem. Zemais, koncentrētais dizains kopā ar mazajiem rombveida segmentiem lukturu augšējā daļā rada sportisku izskatu.

Front

Pilnībā savienots.
Aizraujoša 3D skaņa.

Jaunais Audi A1 Sportback ir piemērots digitālajai nākotnei. Pat bāzes modelis standartā ir aprīkots ar pilnībā digitālu instrumentu kopu, augstas izšķirtspējas 10,25 collu ekrānu un daudzfunkcionālu stūri. Pieejamais Audi virtuālais vadības panelis ar plašu funkciju klāstu sniedz visaptverošu un daudzveidīgu informāciju, piemēram, kustīgas navigācijas kartes un vadītāja palīgsistēmas grafikas vadītāja tiešajā redzamības laukā. Audi viedtālruņa mijiedarbība vienmēr nodrošina labu savienojumu ar jauno A1 Sportback. Tas integrē iOS un Android viedtālruņus, izmantojot Apple CarPlay un Android Auto lietotnes. Mūzikas un akustikas entuziastus priecēs Digital Audio Broadcasting uztvērējs, Audi skaņu sistēma un Bang & Olufsen Premium skaņu sistēma.

Bedienkonzept
Vairāk par informācijas izklaidi

Piekare: sportisks, līdzsvarots aprīkojums

Jaunā Audi A1 Sportback asu konstrukcija nodrošina vienmērīgu vadību un sportisku, līdzsvarotu braukšanu. Papildu pamata piekarei ir pieejama arī cietāka sporta piekare. Dinamiskie komplekti, kas ir individuāli konfigurēti katram motora tipam, piedāvā aprīkojuma iespējas, lai A1 Sportback padarītu vēl sportiskāku. Jaunā A1 Sportback bremzes iespējams precīzi izmērīt, un tās ļauj pilnībā un stingri izjust pedāli. Pieejams arī stāvēšanas pastiprinātājs, kas uzlabo drošību uz augšu un uz leju stāvās nogāzēs, novēršot automobiļa ripošanu pēc apstāšanās. Riteņi ir pieejami izmēros – no 15 līdz 18 collām. Jaunais A1 Sportback, pēc izvēles, var tikt aprīkots ar Audi Drive Select apstrādes sistēmu. Tā ļauj autovadītājam izvēlēties kādu no četriem režīmiem, kas ietekmē braukšanas īpašības: automātiskais, dinamiskais, efektīvais un individuālais.

A1 Sportback
Sicherheit

Vadītāja palīgsistēmas: Drošība pirmajā vietā.

Audi A1 Sportback vadītāja palīgsistēmas aizgūtas no pilnizmēra klases automobiļiem: tās notur kompakto automobili pareizajā attālumā no priekšā braucošā automobiļa, tādējādi vadītājam ir vieglāk noturēties braukšanas joslā un novietot automobili stāvvietā. Standarta brīdinājums par izbraukšanu no joslas palīdz vadītājam noturēt automobili joslā, pārvietojoties ar ātrumu, kas pārsniedz 65 km/h. Pielāgotais ātruma palīgs notur Audi A1 Sportback vēlamajā attālumā no priekšā braucošā transportlīdzekļa, savukārt Audi priekšējie sensori atpazīst kritiskas situācijas, kurās iesaistīti citi transportlīdzekļi, gājēji, kas šķērso brauktuvi, vai riteņbraucēji automobiļa priekšā. Izmantojot uzlaboto novietošanas stāvvietā palīdzības sistēmu, A1 Sportback iebrauc arī perpendikulārās stāvvietās, nepieciešamības gadījumā manevrējot vairākas reizes. Sistēma arī izbrauc automobili no paralēlajām stāvvietām.

Vairāk vietas un komforta.

Jaunais A1 Sportback ir daudz plašāks, padarot dzīvi ērtāku gan vadītājam, gan pasažieriem blakus un aizmugurē. A1 Sportback ir arī garāks. Ar papildu 56 milimetriem tā garums sasniedz 4,03 metrus. Vienlaikus tā platums ir gandrīz saglabājies nemainīgs – 1,74 metri. Jaunās paaudzes modelis ir tikai 1,41 metru augsts, ieskaitot antenu – 1,43 metrus augsts. Bagāžas ietilpība ir palielinājusies līdz 65 litriem. Kopējais tilpums ir 335 litri, kas, nolaižot aizmugurējos sēdekļus, palielinās līdz 1090 litriem. Iekraušanas slieksnis ir ērtā 67 centimetru augstumā.

A1 Sportback Raumangebot