A3 Limousine > Sākumlapa

A3 Limousine

A3 Limousine
Attraction 1.4 TFSI 6-Gang
25.840,00 EUR

  • Basic price
    25.150,00 EUR
  • Optional equipment
    690,00 EUR
  • Price
    25.840,00 EUR

Satriecoši valdzinošs.
Audi A3 Limousine.

No jauna definēts sedans, kas apvieno Coupé raksturu un elegantu šarmu. Zemais plūdenais jumts izceļ tā dinamiku, un ar spēcīgām virsmām sedans demonstrē savu pašpārliecinātību. Izteiksmīgie izliektie dubļu sargi ar izteiktām riteņu arkām aptver riteņus, kas pieejami izmērā līdz 19 collām. Viens no akcentiem ir Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma, kas tagad pieejams arī kompaktajā klasē. Atklājiet daudzpusīgu inovāciju.

Aprīkojuma komplekti

Jūs varat aprīkot savu Audi A3 Limousine, lai precīzi apmierinātu savas vēlmes. Tas ir iespējams, pateicoties dažādajām komplektācijām. Piešķiriet tam sportiskas nianses vai pilnveidojiet dizainu ar dažādu toņu palīdzību. Viss ir jūsu rokās. Neatkarīgi no tā, ko izvēlēsities, visi jaunie aprīkojuma komplekti padara braukšanu ar Audi A3 Limousine par īpašu piedzīvojumu.

S līnijas sporta komplekts

Uzsveriet Audi A3 Limousine atlētisko dabu ar S līnijas aprīkojuma komplektiem. Izrādiet dinamiskās līnijas un piešķiriet salonam vēl lielāku izteiksmīgumu. Turklāt jūs varat Audi padarīt par īstu atlētu, piemēram, ar S line jumta spoileri un izgaismotiem priekšējo durvju sliekšņiem, ko dekorē S dizaina apdare.