A3 Sportback e-tron > Sākumlapa

A3 Sportback e-tron

A3 Sportback e-tron
  e-tron 1.4 TFSI S tronic
35,895.00 EUR

 • Basic price
  35,345.00 EUR
 • Optional equipment
  550.00 EUR
 • Price
  35,895.00 EUR
 • ROTR
  36,590.00 EUR

Maina pasauli.
Nevis ikdienu.

Nākotnes mobilitāte met daudz izaicinājumu. Audi ir atbilde: Audi A3 Sportback e-tron. Šis premium klases kompaktais automobilis ar uzlādējamo hibrīda piedziņu ir pilnībā piemērots ikdienas lietošanai. Tajā ir apvienotas elektriskās piedziņas stiprās puses ar iekšdedzes dzinēja priekšrocībām. Tas pārvar lielus attālumus, izmantojot elektrību un spēcīgu 4 cilindru dzinēju. Izaicinājums pieņemts.

Galvenie akcenti

Vienkārša uzlāde

A3 Sportback e-tron uzlādes koncepcija ir tikpat progresīva kā pats automobilis. A3 Sportback e-tron uzlādējas 2,5 stundās, izmantojot rūpniecisku uzlādi vai publiskās uzlādes stacijas, ar uzlādes portu, kas atrodas aiz Audi vienrāmja četriem gredzeniem, un ar uzlādes aprīkojumu. Uzlāde, izmantojot sadzīves elektrouzlādes punktu, aizņem mazāk par 4 stundām.

Kāpēc braukt ar e-tron?

Elektromobilitāte ar neierobežotu lietošanu ikdienā: ar uzlādējamo hibrīda piedziņu A3 Sportback e-tron piedāvā labāko no abām pasaulēm: augstu efektivitāti, braukšanu bez izplūdes ar elektromotoru, sportisku braukšanas dinamiku, lielus attālumus un virkni uzlādes iespēju gan mājās, gan ceļā. Atklājiet jauno A3 Sportback e-tron — lietošanai ik dienu. Katru dienu.

00:00 | 00:00