A4 Avant g-tron > A4 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
The Audi A4 Avant g-tron

A4 Avant g-tron

Daudzpusība ar dabasgāzes dzinēju.
Audi A4 Avant g-tron.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: saspiestā dabasgāze 4,1–3,9 kg/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: saspiestā dabasgāze 113–105 g/km

Daudzpusīgs universālis ar inovatīvu piedziņu – Audi A4 Avant g-tron. Tam ir ar saspiestu dabasgāzi darbināms 2,0 litru TFSI dzinējs, kas vienlaikus piedāvā gan sportisku, gan ekonomisku braukšanu. Pateicoties augstajai funkcionalitātei un ietilpīgajam bagāžas nodalījumam, šis automobilis ir izcils sabiedrotais ikdienas gaitās.

Dati par Audi A4 Avant g-tron

Saspiestās dabasgāzes tvertnes ietilpība

17.3

kg

NEDC

420–440

km¹

Maksimāli

Benzīna tvertnes ietilpība

7

l

1
Nobraukuma rezerve ar saspiesto dabasgāzi - Dati automobiļiem ar 16–19 collu riteņiem.

Efektīva un inovatīva – piedziņa

Audi A4 Avant g-tron visraksturīgākā iezīme ir tā piedziņa. Tā 2,0 litru TFSI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: saspiestā dabasgāze 4,1–3,9 kg/100 km, CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: saspiestā dabasgāze 113–105 g/km) darbojas ar saspiesto dabasgāzi. Tās sadegšanas procesā veidojas ļoti mazs cieto daļiņu apjoms. Pateicoties 125 kW (170 ZS) jaudai un 270 ņūtonmetru maksimālajam griezes momentam, automobilis paātrināsies no 0 līdz 100 km/h 8,4 sekundēs.

Vairāk par degvielas uzpildi

Gudras funkcijas. Vienkārša lietošana

Papildaprīkojumā pieejamā MMI navigācijas sistēma plus ar MMI touch ir jūsu durvis uz Audi connect2 digitālajiem pakalpojumiem. Sistēmu var vadīt no 10,1 collas skārienekrāna viduskonsolē, kas taustāmā veidā reaģē uz pogu nospiešanu. Braukšanas laikā MMI ir iespējams ērti vadīt ar balss komandām. Atrodiet tuvumā interesantas apskates vietas, izmantojot interešu punktu meklēšanu, un izvairieties no kaitinošiem satiksmes sastrēgumiem, izmantojot tiešsaistes satiksmes informāciju. Google Earth™³ satelītkartes ar augstu detalizācijas pakāpi palīdzēs atrast visātrāko maršrutu.

The infotainment system MMI navigation plus with MMI touch in the cockpit of the Audi A4 Avant g-tron
The luggage space of the Audi A4 Avant g-tron

Pielāgojams un piemērots ikdienas lietošanai

Salonā Audi A4 Avant g-tron¹ piedāvā ne tikai kvalitatīvus materiālus un mūsdienīgas tehnoloģijas, bet arī patiešām daudz vietas visiem braucējiem. Vēl viens apliecinājums ikdienā noderīgam praktiskumam ir pielāgojamā bagāžas koncepcija. Tā kā saspiestās dabasgāzes tvertne ir novietota rezerves riteņa vietā, lai ietaupītu vietu, bagāžas nodalījuma tilpums ir 415 litri vai līdz 1415 litriem ar nolocītiem sēdekļiem.

Sportiska āriene

Audi A4 Avant g-tron¹ demonstrē savu dinamisko raksturu no visām pusēm. Priekšpusē dominē platais un plakanais vienotais režģis un platās gaisa ieplūdes atveres. Raugoties no sāniem, nevar nepamanīt raksturīgās Avant kontūras ar pagarināto priekšpusi, garo, taisno jumta līniju un plakano D statni. Aizmugures dizainu izceļ jumta spoileris, vairāku līmeņu difuzors un trapecveida izplūdes caurules. g-tron logotips uz bagāžas nodalījuma pārsega ļauj noprast, kas šis automobilis darbojas ar dabasgāzi.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: saspiestā dabasgāze 4,1–3,9 kg/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: saspiestā dabasgāze 113–105 g/km.
2
Detalizēta informācija par Audi connect ir pieejama vietnē www.audi.com/connect vai pie jūsu Audi izplatītāja.
3
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.