Ārējais dizains > S4 Avant > A4 > Sākumlapa

S4 Avant

 • 1400x438_AS4_161005.jpg
1400x438_AS4_161005.jpg

3.0 TFSI quattro tiptronic
46,060.00 EUR

 • Basic price
  45,415.00 EUR
 • Optional equipment
  645.00 EUR
 • Price
  46,060.00 EUR
 • ROTR
  47,545.00 EUR

Sportiski atturīgs: Dizains ar lielo burtu.

Priekšpusē jaunā S4 Avant platumu uzsver vienrāmja režģis un akcentētais horizontālo līniju raksts. Bufera un gaisa atveru kontūras ir ļoti izteiksmīgas. Daudzu uzstādīto detaļu krāsojums ir smalkgraudaini matēti pelēkajos toņos, un hromētie ielaidumi izceļ konkrētus laukumus.

felgen-doppelspeichen-stern.jpg

Priekšējiem lukturiem ar izteiksmīgo roboto apakšmalu ir daudzšķautņaina un trīsdimensiju konstrukcija; S4 Avant standarta konfigurācijas ietvaros Audi tos nodrošina ar LED tehnoloģiju un dinamiski mirgojošu rādītāju aizmugurē. Pēc pieprasījuma tiks nodrošināti Matrix LED priekšējie lukturi. Šīs divpadsmit tālo gaismu LED apgaismo ceļu kā dienā, taču tiek regulētas ar tādu precizitāti, ka pretimbraucējus neapžilbinās. Matrix LED priekšējie lukturi satur kompakto dinamiski mirgojošo rādītāju arī priekšpusē. Vēl viena tehniska inovācija ir ceļazīmju pretapžilbināšanas funkcija: ja gaisma krīt uz ļoti atstarojošas ceļazīmes, tā tiks aptuveni par trešdaļu aptumšota.

S4 Avant plūdenā virsbūve ar asajām līnijām izceļ Audi zīmola būtību – 4,75 metru gara sportiska elegance. Priekšpusē un aizmugurē platumu uzsver izceļ noteikti akcentētais horizontālo līniju raksts. Dubulti alumīnija statņi strukturē vienrāmja režģi. Gaisa atveres, ko izceļ izteiksmīgas kontūras, ietver bultveida pārsedzes, arī tām ar ir alumīnija pārklājumu. Lai uzlabotu aerodinamiku, tās precīzi novirza daļu vēja plūsmas uz riteņu arkām.
750x410_A160890_large.jpg

Ārējo spoguļu alumīnija korpusi balstās uz malu akcentiem, un arī izteikti konturētās sānu vadvirsmas papildina S4 Avant izsmalcināto izskatu. Apakšmala un spoileris, kas pie bagāžas nodalījuma durvīm ievērojami novirzīts uz leju, uzlabo gaisa plūsmu. Aizmugurējā buferī ir iestrādāts plakans, melns medus kāres raksta režģis, un matēta alumīnija sudrabaina difuzora skava norobežo abus dubultos izpūtējus.