Salons > S4 Avant > A4 > Sākumlapa

S4 Avant

 • 1400x438_AS4_D_161006.jpg
1400x438_AS4_D_161006.jpg

3.0 TFSI quattro tiptronic
46,060.00 EUR

 • Basic price
  45,415.00 EUR
 • Optional equipment
  645.00 EUR
 • Price
  46,060.00 EUR
 • ROTR
  47,545.00 EUR

Sportisks un elegants salons.

Arī salonā dominē izsmalcināts sportiskums. To raksturo augstas kvalitātes darbs un ierastais S dizains. Papildaprīkojuma fona apgaismojums prasmīgi veido noskaņu, savukārt dekoratīvie ielaidumi, kas pēc izvēles pieejami Grey, Natural Oak, Black Piano Lacquer vai Carbon Atlas apdarē, rada elegantus kontrastus.

Ietilpīgais salons, pateicoties izteiktajām horizontālajām konstrukcijām, izskatās vēl plašāks. Plaši izvērsts ventilācijas atveru izkārtojums, elegants klimta kontroles panelis un liela dekoratīva virsma veido instrumentu paneļa pakārtotu sadalījumu. MMI monitors darbojas kā planšetdators, un tumsā LED apgaismojums ļauj izsekot durvju un vidus konsoles kontūrām – ar papildaprīkojumā esošu fona apgaismojumu 30 krāsās.

Izcilā aeroakustika salonā nodrošina zemu trokšņa līmeni. Tipiski S modelim raksturīgi, ka dominējošā ir melnā krāsa. Dekoratīvi ielaidumi veido elegantus kontrastus. Standarta konfigurācijā tie ir ražoti no matēta, raupja alumīnija, taču pēc izvēles pieejami ar pelēkā dabīgā ozola, melnā lakotu klavieru vai Carbon Atlas krāsā.
750x410_AS4_D_161007.jpg

S sporta sēdekļi

Papildaprīkojuma S sporta sēdekļiem ir smalkas Nnappa ādas apvalki. Audi nodrošina melnus, rotorpelēkus un magmas sarkanus (tikai un vienīgi S modeļiem) pārsegus ar rombu raksta stepējumu un kontrastējošām šuvēm klinšu pelēkā, antracīta un granīta pelēkā krāsā. S sporta sēdekļiem ir regulējami sāni, iestrādāti galvas balsti un pneimatiska masāžas funkcija. Kā alternatīva standarta konfigurācijas stūreis ar daudzfunkciju plus alternatīva ir pieejamas versijas ar apsildāmu un plakanapakšas apmali.

Šīs iezīmes noapaļo augstas kvalitātes detaļas. Tās ietver nerūsējošā tērauda pedāļus un kājas balstu, diferencētu S instrumentu bloku ar pelēkām skalām un baltiem rādītājiem, sarkanu gredzenu ap iedarbināšanas pogu, speciālu Audi MMI iedarbināšanas ekrānu un izvēles Audi virtuālo vadītāja informācijas sistēmu. S marķējums ar sarkano rombu ir redzams uz stūres, pārslēgšanas kanāla rāmja, apgaismotajām durvju sliekšņu apdarēm un kā reljefa āda uz sēdekļiem.

Displejs un vadības panelis

Pateicoties jaunajai vadības un displeja koncepcijai, visas jaunā S4 Avant funkcijas ir vadāmas intuitīvi. Papildaprīkojumā esošā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma un pilnībā digitālo instrumentu kopums rāda visu svarīgo informāciju 12,3 collu TFT ekrānā ar nevainojamu izšķirtspēju, ļoti detalizēti un ar smalki aplēstiem efektiem. Pogu "Skats" uz sporta stūres ar ādas apdari un daudzfunkciju plus opciju lieto, lai pārslēgtos starp displeja skatiem. Pieejami trīs skati, tostarp ekskluzīvā sporta režīmā ar tahometru kā dominējošo elementu. Jaunās MMI vadības funkcijas vidus konsolē kalpo kā galvenais vadības elements. Ar MMI navigation plus un MMI touch rotācijas spiedpoga integrē skārienpaliktni, ar kuru var veikt tālummaiņu kartē un ievadīt rakstzīmes. Tāpat kā viedtālrunī MMI darbības loģika ir izstrādāta tā, lai būtu vajadzīgs pēc iespējas mazāk darbību, ieskaitot atjautīgu teksta meklēšanu, tā saukto MMI meklēšanu. Jaunā balss vadības sistēma apstrādā arī ikdienas valodā lietotus terminus un frāzes, piemēram: "Kur varu uzpildīties?"

Head-up displejs ir vēl viena S4 Avant luksusa opcija – tas projicē attiecīgo informāciju uz vējstikla simbolu un skaitļu veidā. Tie izskatās lidināmies apmēram divu pēdu augstumā vadītāja priekšā 200 x 80 mm logā. Acs, kas pieradusi pie tāluma redzes, šos simbolus un skaitļus atpazīst ārkārtīgi ātri.