Piedziņas bloks un šasija > RS 6 Avant performance > A6 > Sākumlapa

RS 6 Avant performance

 • 1400x438_ARS6_PRF_151002_1.jpg
1400x438_ARS6_PRF_151002_1.jpg
 • Pulsa paātrinājums.

  Standarta astoņpakāpju tiptronic sistēma ir noregulēta tā, lai nodrošinātu maksimāli sportisku sniegumu. Visas pārnesumu maiņas notiek ātri un pielāgojami. Iespaidīgo klasiskā automātiskā griezes momenta pārveidotāja efektivitāti atbalsta augstas efektivitātes eļļas sūknis un transmisijas sistēmas apsilde ar dzesēšanas ūdeni uzsilšanas fāzē. Hidraulisks akumulators iespējo Start-stop funkciju. Vadītāji var izvēlēties starp D un S režīmu vai mainīt pārnesumu paši – vai nu ar pakāpju funkciju, vai ar pārslēgšanas lāpstiņām uz RS daudzfunkciju sporta stūres ar ādas apdari. Manuālajā kontakta pārslēgšanas režīmā apgr./min robežvērtību rāda indikators vadītāja informācijas sistēmā (DIS) vai pēc izvēles priekšējajā displejā. tiptronic sistēmas zemākie pārnesumi tiek stingri pārslēgti sportiskā veidā, savukārt garās attiecības astotais pārnesums samazina degvielas patēriņu.

 • Astoņpakāpju tiptronic sistēma
  600x300_ARS6_D_10075_1.jpg

  quattro pastāvīgā pilnpiedziņa šo iespaidīgo jaudu novada uz ceļu un atbilstoši vajadzībai pielāgojami sadala griezes momentu, izmantojot centrālo diferenciāli. Pamatdizainā 40 % ir pieejami priekšējai asij un 60 % – aizmugurējai asij. Pēc pieprasījuma quattro transmisiju var papildināt ap sporta diferenciāli uz aizmugurējās ass ar aktīvu griezes momenta sadali līkumā starp iekšējo un ārējo riteni – straujas pagrieziena izņemšanas laikā tas burtiski notur RS 6 Avant snieguma modeli rādiusā.

 • Šasija
  600x300_ARS7_PLUS_D_151007.jpg

 • Astoņpakāpju tiptronic sistēma
  600x600_0000_ARS6_PRF_151003.jpg

  Audi un quattro GmbH šos augstākos līmeņus sasnieguši, apvienojot savu lietpratību dzinēju izstrādē. Izmantojot pasākumus saistībā ar 4,0 TFSI diapazonu no konkrētas dzinēja vadības ar ātruma un pastiprināta spiediena palielinājumu caur modificētiem izplūdes vārstiem līdz pat turbokompresora iekšējai ģeometrijai efektivitātes nolūkā.

 • quattro pastāvīgā pilnpiedziņa
  600x300_ARS6_D_161010.jpg

  Priekšējai asij uz vienu riteni ir piecas alumīnija vadīklas, kas sniedz iespēju atsevišķi izmantot garenvirziena un šķērsvirziena spēkus. Aizmugurējā ass piemēro Audi pašizsekošanas trapecveida saites principu. Ass vadīklas šeit ir ražotas no alumīnija, savukārt ass nesējs – no tērauda, un ar virsbūvi to savieno divi hidrauliski amortizēti stiprinājumi. Tieši tāpat kā ar priekšējo asi, riteņu nesēji un rotācijas gultņi ir ražoti no alumīnija, savukārt stabilizatori ir veidoti kā caurules.