Audi e-tron > Audi tron > Sākumlapa
 • stage_exterior_front.jpg
Audi e-tron

Audi e-tron

Nākotnes forma.
Audi e-tron.

Atklājiet aizraujošo elektromobilitātes pasauli ar Audi e-tron un palīdziet veidot nākotni. Mūsu pirmais pilnībā elektriskais apvidus automobilis būs jūsu sportiskais un drošais ikdienas sabiedrotais šajā jaunajā laikmetā.

Asinhronie motori spēj attīstīt 265 kW maksimālo jaudu un 561 Nm griezes momentu līdz 60 sekundēm. Priekšējais elektromotors, kas vietas ekonomijas nolūkos ir novietots paralēli asij, attīsta 125 kW maksimālo jaudu un 247 Nm griezes momentu. Aizmugurējais koaksiāli novietotais motors attīsta 140 kW jaudu un 314 Nm griezes momentu. Divpakāpju planetārās transmisijas ar vienu diapazonu pievada jaudu riteņiem caur diferenciāļiem.

alt
Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
 • Vairāk nekā 70 000 uzlādes punktu Eiropā ļauj veikt uzlādi ārpus mājas.

 • Ātrs kā motocikls, bet spēcīgāks: Audi e-tron.

 • Praktisks un vispusīgs: jūsu Audi e-tron piedāvā arī daudzveidīgas bagāžas pārvadāšanas iespējas.

 • Izveidojiet personalizētus ceļojumus ar e-tron maršruta plānotāju.

 • Biznesa tikšanās vai ģimenes ceļojums – Audi e-tron ir jūsu ikdienas sabiedrotais.

 • Audi e-tron ir mūsu pilnībā elektriskais apvidus automobilis.

 • Mēs nodrošinām pakalpojumus optimālu apstākļu izveidei uzlādei mājās.

 • Jūsu un pasažieru rīcībā ir vēl gaišāks un patīkamāks salons, pateicoties papildu aprīkojumā pieejamajam panorāmas stikla jumtam.

 • Garais jumta spoileris un platais difuzors izceļ Audi e-tron sportisko aizmuguri.

 • Papildu aprīkojumā pieejamie virtuālie sānu spoguļi piedāvā pilnīgi jaunu tehnoloģiju un braukšanas pieredzi.

 • Uzmanību piesaistoša dizaina detaļa: bremžu suportus iespējams nokrāsot oranžā krāsā, kas simbolizē augstspriegumu.

 • Audi e-tron salons ir funkcionāls un kvalitatīvs.

 • Izmantojiet roku balstu dažādām pārnesumu pārslēgšanas funkcijām.

 • Standarta aprīkojumā iekļautā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma piedāvā svarīgākos datus, ieskaitot tieši e-tron paredzētus pakalpojumus, vadītāja acu priekšā.

Vairāk par dizaina akcentiem
Apskatiet savas otrās mājas no visām pusēm

Atklājiet priekšrocības, ko sniedz inovatīvs elektroautomobilis, kas vienlaikus ir arī mūsdienīgs SUV klases pārstāvis. Salons ir plašs un ļoti kvalitatīvs. Jums un jūsu pasažieriem būs pietiekami daudz vietas gan virs galvas, gan kājām. Pateicoties bagāžas nodalījumam ar 660 litru kopējo ietilpību, Audi e-tron ir praktisks sabiedrotais brīvdienās.

Vairāk par telpas koncepciju

Jaudīgs un kontrolēts

Pārliecinieties par Audi e-tron pārsteidzošo veiktspēju pats. Vienalga, vai uzsākat kustību no vietas vai veicat apdzīšanu uz šosejas, visa 265 kilovatu jauda ir pieejama uzreiz. Pat atpakaļgaitā jutīsiet augsto griezes momentu. Optimālu saķeri nodrošina jaunas paaudzes quattro piedziņa, kuru iespējams pieslēgt, kad nepieciešams. Rezultāts: jūsu rokās ir pilnīga kontrole pār automobili.

Audi e-tron dynamic
Vairāk par piedziņu un braukšanas dinamiku

Vērienīgs diapazons

Ar Audi e-tron varat veikt attālumu no Rīgas līdz Liepājai bez apstāšanās, lai veiktu uzlādi. Svarīga loma tajā ir augstajam reģenerācijas (bremzēšanas enerģijas atgūšanas) līmenim. Vairāk nekā 90 procentos palēnināšanās situāciju Audi e-tron uzlādē akumulatorus, izmantojot elektromotorus. Apvienojumā ar integrēto elektrohidraulisko bremžu vadības sistēmu, kas pirmo reizi izmantota elektriskajā vieglajā automobilī, Audi e-tron var izmantot savu pilno reģenerācijas potenciālu.

Audi e-tron rear
Vairāk par nobraukuma rezervi

Pārbaudīts: piemērots ikdienas lietošanai

Mēs esam veikuši paplašinātas Audi e-tron pārbaudes ar elektromobilitāti saistītajos aspektos. To darot, mēs ne tikai nodrošinām kvalitāti, kādu ierasts sagaidīt no mūsu zīmola, bet arī rūpējamies par jūsu drošību.

Audi e-tron with trailer
Vairāk par kvalitāti un drošību

Vienkārša uzlāde

Audi e-tron piedāvā dažādas uzlādes iespējas. Gan pilsētā, gan uz autoceļiem ir pieejami uzlādes punkti. Mēs piedāvājam ilgtspējīgus risinājumus uzlādei mājās, izmantojot mājas elektrotīkla enerģiju. Pateicoties plašam digitālo pakalpojumu klāstam, jūs vienmēr varat sekot līdzi ar uzlādi saistītajai informācijai – gan Audi e-tron virtuālajā vadītāja informācijas sistēmā, gan savā viedtālrunī myAudi lietotnē.

Publiskās uzlādes informācija un funkcijas.

Audi e-tron charging
Vairāk par uzlādi

Elegants flagmanis

Efektivitāte, drošība, jaunas tehnoloģijas un braukšanas pieredze – papildu aprīkojumā pieejamie Audi e-tron virtuālie sānu spoguļi sniedz taustāmu papildu vērtību. Plakanie balsti samazina automobiļa platumu par 15 centimetriem, salīdzinot ar tradicionālajiem sānu spoguļiem, kā arī samazina gaisa pretestību un vēja radīto troksni. Attēls no nelielas kameras tiek digitāli pārraidīts uz augsta kontrasta OLED displejiem salonā. Krēslā un tumsā aizmugurē esošie transportlīdzekļi ir saskatāmi īpaši skaidri, neskatoties uz lukturu atspīdumu. Audi e-tron ir pirmais sērijveidā ražotais automobilis ar virtuālajiem sānu spoguļiem.

virtual exterior mirror
Vairāk par virtuālajiem sānu spoguļiem

Digitālie palīgi

Pateicoties īpaši e-tron modelim izstrādātiem Audi connect pakalpojumiem, jums nav jāuztraucas par tādām lietām kā atlikušo attālumu vai tuvākās uzlādes stacijas atrašanās vietu. Vienkārši izmantojiet myAudi tiešsaistes portālu vai myAudi lietotni. Piemēram, izplānojiet savu dienas braucienu pie brokastu galda. e-tron maršruta plānotājs aprēķina visefektīvāko maršrutu, ieskaitot visas nepieciešamās apstāšanās reizes uzlādei.

Audi connect
Vairāk par digitālajiem pakalpojumiem

Informētība un drošība

Lietojot Audi e-tron, jūs varat paļauties uz inteliģentajām tehnoloģijām un vienkārši koncentrēties uz satiksmi. Standarta aprīkojumā iekļautā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma un augstākā līmeņa MMI navigācijas sistēma plus piedāvā svarīgāko informāciju un paziņojumus. Par jūsu drošību rūpējas dažādas vadītāja palīgsistēmas.

MMI Navigation plus in Audi e-tron
Vairāk par vadītāja palīgsistēmām
Vai jums ir kādi jautājumi?
Kā varu veikt lielāku distanci?
1. Centieties prognozēt satiksmes plūsmu un sekojiet līdzi ātrumam.
2. Izmantojiet Audi drive select “efficiency” režīmu, kas ir paredzēts īpaši ekonomiskai braukšanai.
3. Pārbaudiet automobiļa braukšanas augstuma iestatījumu. Braukšanas augstumu iespējams samazināt, tā pazeminot aerodinamisko pretestību. Lai to izdarītu, izvēlieties Audi drive select “sport” vai “efficiency” režīmu.
4. Neaizmirstiet, ka citas ierīces arī patērē enerģiju. Gaisa kondicionētājs, audiosistēma, priekšējie lukturi un aizmugurējā loga apsilde arī patērē akumulatora enerģiju.
5. Nebrauciet ar uzstādītiem papildu piederumiem, piemēram, jumta bagāžnieku, ja tie nav nepieciešami.
6. Izvēlieties ekonomiskāko gaisa spiedienu riepās.
7. Izmantojiet autonomo klimata kontroli, lai iepriekš uzsildītu vai atdzesētu salonu, kamēr automobilis joprojām ir pieslēgts lādētājam.
8. Izmantojiet nobraukuma rezerves režīmu (ierobežota darbība).
Kāpēc 22 kW uzlādes stacijā varu uzlādēt automobili tikai ar 11 kW jaudu?
Pašlaik automobilim ir uzstādīts 11 kW iebūvētais lādētājs. Sākot ar 2019. gada 4. ceturksni, ir paredzēts par papildu samaksu piedāvāt otro iebūvēto lādētāju. Ar diviem iebūvētajiem lādētājiem būs iespējama uzlāde ar 22 kW jaudu. Standarta versijā Audi e-tron var lādēt ar jaudu līdz 150 kW, izmantojot līdzstrāvu.
Kādu garantiju AUDI AG nodrošina akumulatoram? Vai akumulatoru ir iespējams remontēt?
AUDI AG piedāvā jaunu automobiļu augstsprieguma akumulatoriem 8 gadu vai 160 000 km garantiju. Garantija attiecas uz visiem materiālu un ražošanas defektiem. Jā, apmācīti meistari (augstsprieguma speciālisti) var veikt augstsprieguma akumulatora remontu.
Citi jautājumi
This is the Audi e-tron