Audi e-tron > Audi tron > Sākumlapa
 • stage_exterior_front.jpg
The Audi e-tron

Pilnībā elektriskais Audi e-tron ir klāt.

Ar elektriskās piedziņas un komfortabla, izsmalcināta salona kombināciju Audi e-tron rada jaunu priekšstatu par mobilitāti. Audi e-tron palīdz vadītājam dažādās situācijās – novietojot automobili stāvvietā, pilsētā vai garos braucienos. Pilnizmēra apvidus automobilis apvieno sportiskumu un ikdienas praktiskumu. Tā divi elektromotori un elektriskā pilnpiedziņa nodrošina iespaidīgu veiktspēju un dinamisku vadāmību. Augstas ietilpības augstsprieguma akumulators rūpējas par pietiekamu veicamā attāluma rezervi. Apvienojumā ar dažādiem uzlādes risinājumiem, kas paredzēti lietošanai mājās vai esot ceļā, jūs varat izbaudīt pilnībā elektriskas braukšanas priekšrocības bez kompromisiem.

Audi e-tron
Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
 • Veiciet Audi pirmā pilnībā elektriskā apvidus automobiļa iepriekšēju pasūtījumu jau šodien.

 • quattro piedziņu iespējams ieslēgt pēc vēlēšanās – tā padara braukšanu ar Audi e-tron aizraujošu uz jebkāda seguma.

 • Apvienojumā ar dažādiem uzlādes risinājumiem, kas paredzēti lietošanai mājās vai esot ceļā, klienti var izbaudīt pilnībā elektriskas braukšanas priekšrocības bez kompromisiem.

 • Audi e-tron augstas ietilpības augstsprieguma akumulators rūpējas par pietiekamu veicamā attāluma rezervi.

 • Kā visiem zīmola apvidus automobiļu modeļiem, arī Audi e-tron ir raksturīgais astoņstūra formas vienotais režģis ar vertikāliem elementiem.

 • Pirmais pilnībā elektriskais apvidus automobilis apvieno sportiskumu un ikdienas praktiskumu.

 • Garais jumta spoileris un platais difuzors Audi e-tron aizmugurē izceļ elektriskā apvidus automobiļa platumu un sportiskumu.

 • Audi e-tron izvēles aprīkojumā pieejamais panorāmas stikla jumts ielaiž salonā vēl vairāk gaismas un pastiprina gaisīguma un plašuma sajūtu.

 • Apvienojumā ar dažādiem uzlādes risinājumiem, kas paredzēti lietošanai mājās vai esot ceļā, jūs varat izbaudīt elektriskas braukšanas priekšrocības bez kompromisiem.

 • Īpaša Audi e-tron dizaina iezīme ir izvēles aprīkojumā pieejamie virtuālie sānu spoguļi.

 • Uz elektriskās uzlādes lūkas un bremžu suportiem izvietotais e-tron logotips ir spilgti oranžā krāsā, tā simbolizējot augstspriegumu.

 • Papildus ietilpībai Audi e-tron piedāvā tādu komforta un ērtības līmeni, kādu ir pieņemts sagaidīt no šī zīmola pilnizmēra apvidus automobiļa.

 • Salonā uzmanības centrā atrodas vadītājs, un abi lielie MMI skāriena reakcijas displeji ir pavērsti pret vadītāju.

 • Ar Audi virtuālo vadības paneli visi svarīgākie dati ir ērti pārskatāmi, kā arī ir iespējams attēlot īpašas e-tron funkcijas.

 • Audi e-tron izliektā viduslīnija ir svarīgs sānu dizaina elements.

 • Audi e-tron LED aizmugurējos lukturus savieno gaismas josla, kas ir raksturīga Audi augstākās klases modeļiem.

 • Audi e-tron ir praktisks ne tikai ikdienas lietošanā, bet arī ļoti manevrētspējīgs un izveicīgs bezceļa apstākļos.

 • Audi e-tron palīdz vadītājam dažādās situācijās – novietojot automobili stāvvietā, pilsētā vai garos braucienos.

Pārliecinoša dinamika ar elektrisko piedziņu

Par Audi e-tron piedziņu gādā divi elektromotori. Tie nodrošina strauju paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h, ļaujot elektriskajam apvidus automobili paātrināties tikpat ātri kā sporta automobilim. Jaunā pilnībā elektriskā pilnpiedziņas sistēma rūpējas par optimālu saķeri un vadāmību visās braukšanas situācijās. Tāpēc Audi e-tron ir praktisks ne tikai ikdienas lietošanā, bet arī ļoti manevrētspējīgs un izveicīgs bezceļa apstākļos. quattro piedziņu iespējams ieslēgt pēc vajadzības, iegūstot situācijai pielāgotu vilcējspēka sadalījumu, elastīgu asu griezes momenta kontroli un patīkamas braukšanas īpašības uz jebkāda seguma.

Driving dynamics
Vairāk par braukšanas dinamiku
Range

"Neparedzēti izbraucieni ir manas dzīves sastāvdaļa."

Vairāk par rekuperāciju

Inteliģenti risinājumi, esot mājās vai ceļā: uzlādes koncepcijas

Audi piedāvā dažādus risinājumus uzlādei mājās. Standarta mobilo uzlādes sistēmu var izmantot ar 230 voltu sadzīves kontaktligzdu vai 400 voltu trīsfāzu pieslēgumu. Izvēles aprīkojumā pieejamā „connect“ uzlādes sistēma dubulto uzlādes jaudu līdz 22 kW. Apvienojumā ar mājas enerģijas pārvaldības sistēmu tā piedāvā inteliģentas funkcijas, piemēram, iespēju veikt uzlādi, kad elektroenerģijai ir zemāks tarifs, vai izmantot saules enerģiju, ja mājās ir uzstādīti saules paneļi. Uzlādes procesu, kā arī salona uzsildīšanu/atdzesēšanu varat kontrolēt ar myAudi lietotni savā viedtālrunī.

charging concepts
reliability

"Viena lieta mazāk, par ko uztraukties."

Vairāk par drošību un kvalitāti

Ātrā uzlāde

Ikdienā parasti nav nepieciešams apstāties uzlādes stacijās. Tālākos braucienos, piemēram, dodoties ceļojumā, klienti var izmantot ātrās uzlādes stacijas, kas nodrošina uzlādi ar līdzstrāvu līdz 150 kW – šāds risinājums sērijveida automobiļiem tiek piedāvāts pirmoreiz. Tas nozīmē, ka jau aptuveni pēc pusstundas Audi e-tron ir gatavs turpināt ceļu. Elektrisko apvidus automobili var uzlādēt arī ar maiņstrāvu ar jaudu līdz 11 kW; izvēles aprīkojumā ir pieejama 22 kW uzlādes iespēja.

Fast charging
Vairāk par uzlādes pārvaldību
Izgaismots salons ar augstākās klases gaisa kvalitāti

Papildus ietilpībai Audi e-tron piedāvā tādu komforta un ērtības līmeni, kādu ir pieņemts sagaidīt no šī zīmola pilnizmēra apvidus automobiļa. Panorāmas stikla jumts ielaiž salonā vēl vairāk gaismas un pastiprina gaisīguma un plašuma sajūtu. Standarta aprīkojumā pieejamās divu zonu automātiskās gaisa kondicionēšanas sistēmas vietā ir iespējams pasūtīt četru zonu automātisko klimata kontroles sistēmu un gaisa kvalitātes komplektu. Tas uztur salonā augstu gaisa kvalitāti, izmantojot jonizētāju un aromātus, kuru intensitāti iespējams regulēt vairākos līmeņos. Gaisa kvalitātes sensors konstatē kaitīgas gāzes un, ja nepieciešams, ieslēdz gaisa recirkulācijas režīmu.

Vairāk par telpas koncepciju

Atšķirība slēpjas detaļās

Ar Audi e-tron modeli Audi Design ir ienesis zīmola dizaina valodu elektriskajā laikmetā gan iekšpusē, gan ārpusē. Jaunas stila detaļas, piemēram, dienas gaitas lukturu īpašais dizains, elektriskās uzlādes lūka, izpūtēju neesamība, kā arī sēdekļu šuves ar elektriskās shēmas motīvu ļauj nepārprotami noprast, ka Audi e-tron ir pilnībā elektrisks. Īpaša Audi e-tron dizaina iezīme ir izvēles aprīkojumā pieejamie virtuālie sānu spoguļi.

virtual side mirrors
Vairāk par virtuālajiem sānu spoguļiem
details

"Ne katrs galamērķis ir daudzsološs, bet ceļš uz to ir."

Veiktspēja, inteliģence un vieglums

Dizains un tehnoloģijas apvienojas vienā veselumā: lielā, izliektā arka ieskauj vairāklīmeņu instrumentu paneli ar izteiktām horizontālām līnijām, kas sniedzas līdz pat durvju apdarei. Tajā harmoniski iekļaujas Audi virtuālā vadības paneļa aizsegs ar vizuāli brīvstāvošajiem ekrāniem, kā arī izvēles aprīkojumā pieejamo virtuālo sānu spoguļu displeji. Navigācijas sistēma, vadoties no iepriekšējiem maršrutiem, piedāvā inteliģentus ieteikumus, lai jūs nokļūtu galamērķī ātri un veiksmīgi.

cockpit
Vairāk par vadītāja palīgsistēmām
Vairāk par dizaina akcentiem
Audi e-tron Manifesto
Audi e-tron outro