RS Q3 > Q3 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Der neue Audi RS Q3 in der Seitenansicht

RS Q3

Dzīvo leģendāri.
Audi RS Q3.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 10,1–9,8 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 228–222 g/km

Mēs vēlamies ne tikai ierasties. Mēs vēlamies kaut ko uzsākt. Nesekot laika pulsam, bet gan mūsu impulsiem. Piemērots pavadonis: jaunais, kompaktais augstas veiktspējas apvidus automobilis Audi RS Q3. Atlētiskais dizains vienlaikus ir ļoti praktisks ikdienā. Leģendārais 2,5 litru TFSI dzinējs kombinācijā ar quattro visu riteņu piedziņu sagādā braukšanas prieku. Vai varam sākt?

Norādījums: Audi RS Q3 šobrīd vēl nav konfigurējams.

Augsta veiktspēja

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-ARSQ3_191015.jpg
1920x1080-ARSQ3_191015.jpg
  • RS raksturīgais buferis un RS raksturīgais jumta malas spoileris veido Audi RS Q3¹ aizmuguri.

  • Audi RS Q3¹ pārliecina ar kupejas stila siluetu.

  • Spēcīgs korpuss Tango sarkanā metālikā – Audi RS Q3¹.

  • 2,5 litru TFSI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 10,1–9,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 228–222 g/km) ar pieciem cilindriem nodrošina 294 kW (400 ZS) jaudu.

  • Papildaprīkojumā pieejamie riteņi ar 21 collas vieglmetāla diskiem ar 5 spieķu trīsstūrveida dizainu uzsver Audi RS Q3¹ sportiskumu.

  • Ieņemiet vietu RS sporta sēdekļos ar RS raksturīgo šūnveida nošuvumu Express sarkanā krāsā.

  • Audi RS Q3¹ piedāvā vietu pieciem cilvēkiem un 1525 litru bagāžas nodalījuma tilpumu, nolaižot atzveltni.

  • Standarta aprīkojumā iekļautais MMI skārienekrāns ir pavērsts pret jums.

  • Standarta aprīkojumā iekļauto Audi virtuālo vadītāja informācijas sistēmu jūs varat lietot ar lejasdaļā saplacināto RS sporta stūri ar ādas apdari un daudzfunkcionālām pogām.

Raksta savus noteikumus

Jaunā Audi RS Q3¹ neatkarīgais dizains patiešām pārliecina. Tā kupejas stilā lejupejošā jumta līnija veido izteiksmīgo apvidus automobiļa siluetu. Jau automobiļa priekšpuse liecina par jaudu: RS buferis kopā ar spīdīgi melno vienoto režģi piešķir priekšpusei dinamismu. Muskuļotais korpuss turpinās sānos ar desmit milimetrus izvirzītajām riteņu arkām un augšupejošo sānu līniju. Papildaprīkojumā pieejamie riteņi ar 21 collas vieglmetāla diskiem ir īpaši šajā modeļa klasē. Audi RS Q3¹ aizmuguri veido spēcīgs nobeigums ar RS raksturīgo buferi ar aizmugurējo difuzoru un horizontāliem spīdīgi melniem elementiem, kā arī RS raksturīgo jumta malas spoileri.

Der Audi RS Q3 in der Frontansicht
Veiktspējas rādītāji

Jauda

294

kW¹

(400 ZS)

Paātrinājums

4,5

sekundes¹

no 0 līdz 100 km/h

Griezes moments

480

Nm¹

Maksimālais ātrums

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 10,1–9,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 228–222 g/km.

Paliec sveika garlaicība

Ar leģendāro 2,5 litru TFSI dzinēju (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 10,1–9,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 228–222 g/km) ar pieciem cilindriem katrs brauciens kļūst par piedzīvojumu. Un katrs līkums – par sensāciju. Par to rūpējas standarta aprīkojumā iekļautā RS sporta balstiekārta, kas ir par desmit milimetriem zemāka nekā bāzes modeļa šasija. Turklāt papildaprīkojumā pieejamā amortizatoru regulēšanas funkcija palielina braukšanas dinamiku un braukšanas stabilitāti. Tā nodrošina arī labāku vadāmību un augstāku komforta līmeni. Lai precīzi norādītu virzienu, Audi RS Q3¹ ir aprīkots ar RS raksturīgo adaptīvo progresīvās stūrēšanas funkciju. Arī pretējā funkcija ir pārdomāta: standarta aprīkojumā iekļauta RS tērauda bremžu sistēma ar papildaprīkojumā pieejamajiem bremžu suportiem sarkanā krāsā vai papildaprīkojumā piedāvātajām keramikas bremzēm ar bremžu suportiem pelēkā, sarkanā vai zilā krāsā.

Nav izredžu uz kompromisu

Dinamiskais atlētiskums turpinās Audi RS Q3¹ salonā. Sākot ar standarta aprīkojumā iekļauto lejasdaļā saplacināto RS sporta stūri ar ādas apdari un daudzfunkcionālām pogām, standarta aprīkojumā iekļautajiem Aluminium Race dekoratīvajiem ieliktņiem antracīta krāsā – papildaprīkojumā pieejamiem melnā klavieru vai karbona krāsā – līdz pat papildaprīkojumā pieejamajiem RS sporta sēdekļiem ar Fein Nappa ādas apdari ar RS raksturīgo šūnveida nošuvumu un integrētiem galvas balstiem. Turklāt horizontālie elementi nodrošina plašas telpas sajūtu. Pēc pieprasījuma sportiskumu iespējams palielināt vēl vairāk: papildaprīkojumā pieejamās RS dizaina pakas sarkanā vai zilā krāsā rada papildu akcentus. Efektīgu brauciena sākumu nodrošina iekāpšanas apgaismojums ar Audi Sport projekciju durvīs.

Frau sitzt auf Beifahrersitz im Audi RS Q3

Telpas pietiek visam

Jaunais luksusa standarts: nav jāizdara izvēle. Papildus elpu aizraujošajai veiktspējai, Audi RS Q3¹ ir ļoti piemērots arī ikdienas lietošanai ar daudzām iespējām. Vieta līdz pat pieciem cilvēkiem. Aizmugurējo sēdekli standarta aprīkojumā iespējams pabīdīt gareniski par 150 milimetriem, kā arī regulēt slīpumu septiņās pozīcijās. Ja nepieciešams vairāk vietas, bagāžas nodalījuma tilpumu iespējams palielināt no 530 litriem līdz 1525 litriem, nolaižot atzveltni.

Eine Frau und ein Mann sitzen auf der Rückbank des Audi RS Q3
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 10,1–9,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 228–222 g/km.