SQ5 TFSI > Q5 > Sākumlapa

SQ5 TFSI

Gatavs sportam

Jaunais Audi SQ5 TFSI atstāj neizdzēšamu iespaidu ar savu sniegumu, ikdienas pielietojumu, progresīvām tehnoloģijām un aprīkojumu. No jauna attīstītais 3.0l V6 TFSI dzinējs ar 260 kW (365 ZS) lielu jaudu 100 km/h sasniedz 5.4 sekundēs un to pavada izteikti tam raksturīga dzinēja skaņa. Tīras līnijas, S- līnijai raksturīgās titāna melni matētas gaisa atveres un sportiskas durvju apdares joslas akcentē Q dizainu. Vadītājam nekas cits neatliek, kā būt gatavam startam. Uzmanību, Gatavību. Aiziet! Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā : 8.5-8.3 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā: 195-189 g/km

Sprintera veiklums

V6 TFSI augstas veiktspējas dzinējs ar 260 kW (365 ZS) un maksimālo griezes momentu 500 Nm, no 0 līdz 100 km/h veic 5.4 sekundēs. Maksimālais automobiļa ātrums ir 250 km/h. Automobilis aprīkots ar iespaidīgām tehnoloģijām- standartā tiek iekļauta quattro pilnpiedziņas sistēma ar iespēju to papildināt ar sporta diferenciāli, kā arī adaptīvo piekari. 8- pakāpju tiptronic automātiskā ātrumkārba rūpējas par ātru un ērtu ātrumu pārstēgšanu, kā arī uzlabota tā atsaucība. Šādi Audi SQ5 ir formā vienmēr- vai tas būtu līkumots vai nelīdzens ceļš.

00:00 | 00:00

Akrobāta elegance

SQ5 un Q5 salīdzinājums

SQ5 TFSI dizainu var raksturot dažādi, tikai ne kā garlaicīgu. S-līnijai raksturīgie buferi, gaisa ieplūdes atveres un difuzors ar šūnveida reste viscaur uzsver tā sportiskumu. Dzesēšanas reste ar tās dubultajām alumīnija līstēm un pelēkas matētas krāsas apdari rada akcentus, tāpat kā alumīnija atpakaļskata spoguļi kontrastē ar automobiļa krāsu, uzsverot automobiļa sportisko izskatu. "Panther Black" krāsojums pieejams tikai SQ5 TFSI modelim, dubultās izplūdes atveres un sarkanais S logo garantē dinamisku iespaidu. V6 zīme abos automobiļa sānos uzsver SQ5 TFSI spēku jau no pirmā acu skata.

1400x788_SQ5_collage.jpg
Spēka interjers

Tas pārliecinās ar savu vadītāja informācijas sistēmu daudzveidību un augstas kvalitātes meistarību. Standarta aprīkojumā SQ5 tiek iekļauti sporta sēdekļi ar Alcantara ādas kombināsiju ar S-reljefu un izgaismotiem durvju sliekšņiem ar S simboliku, kā arī multifunkcionālā ādas 3 spieķu stūre atgādinās par S klātbūtni. Papildus aprīkojumā pieejamas tādas tehnoloģijas kā Audi virtuālā vadītāja informācijas sitēma vai dizaina detaļas, kā piemēram "Carbon atlas" dekoratīvā apdare. Ja ir vēlme, tad aizmugurējie sēdekļi var būt arī regulējami, lai arī pasažieri varetu izbraudīt pilnīgu komfortu. Atkarībā no aizmurējo sēdekļu stāvokļa, bagāžas nodalījuma ietilpība ir no 500- 610 litriem, ja tiek pilnībā noliekti aizmugurējie sēdekļi, tad maksimālā tā ietilpība palielinās līdz pat 1500 litriem. Standartā ietilpst R20 alumīnija 5 dubultspieķu vieglmetāla diski "Star design", kā arī LED priekšējās gasimas.