RS Q8 > Q8 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi RS Q8

RS Q8

Pavisam jauna līmeņa veiktspēja.
Jaunais Audi RS Q8.

Degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā*: 12,1 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 276–277 g/km

Visjaudīgākā Audi Sport apvidus kupeja: Audi RS Q8 ar 441 kW (600 ZS) jaudu. Papildus RS modeļiem raksturīgajai veiktspējai, tas pārsteidz ar savām izcilajām braukšanas īpašībām un dizaina pielāgojamību.

Augsta veiktspēja attēlos

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-ARSQ8_D_191007.jpg
1920x1080-ARSQ8_D_191007.jpg
  • Priekšpuses raksturīga īpatnība: astoņstūra formas vienotais režģis ar spīdīgu RS šūnveida struktūru.

  • Audi RS Q8¹: visjaudīgākā Audi Sport apvidus kupeja.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamā panorāmas stikla jumta lielā virsma ielaiž Audi RS Q8¹ salonā vairāk gaismas.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamie tumši tonētie RS matricas LED priekšējie lukturi apgaismo jūsu ceļu.

  • Atlētisko raksturu uzsver jumta līnija, kas pazeminās virzienā uz aizmuguri.

  • Pieejami pēc pieprasījuma: Piecu Y veida spieķu rotora dizaina 23 collu lietie diski un keramiskās bremzes.

  • Pateicoties savai līdz 1755 litru lielajai ietilpībai, Audi RS Q8¹ ir pilnībā piemērots izmantošanai ikdienā.

  • RS dizains redzams visā iespaidīgajā salonā.

  • Standarta Audi virtuālā vadības paneļa RS raksturīgie displeji jūs informē par automobiļa svarīgākajām funkcijām.

Augsta veiktspēja skaitļos

Jauda

441

kW¹

(600 ZS)

Paātrinājums

3.8

0 līdz 100 km/h

Griezes moments

800

Nm¹

Maksimāli

Saviļņo ar pieskārienu taustiņam

Piepildiet savas vēlmes: Ar Audi RS Q8 varat būt tik pārliecināts, kā vēl nekad iepriekš. 4,0 litru V8 TFSI dzinējs (degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā*: 12,1 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 276–277 g/km) ar 441 kW (600 ZS) jaudu un 800 Nm maksimālo griezes momentu kopā ar quattro pastāvīgo piedziņu un astoņpakāpju tiptronic transmisiju nodrošina patiesu dinamiku. Tas nodrošina arī efektivitāti. Izmantojot 48 V daļējo hibrīda sistēmu efektīvas braukšanas nodrošināšanai un „Cilindrs pēc pieprasījuma“ (COD) tehnoloģiju, kas var atslēgt četrus cilindrus.

Dynamic rear view Audi RS Q8

Dynamic front view Audi RS Q8

Gudrs veids, kā uz ceļa izmantot milzīgu jaudu

Padariet sevi atšķirīgu – ļoti atšķirīgu. Lai jums palīdzētu, jaunais Audi RS Q8¹ piedāvā leģendāro quattro piedziņu ar izvēles komplektācijā pieejamo sporta diferenciāli selektīvai jaudas sadalei riteņiem. To palīdz nodrošināt atbalsta standarta adaptīvā pneimatiskā sporta balstiekārta ar RS raksturīgo pielāgojumu, kopā ar standarta visu riteņu stūrēšanu rūpējoties par ātru reaģēšanu un augstu braukšanas stabilitāti. Izvēles aprīkojumā pieejamā elektromehāniskā šķērstabilizācijas sistēma uzlabo arī dinamisko vadāmību, it īpaši līkumos. Automobiļa parametrus varat mainīt ar Audi drive select, noklikšķinot stūres „RS MODE“ pogu. Pēc pieprasījuma varat palielināt maksimālo ātrumu no 250 km/h līdz 305 km/h.

Dynamic front view Audi RS Q8
Vairāk par braukšanas dinamiku
Vairāk par individualizāciju

Pilnībā konsekvents:
salons

Jūs zināt, ko vēlaties – un nekas jūs neatturēs. Arī Audi RS Q8¹ ar salona lakonisko dizainu saglabā uzticību savam dinamiskajam raksturam. Šaurais instrumentu panelis un izteiktās horizontālās līnijas rada telpiskuma sajūtu. Galvenais dizaina elements ir platā, simetriskā stila viduskonsole, ko aptver slīpi rievots oglekļa šķiedras materiāls. Standarta sporta sēdekļi ar melnu Alcantara/ādas apdares kombināciju un RS emblēmu pat sarežģītos braucienos piedāvā drošu sānu atbalstu. Pēc pieprasījuma ir pieejami arī RS sporta sēdekļi priekšpusē ar perforētu Valcona ādas apdari un šūnu rakstu. Izvēles aprīkojumā pieejamās RS dizaina pakas pelēkā vai sarkanā krāsā kopā ar Alcantara un ādas apdari ar kontrastējošām šuvēm piešķir vēl sportiskāku piesitienu pat vissmalkākajās niansēs.

Redzēt. Pieskarties. Pieredzēt

Audi RS Q8¹ salons ir aprīkots ar digitālo tehnoloģiju daudzveidību, kas katrā braukšanas reizē sniedz dažādu palīdzību. Standarta Audi virtuālā vadības paneļa RS raksturīgie displeji atbilstoši jūsu vēlmēm informē par griezes momentu, jaudu, paātrinājumu, apļa laiku un dinamisko pārslodzi.

Veiktspēja apvienota ar lietojamību ikdienā

Audi RS Q8¹ piedāvā plašas iespējas. Papildus izcilai veiktspējai tas piedāvā plašas lietošanas iespējas ikdienā. Vēl vairāk tad, kad nolocīti sēdekļi: bagāžas nodalījuma ietilpība sasniedz 1755 litrus. Turklāt trīsdaļīgos aizmugurējos sēdekļus standarta variantā iespējams pārvietot uz priekšu-atpakaļ.

1
Degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā*: 12,1 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 276–277 g/km.