Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Informācija saistībā ar koronavīrusu | audi.lv

Saglabā auto tehniskā kārtībā

 • AudiService_TechnicalOrder_web_baneri_clean_1400x438px_LV.png
AudiService_TechnicalOrder_web_baneri_clean_1400x438px_LV.png

Saglabā auto tehniskā kārtībā.

Profesionāli ieteikumi no mūsu servisa speciālistiem.

Savlaicīgi veicot automašīnas tehnisko apkopi un regulāras pārbaudes, jūs uzturat savu automašīnu perfektā tehniskā stāvoklī.

Tāpēc mūsu eksperti aicina – veiciet auto apkopi savlaicīgi. Tādā veidā ne tikai izbaudīsiet komfortablu braukšanu, bet arī samazināsiet apkopes izmaksas ilgtermiņā. Apkopē ietilpst tehniskās apkopes darbi, kas nepieciešami, lai jūsu automobilis būtu drošs gan ekspluatācijā, gan ceļu satiksmē.

Regulāri vajadzētu vērst uzmanību sekojošiem apkopes darbiem:

 • AudiService_Maintenance_web_baneri_2275x1280pxMobile_LV.png
  Automašīnas tehniskā apkope

  – savlaicīgi veikta, tā ļauj uzturēt auto nevainojamā braukšanas kārtībā, radot drošības sajūtu un pārliecību uz ceļa. Papildus tam iegūsiet Mobilitātes garantiju līdz nākamajai tehniskajai apkopei.

 • AudiService_WindshieldWipers_web_baneri_2275x1280pxMobile_LV.png
  Loga slotiņu maiņa

  – mēs iesakām nomaiņu veikt vismaz reizi gadā, lai pēc papildus slodzes ziemas sezonā nodrošinātu labu redzamību, īpaši diennakts tumšajā laikā.

 • AudiService_BrakesAndSuspension_web_baneri_2275x1280pxMobile_LV.png
  Ritošās daļas un bremžu pārbaude

  – pakļautas regulārai slodzei, automašīnas piekare un bremzes ir jāpārbauda regulāri, lai saglabātu drošību uz ceļa gan sev, gan citiem satiksmes dalībniekiem.

 • AudiService_AirConditioning_web_baneri_2275x1280pxMobile_LV.png
  Kondicioniera serviss

  – lai nodrošinātu svaigu un tīru gaisu jūsu auto salonā, kā arī novērstu nepatīkamu aromātu rašanos, veiciet kondicioniera tīrīšanu un salona gaisa filtra nomaiņu vismaz reizi gadā.

 • AudiService_BodyRepair_web_baneri_2275x1280pxMobile_LV.jpg
  Virsbūves remonts un krāsošana

  – sākotnēji nebūtisks skrāpējums vai bojāta detaļa var izrādīties cēlonis lielākiem bojājumiem nākotnē, kas rezultējas ar lielākām remonta izmaksām. Ja bojājums nav radies avārijas rezultātā un auto turpina izmantot ikdienas satiksmē bojātā stāvoklī, apdrošinātājs var atteikties segt šīs papildu izmaksas. Un, protams, vizuāli kopts, tīrs un spīdīgs auto ir daudz pievilcīgāks.