Jaunais Audi RS 7 Sportback > Sākumlapa

Aktualitātes

  • RS_7_1400x438.jpg
RS_7_1400x438.jpg

Vēl lielāka jauda un unikāls dizains – jaunais Audi RS 7 Sportback

Jaunais Audi RS 7 Sportback ir šī modeļa otrā paaudze, un tagad tas ir kļuvis vēl unikālāks. Frankfurtes Starptautiskajā autoizstādē (IAA) Audi Sport pirmo reizi prezentē RS 7 Sportback kā piecu sēdvietu automobili, kā arī iepazīstina ar uzlabotu veiktspēju un efektivitāti, ko nodrošina daļējā hibrīda tehnoloģija (MHEV). RS 7 Sportback pie auto dīleriem Vācijā un citur Eiropā nonāks 2019. gada beigās.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
RS7_Sportback_1.jpg
RS7_Sportback_1.jpg
Eksterjera dizains
Jaunais Audi RS 7 Sportback ir zems un tā izteiktās riteņu arkas izceļ Audi Sport modeļa sportisko dabu. Ievērojamais modeļa platums nav optiskā ilūzija – platums starp priekšējo riteņu arkām ir 1,95 metri, kas ir aptuveni par 40 milimetriem vairāk, salīdzinot ar Audi A7 Sportback. Jaunajam Audi RS 7 Sportback tikai četrās vietās ir palikušas nemainītas bāzes modeļa virsbūves līnijas – uz dzinēja pārsega, jumta, priekšējām durvīm un aizmugurē. RS īpašais eksterjera dizains nedaudz vairāk kā piecus metrus garajam automobilim sniedz īpašu raksturu.

V8 jauda – piedziņas sistēma
Jaunā Audi RS 7 Sportback 4.0 TFSI dzinējs nodrošina 600 ZS jaudu un attīsta 800 Nm griezes momentu plašā diapazonā – no 2050 līdz 4500 apgriezienu minūtē. Jaudīgais RS 7 Sportback ieskrienas no 0 līdz 100 km/h vien 3,6 sekundēs. Maksimālais ātrums ir elektroniski ierobežots pie 250 km/h, taču ar Dynamic Plus papildaprīkojumu to iespējams palielināt līdz 305 km/h.

Pateicoties daļējā hibrīda tehnoloģijai (MHEV) ar 48 voltu galveno elektrisko sistēmu, 4.0 TFSI dzinējs apvieno maksimālu veiktspēju ar augstu efektivitāti. Ar MHEV tehnoloģiju iespējams samazināt degvielas patēriņu pat par 0,8 litriem uz 100 kilometriem.

Četru litru benzīna dzinējs rada izteiksmīgu un sportisku V8 skaņu. Audi Drive Select sistēma vadītājam nodrošina iespēju ietekmēt dzinēja skaņu. Papildu aprīkojumā pieejamā RS sporta izplūdes sistēma ar melniem uzgaļiem sniedz vēl izteiksmīgāku skaņu. Pielāgojamajos RS1 un RS2 režīmos klienti var paši izvēlēties, vai viņi vēlas sportisku vai sabalansētu skaņu.

Standarta aprīkojumā pieejamā astoņu pārnesumu tiptronic ātrumkārba ar jauno Launch Control funkciju piegādā 4.0 TFSI dzinēja jaudu pastāvīgajai visu riteņu piedziņai. Piedziņa starp priekšējo un aizmugurējo asi sadalīta 40:60 attiecībā, izmantojot pilnībā mehānisko centrālo diferenciāli.

Izcila izveicība – balstiekārta
Standarta aprīkojumā pieejamā RS adaptīvā pneimatiskā balstiekārta ar kontrolējamu amortizāciju pielāgota īpaši RS modeļa vajadzībām. Sporta pneimatisko balstiekārtu iespējams iestatīt trīs režīmos un tā ietver automātisku līmeņa kontroli. Jaunā RS 7 Sportback virsbūve ir par 20 milimetriem zemāka, nekā A7 Sportback ar standarta balstiekārtu, bet pie ātruma, sākot no 120 km/h, tā tiek pazemināta vēl par 10 milimetriem. Pie maza ātruma paaugstināšanas režīms paceļ automobili par 20 milimetriem.
Jaunais RS 7 Sportback standarta aprīkojumā ir pieejams ar sportisku progresīvo stūrēšanu. Šī sistēma nodrošina ievērojami augstāku stūres atsaucību. Sportisko modeli pēc izvēles iespējams aprīkot arī ar dinamisko visu riteņu stūrēšanu.

Autovadītājs var noteikt RS 7 Sportback raksturu, izmantojot Audi Drive Select vadības sistēmu. Pieejami seši profili – komforta, auto, dinamiskais, efektīvais un individuāli pielāgojamie RS1 un RS2, ko iespējams aktivizēt, izmantojot uz stūres esošo RS MODE pogu. RS2 režīmā pēc pogas nospiešanas tiek ietekmēta elektroniskās stabilizēšanas kontrole (ESC).

Jaunais RS 7 Sportback standarta aprīkojumā pieejams ar 21 collas alumīnija diskiem 10 spieķu zvaigznes dizainā un 275/35 izmēra riepām. Audi Sport papildu aprīkojumā piedāvā RS modelim īpaši veidotus 22 collu 5 V spieķu diskus. RS bremžu sistēma veidota no iekšēji ventilējamiem un perforētiem diskiem (420 milimetri priekšā un 370 milimetri aizmugurē), bet bremžu uzlikas standarta aprīkojumā ir melnā vai pēc pieprasījuma – sarkanā krāsā.

Interjers
Audi virtuālajā vadības panelī īpaši RS ekrāni sniedz informāciju par riepu spiedienu, griezes momentu, jaudu, dzinēja eļļas temperatūru, turbīnas spiedienu, paātrinājumu un g spēkiem. RS sporta sēdekļi, kas apšūti ar melnās pērles Nappa ādu rombu dizainā un RS perforējums pieejams standarta aprīkojumā. Vēl sportiskāka versija pieejama ar RS sēdekļiem ar Valcona ādu, šūnveida rakstu un RS perforējumu. Perforējums pirmo reizi nodrošina ventilēšanas funkciju.

Pirmo reizi Audi Sport šo piecu durvju modeli piedāvā ar trīs sēdvietu aizmugurējo sēdekli. Taču joprojām pieejams arī sportiskais četru sēdvietu dizains ar divu sēdvietu aizmugurējo sēdekli.

Izcils aprīkojums
Jaunais RS 7 Sportback pieejams ar plašu komforta, savienojamības un autovadītāja asistentu aprīkojumu. Jaunais automobilis apvieno sportisku dabu ar neierobežotu garo distanču nobraukšanas spēju. Šis automobilis spēj palīdzēt autovadītājam dažādās situācijās. Pieejamas vairāk nekā 30 asistentu sistēmas, tostarp adaptīvā kruīza kontrole, krustojumu asistents, joslas maiņu brīdinājuma sistēma, apmaļu brīdinājuma sistēma un 360 grādu kameras.