A1 citycarver > A1 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A1 citycarver

A1 citycarver

Ekspresīvs modes noteicējs.
Audi A1 citycarver.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 5,2–4,9 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 119–112 g/km

Unikālais dizains rada neatkārtojamu izskatu, daudzveidīgā aprīkojuma izvēle liek rosīties iztēlei, bet veiklā vadāmība nodrošina lielisku braukšanas pieredzi – A1 citycarver ir krosovers ar daudzām priekšrocībām.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a1-citycarver-rim-my2021-191006_1.jpg
1920x1080-audi-a1-citycarver-rim-my2021-191006_1.jpg
  • 18 collu vieglmetāla diski ar piecu spieķu Jet dizainu matēti melnā krāsā, ar spīdīgu malu² no Audi Sport GmbH³ un bremžu suporti sarkanā krāsā piešķir Audi A1 citycarver papildu aprīkojumā pieejamajai „edition one“ versijai ļoti sportisku izskatu.

  • Riteņu arku sānu paneļi un sānu sliekšņi ļauj nojaust Audi A1 citycarver spējas bezceļos.

  • „edition one”: šī īpašā Audi A1 citycarver versija izceļas ar perlamutra Arrow pelēku virsbūves krāsu.

  • Automobiļa priekšpusi raksturo lielais astoņstūra formas Audi vienotais režģis.

  • Ar pieklājīgo klīrensu, lielo bagāžas ietilpību un papildu aprīkojumā pieejamo transportēšanas aprīkojumu no Audi oriģinālo aksesuāru klāsta⁴ Audi A1 citycarver skaidri demonstrē ikdienas praktiskumu.

  • Papildu aprīkojumā iekļautajiem LED aizmugurējiem lukturiem ir pieejami arī dinamiskie virzienrādītāji.

  • Papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma attēlo visu būtisko automobiļa informāciju tieši vadītāja acu priekšā.

  • Audi A1 citycarver salons ir digitālo tehnoloģiju un progresīva dizaina apvienojums: labs piemērs tam ir „edition one“ versija, kuras ekskluzīvajā S line salonā ir priekšējie sporta sēdekļi ar oranžas krāsas centrālajiem paneļiem un oranži matētas krāsas virsmas akcenti.

  • Ar papildu aprīkojumā pieejamo Bang & Olufsen Premium skaņas sistēmu ar 3D skaņu varēsiet izbaudīt koncerta cienīgu telpisko skanējumu.

Pamatīgs izskats

Riteņu arku sānu paneļi un sānu sliekšņi piešķir Audi A1 citycarver robustu izskatu. Īsās pārkares priekšā un aizmugurē, platie spārni un papildu aprīkojumā pieejamie vieglmetāla diski ar izmēru līdz 18 collām piešķir automobilim jaudīgu un sportisku kopējo tēlu, savukārt nerūsējošā tērauda krāsas virsbūves apakšas aizsargs ļauj noprast tā spējas bezceļos.

Lieliska ērtība, izcila lietojamība ikdienā

Audi A1 citycarver raksturīgākās īpašības, salīdzinot ar bāzes modeli: lielāks kopējais augstums, augstāks klīrenss un augstāka sēdpozīcija. Neskatoties uz kompaktajiem izmēriem, A1 citycarver piedāvā 335 litrus ietilpīgu bagāžas nodalījumu. Ar nolocītām aizmugurējo sēdekļu atzveltnēm kopējā bagāžas ietilpība sasniedz 1090 litrus. Ja nepieciešama papildu vieta bagāžai, piedāvājumā pieejams praktisks papildu aprīkojums, piemēram, slēpju un bagāžas kaste no Audi oriģinālo aksesuāru klāsta⁴.

The Audi A1 citycarver with a ski and luggage box

Digitālā daudzveidība

Audi A1 citycarver standarta aprīkojumā iekļauts pilnībā digitāls 10,25 collu instrumentu panelis, kas attēlo braukšanas ātrumu un citus datus. Varat izvēlēties arī Audi virtuālo vadītāja informācijas sistēmu, kas attēlo šo informāciju dažādās kombinācijās. Piekļuvi Audi connect⁵ digitālajiem pakalpojumiem nodrošina MMI sistēma, kas standarta aprīkojumā ir novietota automobiļa viduskonsolē. Papildu aprīkojumā pieejamo augstākā līmeņa versiju MMI navigation plus ar MMI touch kontrolē ar 10,1 collu skārienekrānu vai balss komandām ikdienas valodā.

The Audi virtual cockpit in the Audi A1 citycarver
Radīts, lai justos labi – salons

Jaunā, elastīgā aprīkojuma līmeņu struktūra ļauj jums brīvi kombinēt dažādas salona aprīkojuma pakas ar eksterjera pakām. Audi A1 citycarver īpašā „edition one“ versija piedāvā sportisko S line interjeru. Tajā iekļauti sporta sēdekļi priekšā, trīs spieķu stūre ar ādas apdari un S emblēmu un nerūsējošā tērauda pedāļi. Attēlā redzams krāsas variants ar apdari un virsmu akcentu oranžā krāsā.

Aizraujoša braukšanas pieredze

Papildu aprīkojumā pieejamajā dinamiskajā pakā iekļauti sarkani bremžu suporti, Audi drive select dinamiskās vadāmības sistēma, skaņas aktuators un balstiekārta ar regulējamiem amortizatoriem. Dzinēju klāstā ir TFSI dzinēji ar jaudu no 70 kW līdz 110 kW (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 5,2–4,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 119–112 g/km).

The Audi A1 citycarver in a front view on a basket ball field
Rear lights A1 citycarver

Spilgts apgaismojums

Papildu aprīkojumā pieejamie LED priekšējie lukturi Audi A1 citycarver tumsā apgaismo ceļu gandrīz kā dienā. Aizmugurējiem LED lukturiem ir dinamiskie virzienrādītāji, nodrošinot labu pamanāmību ikdienas satiksmē.

Individuāls raksturs

Papildu aprīkojumā pieejamajā „edition one“ versijā iekļauta pievilcīgā Arrow pelēkā virsbūves krāsa ar perlamutra efektu un Audi Sport³ 18 collu diski. Jumts ir kontrastējošā krāsā, bet radiatora restes rāmis un Audi riņķi priekšā un aizmugurē ir melnā krāsā. Virs sānu sliekšņiem izvietota „edition one“ emblēma. Vizuālo tēlu noslēdz tumši tonēti LED priekšējie lukturi un LED aizmugurējie lukturi.

Side view Audi A1 citycarver
1
Vieglmetāla diskus ar spīdīgu malu vai spīdīgi frēzētu apdari, kā arī pulētus vai daļēji pulētus vieglmetāla diskus nedrīkst lietot ziemas apstākļos. Ražošanas procesa dēļ, lietojot šādos apstākļos, diska virsma nav pietiekami aizsargāta pret koroziju, un to var neatgriezeniski sabojāt uz ceļiem kaisāmā sāls vai citi materiāli.
2
No Audi Sport GmbH.
3
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aksesuāri nav ņemti vērā, aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.
4
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!