A1 citycarver > A1 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Der Audi A1 Citycarver vor einer nächtlichen Talkulisse

A1 citycarver

Izteiksmīgs modes noteicējs
Audi A1 citycarver

Tā neatkarīgais dizains nodrošina modelim raksturīgo uznācienu, elastīgās aprīkojuma iespējas rosina iztēli, veiklā vadāmība rūpējas par īpašu braukšanas prieku – Audi A1 citycarver ir krosoveru kategorijas automobilis ar daudzām priekšrocībām. Spēcīgs. Sportisks. Iedvesmojošs. Mūsdienīgs.

Robusts izskats

Audi A1 citycarver izteiksmīgo dizainu nosaka tā robustais tēls. To izceļ akcentētās gaisa ieplūdes atveres zem dzinēja pārsega, kā arī riteņu arku un sliekšņu apdare sānos. Arī priekšpusē dizainu izceļ lielais vienotais astoņstūra formas režģis ar trīsdimensionāliem šūnveida elementiem matēti melnā krāsā. Īsās pārkares priekšpusē un aizmugurē, platie dubļusargi un papildaprīkojumā pieejamie riteņi ar līdz pat 18 collu diskiem piešķir automobilim jaudīgu un sportisku kopskatu, bet apakšā aizsargkonstrukcija ar nerūsējošā tērauda pārklājumu norāda uz braukšanas spējām bezceļa apstākļos.

Augsts komforta līmenis,
ļoti praktisks ikdienā

Audi A1 citycarver, salīdzinot ar bāzes modeli, ir augstāks, to raksturo arī lielāks klīrenss, kā arī augstāki pasažieru sēdekļi. Kā kompaktās klases automobilim Audi A1 citycarver ir liels bagāžas nodalījuma tilpums – 335 litri. Nolaižot atzveltni, kopējais bagāžas nodalījuma tilpums palielinās līdz 1090 litriem, ko iespējams ērti izmantot, diviem cilvēkiem dodoties brīvdienās ar bagāžu. Piedāvājam arī praktisku Audi oriģinālo aksesuāru papildaprīkojumu bagāžai, piemēram, slēpju kasti un jumta bagāžnieku.

Der Audi A1 citycarver auf dem Gehsteig mit montierter Ski- und Gepäckbox von Audi Original Zubehör

Digitāla daudzveidība

Izbaudiet Audi A1 citycarver plašo digitālo tehnoloģiju un pakalpojumu klāstu. 10,25 collu virtuālā vadītāja informācijas sistēma, kurā nolasāt transportlīdzekļa datus, piemēram, ātrumu, jau ir iekļauta standarta aprīkojumā. Piekļuve Audi connect¹ digitālajiem pakalpojumiem notiek, lietojot viduskonsolē izvietoto standarta aprīkojumā iekļauto MMI sistēmu. Papildaprīkojumā pieejamo augsto tehnoloģiju MMI Navigation plus ar MMI touch jūs varat lietot 10,1 collu skārienekrānā vai ar balss komandu.

Das Audi virtual cockpit im Audi A1 citycarver

Veidojiet interjeru,
lai justos labi

Audi A1 citycarver salonā progresīvais ārienes dizains turpinās. Jaunā elastīgā aprīkojuma līnijas struktūra ļauj brīvi kombinēt dažādas interjera pakas ar ārienes paku. Ja izvēlaties Audi A1 citycarver „edition one“, salons ir aprīkots sportiskajā S line interjera dizainā. Tostarp tas iekļauj sporta sēdekļus priekšā, 3 spieķu dizaina stūri ar ādas apdari un S emblēmu, kā arī nerūsējošā tērauda pedāļus. Fotoattēlā redzama krāsu variācija ar oranžas krāsas apdari un akcentiem.

Blick raus aus dem Cockpit des Audi A1 citycarver auf die Strandpromenade

Aizraujošākais braukšanas piedzīvojums

Audi A1 citycarver šasija, stūrēšana un svara sadalījums ir lieliski saskaņoti, nodrošinot sportisku braukšanas stilu. Sportiskās braukšanas spējas pastiprina papildaprīkojumā pieejamā dinamikas paka. Tajā iekļauti sarkani bremžu suporti, Audi drive select braukšanas dinamikas sistēma, skaņas pastiprinātājs un balstiekārta ar regulējamiem amortizatoriem.

Der Audi A1 citycarver in Frontseitenansicht auf einem Outdoor-Basketballfeld

Individuāls raksturs

Fotoattēlos aplūkojamā Audi A1 citycarver „edition one“ versija ir īpaši sportiska. Tās ekskluzīvie elementi tostarp ir izteiksmīgā pelēkā virsbūves krāsa ar perlamutra efektu un Audi Sport riteņi ar 18 collu diskiem. Jumts ir kontrastējošā krāsā, vienotais radiatora režģis un Audi gredzeni priekšā un aizmugurē ir melnā krāsā. Aptumšotie LED priekšējie lukturi un LED aizmugurējie lukturi plūstoši iekļaujas dizainā. Nepārprotams akcents ir arī „edition one“ emblēma virs sānu sliekšņiem.

Der Audi A1 citycarver in der Seitenansicht bei Abenddämmerung
1
Plašāka informācija par Audi connect ir pieejama vietnē www.audi.de/connect un pie jūsu Audi partnera.