Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

A1 Citycarver > A1 > Sākumlapa

Ekspresīvs modes noteicējs

A1 citycarver ir krosovers ar daudzām priekšrocībām.

A1 Citycarver from the front

Fakti un skaitļi

Pamatīgs izskats

Unikālais dizains rada neatkārtojamu izskatu, bet daudzveidīgā aprīkojuma izvēle liek rosīties iztēlei.

Lieliska ērtība, izcila lietojamība ikdienā

Audi A1 citycarver raksturīgākās īpašības, salīdzinot ar bāzes modeli: lielāks kopējais augstums, augstāks klīrenss un augstāka sēdpozīcija. Neskatoties uz kompaktajiem izmēriem, A1 citycarver piedāvā salīdzinoši lielu, 335 litrus ietilpīgu, bagāžas nodalījumu. Ar nolocītām aizmugurējo sēdekļu atzveltnēm kopējā bagāžas ietilpība sasniedz 1090 litrus. Ja nepieciešama papildu vieta bagāžai, piedāvājumā pieejams praktisks papildu aprīkojums, piemēram, slēpju un bagāžas kaste no Audi oriģinālo aksesuāru klāsta⁴.

A1 Citycarver

Radīts, lai justos labi – salons

Jaunā, elastīgā aprīkojuma līmeņu struktūra ļauj jums brīvi kombinēt dažādas salona aprīkojuma pakas ar ārienes pakām.

Aizraujoša braukšanas pieredze

Papildu aprīkojumā pieejamajā dinamiskajā pakā iekļauti sarkani bremžu suporti, Audi drive select dinamiskās vadāmības sistēma, skaņas aktuators un balstiekārta ar regulējamiem amortizatoriem. Dzinēju klāstā ir TFSI dzinēji¹ ar jaudu no 70 kW līdz 110 kW (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 5,2–4,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 119–112 g/km).

A1 citycarver
A1 Sportback

Audi A1 Sportback

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 5,6–4,6 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 128–106 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 5,2–4,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 119–112 g/km.

Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
No Audi Sport GmbH.
3
Vieglmetāla diskus ar spīdīgu malu vai spīdīgi frēzētu apdari, kā arī pulētus vai daļēji pulētus vieglmetāla diskus nedrīkst lietot ziemas apstākļos. Ražošanas procesa dēļ, lietojot šādos apstākļos, diska virsma nav pietiekami aizsargāta pret koroziju, un to var neatgriezeniski sabojāt uz ceļiem kaisāmā sāls vai citi materiāli.
4
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības, aksesuāri nav ņemti vērā. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.