Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

A1 Sportback > A1 > Sākumlapa
Audi A1 Sportback Front

Dinamisks, emocionāls, bagātīgi aprīkots

A1 Sportback – mūsu veiksmīgā kompaktā modeļa otrā paaudze piedāvā pievilcīgi sportisku dizainu un plašu aprīkojuma izvēli.

A1 Sportback

Fakti un skaitļi

Visām gaumēm piemērots dizains

Virsbūves krāsai iespējams izvēlēties Misano sarkanu perlamutra, Python dzeltenu metālisku, Turbo zilu, kā arī vēl astoņas citas krāsas. Kā papildu akcentus varat izvēlēties, piemēram, jumta daļu Manhattan pelēkā metāliskā vai Mythos melnā metāliskā krāsā. Dažādu paku ietvaros arī sānu priekšējie spoileri, sānu sliekšņi un sānu spoguļu korpusi ir pieejami kontrastējošās krāsās.

Uz vadītāju orientēts, emocionāls un personalizējams

Jaunajam Audi A1 Sportback ir vissportiskākais salons starp visiem kompaktklases automobiļiem. Īpašus akcentus veido ventilācijas atveru, digitālā instrumentu paneļa un mērinstrumentu pārsega dizains. Tas vienmēr izstaro īpašu sportiskumu.

Pie stūres nekad nekļūs garlaicīgi

Pateicoties plašajam dzinēju klāstam (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 5,6–4,6 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 128–106 g/km), Audi A1 Sportback ir labi aprīkots visdažādākajiem maršrutiem. Visjaudīgākais 1,5 litru TFSI dzinējs attīsta 152 kW jaudu.

A1 citycarver

Audi A1 citycarver

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 5,2–4,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 119–112 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 5,6–4,6 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 128–106 g/km.

Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
No Audi Sport GmbH.
3
Atsevišķām valstīm navigācijas dati ir pieejami integrētā SSD atmiņā. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi izplatītāju.
4
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
5
Piegādāto karšu versiju iespējams bez maksas atjaunināt reizi 6 mēnešos līdz 5 gadiem pēc uzstādītās informācijas un izklaides sistēmas iekārtas paaudzes ražošanas beigām. Visjaunākie navigācijas dati ir pieejami lejupielādei myAudi platformas vietnē www.audi.com/myaudi un tos iespējams uzinstalēt automobilī, izmantojot USB atmiņas ierīci. Ar Audi connect vietējā reģiona kartes reizi 3 mēnešos iespējams lejupielādēt un atjaunināt arī pašā automobilī. Audi izplatītājs var arī uzinstalēt jaunos navigācijas datus jūsu vietā. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa.
6
7
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
8
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības, aksesuāri nav ņemti vērā. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.
9
Visi auto bērnu sēdeklīši atbilst visām ECE-R 44/04 drošības standarta prasībām.