Transmisija un šasija > A4 allroad quattro > A4 > Sākumlapa

A4 allroad quattro

 • 1400x438_AA4_161008.jpg
1400x438_AA4_161008.jpg

2.0 TDI quattro S tronic
37,620.00 EUR

 • Basic price
  36,975.00 EUR
 • Optional equipment
  645.00 EUR
 • Price
  37,620.00 EUR
 • ROTR
  38,465.00 EUR

Jaudīgi un daudzpusīgi.

Labāks sniegums, mazāk CO2 izmešu: jauno TDI dzinēju paaudzi varat izjust modernāko tehnoloģiju un efektivitāti. Dzinēju jauda nodrošina līdz pat 20 kW (27 ZS) vairāk jaudas salīdzinājumā ar priekštečiem.

3.0 TDI dzinējs Audi piedāvā arī 3,0 TDI i 200 kW (272 ZS). Sešcilindru TDI dzinējs ar 2967 cm3 darba tilpumu ir īpaši – tie apvieno izcilu jaudu ar izsmalcinātu vienmērību un efektivitāti. Ar 600 Nm griezes momentu pie 1500 – 3000 apgriezieniem minūtē Jaunais A4 allroad quattro uzņem ātrumu kā sporta automobilis: no 0 līdz 100 km/h tikai 5,5 sekundēs, un ierobežotais 250 km/h maksimālais ātrums ir vien formalitāte. Patēriņš ir tikai 5,3 l degvielas uz 100 km (139 grami CO2 izmešu kilometrā).
750x410_AA4_161007.jpg
Jaudīga pārnesumkārba Ar standartaprīkojuma pilnpiedziņu jaunais A4 allroad quattro pilnībā atbilst savam nosaukumam. Dinamiskāks, ar labāku saķeri un lieliskām sajūtām uz gandrīz jebkādas virsmas.

Astoņpakāpju tiptronic ir pieejama tikai 3,0 TDI ar 200 kW (272 ZS) jaudu. Pilnībā pārveidots arī vienmērīgais, ātrais un automātiskais griezes momenta pārveidotājs. Lielais pārnesumu skaits nozīmē to, ka lielu daļu laika dzinējs darbojas ar optimālu noslodzi.

Modernajām automātiskajām pārnesumkārbām ir plašs pārnesumu diapazons. Zemākie pārnesumi ir īsi, lai sniegtu sportiskas izjūtas, bet augstākiem pārnesumiem attiecība ir garāka, lai samazinātu apgriezienus un patēriņu. Vadītājs var izvēlēties starp D, S, un E režīmiem un jebkurā laikā pārslēgt ātrumus manuāli, izmantojot pārnesumu pārslēgsviru vai standartaprīkojuma pārslēgšanas lāpstiņas uz stūres.

Audi pilnpiedziņas quattro ir dinamiskuma, saķeres, braukšanas drošības un virzienu stabilitātes kalngals. Tā pilnībā mehanizētā darbība nozīmē tūlītēju reakciju. Uzlabotā griezes momenta vektorizācija, kas noder uz jebkuras virsmas, sadarbojas ar quattro piedziņas sistēmu.
Šasija Salīdzinājumā ar Audi A4 Avant šasija ir par 23 mm augstāka un lielie riteņi piešķir par 34 mm lielāku klīrensu. Tādēļ A4 allroad quattro jūtas ērti gan uz ceļiem, gan nolaidenā apvidus reljefā.

Kā standarta balstiekārtas alternatīva pieejama balstiekārta ar amortizācijas kontroli. Sensori izmēra visu četru riteņu kustību, kā arī garenvirziena un šķērspaātrinājumu. Tad amortizatora īpašības pielāgojas atbilstoši ceļa apstākļiem un braukšanas situācijai. Tas nodrošina uzlabotu braukšanas dinamiku ar vēl lielāku komfortu un spēju pārvietoties apvidū. Pamata balstiekārtas iestatījumus iespējams pielāgot, piespiežot Audi braukšanas izvēles pogu.

Audi braukšanas izvēles braukšanas dinamikas sistēmā A4 allroad quattro pieejams vēl viens režīms. Bez pazīstamajiem iestatījumiem – komforta, automātiskā, dinamiskā, ekonomiskā un individuālā (tikai kopā ar navigācijas sistēmu) – pieejams arī bezceļiem paredzētais apvidus režīms. Tas pielāgo dzinēja un pārnesumkārbas vadību, stūrēšanu, papildaprīkojuma adaptīvo šasiju un visas nozīmīgās vadītāja palīdzības sistēmas, nodrošinot optimālu sniegumu nolaidenā apvidus reljefā.

Priekšējā ass ir uzlabota piecu sviru ass. Tā vienlaicīgi nodrošina optimālu komfortu un augsta līmeņa izveicību. Salīdzinot ar priekšteci, inženieri samazinājuši automobiļa svaru par pieciem kilogramiem.

Audi izmanto arī jaunu, kompaktu elektromehāniskā stūres pastiprinātāja konstrukciju, ietaupot vēl 3,5 kg salīdzinājumā ar priekšteci. Tas nodrošina tiešu reakciju uz ceļa apstākļiem un uzlabotu stūrēšanas precizitāti. Papildaprīkojumā pieejama arī dinamiskās stūrēšanas funkcija ar variējamo stūrēšanas attiecību.

Aizmugurē iepriekšējā modeļa trapeces sviru asi nomaina piecu sviru ass. Izmantojot pārdomātus materiālus, Audi ir samazinājis ass sastāvdaļu svaru par vēl septiņiem kilogramiem.