Aprīkojums > A4 allroad quattro > A4 > Sākumlapa

A4 allroad quattro

 • 1400x438_AA4_D_161007.jpg
1400x438_AA4_D_161007.jpg

2.0 TDI quattro S tronic
37,620.00 EUR

 • Basic price
  36,975.00 EUR
 • Optional equipment
  645.00 EUR
 • Price
  37,620.00 EUR
 • ROTR
  38,465.00 EUR

Augstākās klases piederumi.

Īsta plašuma izjūta.

Apsēdieties un ieelpojiet dziļi. A4 allroad quattro salona arhitektūra ar horizontālo izkārtojumu akcentē vieglumu un plašumu. Šo principu ievēro arī zemais instrumentu panelis un gaisa atveres. Vajadzīgo komfortu nodrošina kvalitatīvi sēdekļu un apdares materiāli.

Papildaprīkojums Pēc pieprasījuma Audi piedāvā salona apgaismojuma komplektu ar fona apgaismojumu 30 dažādās krāsās. A4 sērijai ir raksturīgs plašs krāsu klāsts un kvalitatīvi sēdekļu un apdares materiāli. Inovatīvā instrumentu paneļa uzsvars ir jaunā MMI darbības koncepcija ar pagriežamām/piespiežamām vadības ierīcēm, tostarp MMI touch, MMI displeju izmērā līdz 8,3 collām un papildaprīkojuma pilnībā digitālo 12,3 collu Audi virtuālo instrumentu paneli. Jaunā balss vadības sistēma apstrādās komandas arī ikdienas valodā, piemēram: "Es vēlos piezvanīt Jānim Bērziņam." Funkciju klāstu noslēdz Head-up displejs.
Informācija un izklaide Ar Audi connect, izmantojot ātro LTE standartu, automobilī pieejami personalizēti tiešsaistes pakalpojumi. Iekļautas tādas funkcijas, kā tiešsaistes avārijas zvans, viedtālruņa kalendāra integrācija, tālvadības funkcijas, statusa ieguve, izmantojot viedtālruni, un mediju straumēšanas lietojumprogrammas. Audi tālruņa kārba savieno mobilos tālruņus ar automobiļa antenu un uzlādē tos, izmantojot Qi induktīvo standartu. Bang & Olufsen skaņu sistēma ar 3D skaņu un 19 skaļruņiem sniedz īpašu skaņas baudījumu. Audi planšete piedāvā dažādu izklaidi aizmugurējā sēdeklī sēdošajiem.
Vadītāja palīdzības un drošības sistēmas Visas A4 sērijas vadītāja palīdzības un drošības sistēmas pieejamas arī A4 allroad quattro. To akcenti ir adaptīvā kruīzkontrole ar Stop & Go funkciju un sastrēgumu palīgs. Tā pārvalda braukšanas uzsākšanu un bremzēšanu, kā arī palīdz stūrēt ātrumā līdz 65 km/h. Pirmo reizi A4 allroad quattro ir arī piekabes palīgs. Tas atvieglo manevrus ar piekabi. A4 allroad quattro var pavilkt līdz 2100 kilogramiem slīpumā līdz 8 procentiem. Piekabes palīgu pārvalda ar MMI vadības ierīcēm. Pieejamas arī tādas jaunas papildu funkcijas, kā paredzamās efektivitātes palīgs, auto novietošanas palīgs, atpakaļskata satiksmes diagonāles palīgs, nobrauktuves brīdinājums, sadursmes izvairīšanās palīgs, pagriezienu palīgs un Audi pre-sense sistēmas.
Bagāžas nodalījums Bagāžas nodalījumā pieejama 505 litrus ietilpīga uzglabāšanas vieta, taču, noliecot aizmugurējā sēdekļa atzveltni, priekšmetus iespējams iekraut līdz jumtam 1510 litru plašā zonā. Standartaprīkojumā iekļautas elektriskās bagāžas nodalījuma durvis un elektriskā vadība. Sensoru vadība pieejama papildaprīkojumā.