A4 Limousine 2019 > A4 > Sākumlapa
Die neue A4 Limousine

A4 Limousine

Precīzs no priekšējā līdz aizmugurējam buferim

Audi A4 atstāj paliekošu iespaidu ar inovatīvajām tehnoloģijām un individualitāti. Ar disku dizainu saskaņotos sportiskos buferus iespējams papildināt ar S Line Competition aprīkojuma pakas dinamiskajiem akcentiem. Fascinējoša progresīvo tehnoloģiju un estētikas kombinācija: Audi A4 Limousine ir pieejama augstākā līmeņa MMI navigācijas sistēma plus ar MMI Touch, kurā iekļauts arī Audi Connect datu pārraides modulis. Tas nodrošina jūsu automobilim gan LTE Advanced savienojumu, gan bezvadu tīklāju. Turklāt neskaitāmās vadītāja palīgsistēmas nodrošina vēl augstāku drošības un komforta līmeni.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Audi A4 sedana dinamiskais dizains: Difuzoru ar trapecveida izpūtēja uzgaļiem papildina izvēles aprīkojumā pieejamie kombinētie LED aizmugurējie lukturi ar dinamiskajiem virzienrādītājiem.

  • Audi A4 sedans: tīras formas, precīzas līnijas, izteiksmīgs stils.

  • Taisna jumta līnija un precīza viduslīnija visapkārt automobilim ar viegli izliektu apmali.

  • Ārējām gaisa ieplūdes atverēm ir piecstūra formas ietvari un alumīnija imitācijas iekšējā konstrukcija.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamie priekšējie lukturi ar LED un matricas LED tehnoloģiju un dinamiskajiem virzienrādītājiem kļūst par vizuālu atpazīšanas zīmi.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamie priekšējie lukturi ar LED un matricas LED tehnoloģiju un dinamiskajiem virzienrādītājiem kļūst par vizuālu atpazīšanas zīmi.

  • Audi viedtālruņa saskarne integrē iOS un Android tālruņus īpaši izstrādātā MMI vidē.

  • Attēla projicēšana vadītāja acu priekšā: sistēma projicē svarīgāko informāciju uz vējstikla. Krāsu TFT ekrānam ir balts LED fona apgaismojums.

  • Automobiļu nākotne ir jūsu acu priekšā – izvēles aprīkojumā pieejamais Audi virtuālais vadības panelis ir pilnībā digitāls instrumentu panelis ar augstas izšķirtspējas 12,3 collu krāsu ekrānu.

Augstākās klases braukšanas komforts

No vienas puses sportisks, no otras – komfortabls. Dinamiskās vadāmības un augstākā līmeņa braukšanas komforta pamatā ir piecu sviru asis un elektromehāniskais stūres pastiprinātājs, turklāt abas šīs sistēmas ir īpaši vieglas un palīdz samazināt degvielas patēriņu. Papildu aprīkojumā ir pieejama dinamiskā stūrēšanas sistēma. Tās pārnesuma attiecība mainās atkarībā no braukšanas ātruma un stūres rata leņķa, sniedzot vēl lielāku pārliecību un sportiskas braukšanas pieredzi.

driving dynamics
Vairāk par automobiļa dinamiku
Vairāk par apgaismojuma tehnoloģiju
driver assistance systems

Drošs. Komfortabls. Efektīvs.

Vairāk komforta un drošības un mazāks degvielas patēriņš: Audi A4 Limousine ir aprīkots ar neskaitāmām vadītāja palīgsistēmām. Piemēram, papildu aprīkojumā pieejamā palīgsistēma efektīvai braukšanai palīdz ietaupīt līdz 10% degvielas. Adaptīvā kruīza kontrole ar Stop&Go funkcionalitāti, ieskaitot palīgsistēmu braukšanai sastrēgumos, atvieglo vadītāja darbu lēnā satiksmē un uzņemas dažas stūrēšanas funkcijas, pārvietojoties ar ātrumu līdz 64 km/h.

Informācija un aizrautība

Audi A4 Limousine piedāvā plašu inteliģentu tehnoloģiju klāstu, tostarp augstākā līmeņa informācijas un izklaides MMI navigācijas sistēmu plus ar MMI Touch. Vienlaikus lietošana ir kļuvusi vēl intuitīvāka: MMI navigācijas sistēma plus piedāvā inovatīvu navigācijas tehnoloģiju ar plašu funkciju klāstu, maksimālu lietošanas komfortu un daudzām ekstrām. Papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma (pilnībā digitāls instrumentu panelis) attēlo vissvarīgāko informāciju augstas izšķirtspējas 12,3 collu LCD ekrānā ar izcilu spilgtumu un detaļām, sniedzot vadītājam vēl labāku pārredzamību.

operating concept
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu

Ekskluzīvi: aprīkojuma pakas

Vēl viena unikāla Audi A4 Limousine iezīme ir pieejamās aprīkojuma pakas. S Line Competition salona aprīkojuma versijas pamatā ir S Line Black salona paka, kurai pievienoti RS oglekļa šķiedras dekori, trīs spieķu daudzfunkcionālā stūre un sporta sēdekļi ar daļēju melnas ādas apdari. S sporta sēdekļus ir iespējams izvēlēties arī Magma sarkanā vai citā krāsā.

equipment packages

Jaudīgāks, efektīvāks un gudrāks

Audi A4 Limousine piesaista ar augsta līmeņa tehnoloģijām un dinamisku dizainu. Izvēloties dažādas aprīkojuma pakas, jūs varat izcelt tā sportisko raksturu savā neatkārtojamajā veidā. Audi A4 Limousine ir precīzs no priekšējā līdz aizmugurējam bamperim, un ir ideāls sabiedrotais biznesam un atpūtai.

Design