A5 Sportback g-tron > A5 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A5 Sportback g-tron

A5 Sportback g-tron

Elegants piecdurvju automobilis ar dabasgāzes dzinēju.
Audi A5 Sportback g-tron.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: saspiestā dabasgāze 4,1–3,8 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: saspiestā dabasgāze 111–104 g/km

A5 Sportback g-tron² ir piecdurvju ģimenes automobilis ar inovatīvu dabasgāzes dzinēju. Papildus efektīvajai braukšanai, elegantajam dizainam, funkcionālajam salonam tas piedāvā arī iespaidīgo inovatīvu tehnoloģiju klāstu.

Dati par Audi A5 Sportback g-tron²

Saspiestās dabasgāzes tvertnes ietilpība

17.3

kg

Nobraukums ar saspiesto dabasgāzi (NEDC)

420–455

km*

Maksimāli

Benzīna tvertnes ietilpība

7

l

*Dati automobiļiem ar 17–20 collu riteņiem.

street

Efektivitāte kustībā

Audi apzīmējums g-tron nozīmē, ka piedziņas pamatā ir saspiestā dabasgāze (CNG). Saspiestās dabasgāzes sadegšanas procesā veidojas mazāk cieto daļiņu. Ar saspiesto dabasgāzi darbināmais 2,0 litru TFSI dzinējs Audi A5 Sportback g-tron² modelī attīsta 125 kW (170 ZS, degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: saspiestā dabasgāze 4,1–3,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: saspiestā dabasgāze 111–104 g/km) jaudu un 270 Nm maksimālo griezes momentu. Automobilis paātrinās no 0 līdz 100 km/h 8,4 sekundēs.

Rear Audi A5 Sportback g-tron

Alternatīva piedziņa

Standarta aprīkojumā iekļautā vadītāja informācijas sistēma ar 7 collu krāsu displeju ļauj sekot līdzi degvielas līmenim un atlikušajai nobraukuma rezervei. Saspiestās dabasgāzes tvertni var uzpildīt jebkurā saspiestās dabasgāzes uzpildes stacijā. Kad gāzes ir atlicis maz, automobilis automātiski pārslēdzas uz rezerves režīmu ar septiņu litru benzīna tvertni.

Cockpit A5 Sportback g-tron
Vairāk par digitālajiem pakalpojumiem

Pievienotā vērtība viedtālrunim

Ērti aizslēdziet un atslēdziet savu automobili, izmantojot Android viedtālruni⁵ ar papildu aprīkojumā pieejamo Audi connect atslēgu⁶. Kad šī funkcija ir iespējota, vienkārši pietuviniet viedtālruņa vidusdaļu vadītāja durvju rokturim. Salonā papildu aprīkojumā pieejamais Audi phone box⁷ savieno jūsu viedtālruni ar Audi A5 Sportback g-tron² ārējo antenu, nodrošinot augstākas kvalitātes zvanus. Ja jūsu viedtālrunis atbalsta Qi standartu, to iespējams induktīvi uzlādēt turpat Audi phone box⁷ nodalījumā.

Audi phone box

Bagātīgi aprīkots un personalizējams

Audi A5 Sportback g-tron² ērti jutīsies pieci cilvēki. Priekšā salona platumu izceļ nepārtrauktā ventilācijas atveru josla ar pagarinātu hromētu joslu virs tās. Viduskonsoles ieliktnim, durvju apdarei, vadītāja puses ventilācijas atverēm, kā arī citiem salona elementiem, iespējams izvēlēties dažādus kvalitatīvus materiālus. Salonu iespējams padarīt vēl personīgāku, piemēram, ar papildu aprīkojumā pieejamo design selection salona aprīkojuma līmeni ar fona apgaismojuma paku plus.

Back seat Audi A5 Sportback g-tron

Spilgts apgaismojums

Audi A5 Sportback g-tron² standarta aprīkojumā ir LED tehnoloģijas priekšējie un aizmugurējie lukturi. Matrix LED priekšējie lukturi ar Audi lāzera gaismām ir pieejami papildu aprīkojumā. Audi lāzera gaismas papildina LED tālās gaismas, pārvietojoties ar lielu ātrumu, un būtiski uzlabo drošības un ērtības līmeni, gandrīz dubultojot redzamības attālumu. Aprīkojumā iekļauts arī dinamiskais gaismas motīvs, sagaidīšanas/pavadīšanas funkcija un dinamiskie virzienrādītāji.

Rearligt Audi A5 Sportback g-tron

Elegants un sportisks – dizains

Platais un plakanais vienotais režģis, augstu uzstādītās gaisa atveres un lielās sānu gaisa ieplūdes atveres veido dinamisko Audi A5 Sportback g-tron² priekšpusi. Vidusdaļā izceltie sliekšņi piešķir automobilim kompaktāku izskatu. Aizmugurē dominē difuzors ar horizontālu apdari un trapecveida izplūdes cauruļu uzgaļi. g-tron emblēma uz bagāžas nodalījuma durvīm norāda, ka automobilis darbojas ar saspiesto dabasgāzi. Lai ietaupītu vietu, saspiestās dabasgāzes tvertnes ir novietotas rezerves riteņa vietā.

1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: saspiestā dabasgāze 4,1–3,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: saspiestā dabasgāze 111–104 g/km
3
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
4
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
5
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem mobilajiem tālruņiem, sazinieties ar savu Audi partneri vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth (dažas no prasībām ir Android operētājsistēma, NFC tehnoloģija un viedtālrunī integrēts drošības elements).
6
Lai varētu izmantot Audi connect atslēgu, ir obligāti nepieciešama papildu aprīkojumā pieejamā komforta atslēga.
7
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem tālruņiem, konsultējieties ar savu Audi izplatītāju vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth.