A6 allroad quattro > A6 > Sākumlapa
A6 allroad quattro rear view

A6 allroad quattro

Audi A6 allroad quattro

Daudzpusīgs, jaudīgs un ekstraverts

A6 allroad quattro apvieno Avant modelim raksturīgās priekšrocības ar tādām allroad raksturīgajām īpašībām kā quattro pastāvīgā pilnpiedziņa un bezceļiem piemērots dizains.

Nepārprotami radīts bezceļiem – āriene

Aizmugures dizainu noslēdz īpašais allroad difuzors un apakšas aizsargs. Priekšējā un aizmugurējā bufera apakšējā daļa, riteņu arku uzlikas un sliekšņi standarta izpildījumā ir kontrastējošā matētā Scandium pelēkā krāsā. Šie elementi ir pieejami arī metāliskā Manhattan pelēkā vai virsbūves krāsā.

Sportisks un ekskluzīvs – salons

Pateicoties Audi A6 allroad quattro plašajiem izmēriem, visiem automobilī sēdošajiem ir daudz vietas kājām un virs galvas.

Mūzikas straumēšana ar integrētu Apple Music⁸

Nepārspējams muzikālais baudījums tieši jūsu automobilī ar Apple Music¹. Ērti un bez reklāmām straumējiet vairāk nekā 90 miljonus dziesmu tieši no jūsu automobilī iebūvētā displeja. Atrodiet savus iecienītākos izpildītājus un atklājiet jaunu mūziku, kas jums patiks. Klausieties trīs globālas tiešraides radiostacijas ar pazīstamu mākslinieku vadītiem raidījumiem, jaunākajiem hitiem, klasisko un kantri mūziku. Varat piekļūt arī savai bibliotēkai un ērti meklēt izpildītājus, dziesmas, albumus un dziesmu sarakstus.

MMI-Screen with Apple Music

Aizraujoša braukšanas pieredze

Standarta aprīkojumā iekļautā quattro pilnpiedziņa ar ultra tehnoloģiju nepārtraukti seko līdzi braukšanas apstākļiem un sadala griezes momentu starp priekšējo un aizmugurējo asi atkarībā no situācijas. Standarta aprīkojumā iekļauta arī gaisa balstiekārta ar adaptīvajiem amortizatoriem, kas automātiski regulē automobiļa augstumu. Ar to klīrenss var būt par 39 milimetriem augstāks, nekā Audi A6 Avant modelim.

Funkcijas pēc pieprasījuma

Audi piedāvātās funkcijas pēc pieprasījuma nodrošina klientiem vēl plašākas aprīkojuma izvēles iespējas. Jebkurā laikā automobilim iespējams pievienot dažādas funkcijas. Funkciju izvēle ar myAudi lietotni⁸ ir intuitīva un ātra.

Audi functions on demand
 Audi A6 Avant

Audi A6 Avant

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,8–4,5 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 178–118 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 178–132 g/km; degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,8–5,0 l/100 km.

Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
No Audi Sport GmbH
3
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
4
Lūdzu, ņemiet vērā: Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
5
Funkciju saturs var atšķirties atkarībā no pieejamības dažādās valstīs un automobiļa konfigurācijas.
6
7
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
8
Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no papildu aprīkojumā pieejamās Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.