A6 Limousine TFSI e > A6 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A6 Saloon 55 TFSI e quattro

A6 Limousine TFSI e

Braukšana, apsteidzot laiku.
Audi A6 Limousine
55 TFSI e quattro.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 1,9–2,1 l/100 km
Elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 17,4–17,9 kWh/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 43–47 g/km

Lai apsteigtu visus, jums ir jāiet savs ceļš. Audi A6 Limousine 55 TFSI e quattro nodrošina iespaidīgu rezultātu: automobilis piedāvā efektīvu plug-in hibrīda piedziņu, progresīvu darbības koncepciju, komfortablu salonu un atlētisku dizainu.

Dati par plug-in hibrīda piedziņas sistēmu

Sistēmas veiktspēja

270

kW¹

(367 ZS)

Paātrinājums

5,6

sek.¹

0 līdz 100 km/h

Sistēmas griezes moments

500

Nm¹

Maksimāli

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 1,9–2,1 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 17,4–17,9 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 43–47 g/km

Jebkurai virzībai uz priekšu
vajag dzinēju – vai divus

Pateicoties iekšdedzes dzinēja un elektromotora uzlabotajai kombinācijai, efektivitāte joprojām ir noteicošais Audi A6 Limousine 55 TFSI e quattro raksturlielums (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 1,9–2,1 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 17,4–17,9 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 43–47 g/km). Nobraukuma rezerve elektriskajā režīmā ir līdz 53 kilometriem – izmērīta saskaņā ar WLTP procedūru. Ar 2,0 litru TFSI dzinēju sistēmai ir 270 kW (367 ZS) veiktspēja un 500 ņūtonmetru griezes moments. Automobilis no 0 līdz 100 km/h paātrinās 5,6 sekundēs, un maksimālais ātrums ir 250 km/h.

Efektīva darba paraugmodelis

Lai gūtu sekmes, nepieciešama izturība. Audi A6 Limousine 55 TFSI e quattro¹ attaisnos cerības. Tā inteliģentās tehnoloģijas atbalsta efektīvu un ekonomisku braukšanu. Automobiļa īpašā iezīme ir gaisa kondicionēšanas sistēmas siltumsūknis, kas dažādām vajadzībām izmanto elektriskās piedziņas sistēmas atlikumsiltumu. Tas sasilda salonu un palielina automobiļa energoefektivitāti un tādējādi arī nobraukuma rezervi elektriskā režīmā – pat pie zemas apkārtējās vides temperatūras. Turklāt jūs varat pat noteikt automobiļa darbības režīmu, pateicoties trīs braukšanas režīmiem: EV (elektroautomobilis), Battery-Hold (akumulatora lādiņa saglabāšana) un Hybrid (hibrīdais). Audi A6 Limousine 55 TFSI e quattro¹ tiek izmantota arī prognozējoša darbības stratēģija maršruta datu ierakstē, lai nogādātu jūs galamērķī iespējami efektīvāk un komfortablāk.

Audi A6 Limousine 55 TFSI e quattro

Vienmēr redzams uzlādes stāvoklis

Audi uzlādes pakalpojums – e-tron Charging Service – nodrošina piekļuvi vairāk nekā 110 000 uzlādes punktiem Eiropā. Lai sāktu uzlādi, pietiek ar e-tron uzlādes pakalpojuma uzlādes karti – neatkarīgi no pakalpojuma sniedzēja. Ar myAudi lietotni² varat savā viedtālrunī izmantot Audi connect³ pakalpojumus; tas ir īpaši noderīgi elektroautomobiļu modeļos. Piemēram, lietotni iespējams izmantot, lai pārbaudītu akumulatora un nobraukuma rezerves statusu, sāktu uzlādi, iestatītu uzlādes taimeri un apskatītu uzlādes un patēriņa statistiku. Turklāt maršruta plānotājs lietotnē, kā arī MMI Navigation sistēma Audi A6 Limousine 55 TFSI e quattro¹ attēlo uzlādes stacijas.

Side view Audi A6 Limousine 55 TFSI e quattro

Novatorisks.
Lai kurp jūs dotos

Standarta komplektā iekļautā augstākā līmeņa MMI Navigation plus informācijas un izklaides sistēma ar MMI touch response nodrošina intuitīvu lietošanu, izmantojot divus skāriendisplejus vai balss komandas. Audi connect³ pakalpojumi jums nodrošina piekļuvi mūsu digitālajai pasaulei. Standarta aprīkojumā iekļauts arī pievilcīgais un augstas izšķirtspējas Audi virtuālais vadības panelis, kurā tiek attēlota visa svarīgā informācija par automobili. Tostarp varat redzēt akumulatora uzlādes līmeni, atlikušo nobraukuma rezervi elektriskajā režīmā un citu informāciju, kas saistīta ar plug-in hibrīda piedziņu.

MMI Navigation plus with MMI touch response

Ieņemiet savu vietu nākotnē

Audi A6 Limousine 55 TFSI e quattro¹ ikvienam būs pietiekami daudz vietas kājām un virs galvas. Daži S line sporta pakas elementi, piemēram, priekšējie sporta sēdekļi, piešķir dinamiskus akcentus. Ja jūsu komfortam ar to nepietiek, jūsu labsajūtai ir pieejamas papildu iespējas, piemēram, panorāmas stikla jumts, gaisa kvalitātes uzlabošanas paka, kā arī daudzkrāsu kontūrgaismas un fona apgaismojuma paka.

Rear seats in the Audi A6 Limousine 55 TFSI e quattro

Āriene: atlētiska un dinamiska

Audi A6 Limousine 55 TFSI e quattro¹ dizaina sabalansētās proporcijas, vizuāli īsās pārkares un atlētiskās virsmas demonstrē dinamiskas braukšanas īpašības. Standarta aprīkojumā iekļauta, piemēram, S line ārējās apdares paka, melnā optiskā paka, 19 collu diski un sarkani bremžu suporti. Neviltotu uzmanību piesaista arī platais un dziļi novietotais vienotais režģis ar lielām sānu gaisa ieplūdes atverēm, uzkrītoši izceltās riteņu arkas, izliektās plecu līnijas uz durvīm un izteiktie sānu paneļi apakšpusē. Automobili vizuāli platāku padara spīdīgs melns dekoratīvais elements, kas savieno aizmugurējos lukturus un piešķir pilnību ārējam izskatam.

Audi A6 Limousine 55 TFSI e quattro

Labāk redzēt un būt redzamam

LED aizmugurējie lukturi ar dinamiskajiem virzienrādītājiem, kā arī matricas LED priekšējie lukturi iekļauti Audi A6 Limousine 55 TFSI e quattro¹ standarta aprīkojumā. Turklāt mēs izvēles aprīkojumā piedāvājam augstākās klases HD matricas LED priekšējos lukturus ar dinamiskiem virzienrādītājiem. HD matricas tehnoloģija nodrošina precīzu izgaismošanu, neapžilbinot citus ceļa lietotājus. Dinamiskie virzienrādītāji pagriešanās laikā rada viegli atpazīstamu vizuālu tēlu.

Rear view Audi A6 Limousine 55 TFSI e quattro
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 1,9–2,1 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 17,4–17,9 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 43–47 g/km.
2
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Savietojamība ar Apple iOS 10.0 un Android 6 un jaunākajām versijām; nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.audi.com/myaudi. Tiešsaistes mediju straumēšanai ir nepieciešams aktīvs WLAN savienojums starp viedtālruni un Audi MMI.
3
Detalizēta informācija par Audi connect ir pieejama vietnē www.audi.com/connect un pie jūsu Audi izplatītāja.
4
Ņemiet vērā, ka palīgsistēmas tikai palīdz autovadītājam braukšanas laikā sistēmas ierobežojumu ietvaros. Autovadītājam ir vienmēr jāpievērš uzmanība notiekošajam, un viņš vienmēr ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu.