Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

A6 Sedan TFSI e > A6 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A6 Sedan TFSI e

A6 Sedan TFSI e

Priekšā citiem, priekšā laikam.
Audi A6 Limousine TFSI e.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,6–1,4 l/100 km
Elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 17,8–16,7 kWh/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 36–31 g/km.

Audi A6 Limousine TFSI e piedāvā efektīvu plug-in hibrīda piedziņu, progresīvu darbības koncepciju, komfortablu salonu un atlētisku dizainu.

Jebkurai virzībai uz priekšu nepieciešams dzinējs – vai divi

Pateicoties progresīvajai iekšdedzes dzinēja un elektromotora kombinācijai, efektivitāte ir noteicošais Audi A6 Limousine TFSI e raksturlielums. 50 TFSI e quattro varianta (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,6–1,4 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 17,8–16,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 36–31 g/km) sistēmas kopējā jauda: 220 kW. Ar 270 kW jaudu 55 TFSI e quattro modelis (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,6–1,5 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹:17,8–17,2 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 36–33 g/km) paātrinās no 0 līdz 100 km/h 5,6 sekundēs un attīsta 250 km/h maksimālo ātrumu.

Audi A6 Limousine 55 TFSI e quattro skaitļos

Elektriskā nobraukuma rezerve (aptuveni)

63–68

km*

Paātrinājums

5.6

s**

0 līdz 100 km/h

Sistēmas jauda

270

kW**

(367 ZS)

*Elektriskā nobraukuma rezerve kombinētajā ciklā atbilstoši WLTP, automobiļiem ar 19–20 collu riteņiem.
**Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,6–1,4 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 17,8–16,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 36–31 g/km.

Uzlāde mājās

Standarta e-tron kompaktā uzlādes sistēma nodrošina uzlādes procesa pārvaldību mājās. Tajā iekļauta uzlādes ierīce ar automobiļa savienojuma kabeli un divi dažādi strāvas savienojuma kabeļi (ar mājas un industriālo savienotāju).

Home charging situation Audi A6 Sedan TFSI e
 
Public charging situation Audi A6 Sedan TFSI e
 

Publiskā uzlāde

Izbaudiet e-tron uzlādes pakalpojuma² sniegtās priekšrocības: vairāk nekā 180 000 uzlādes staciju 26 Eiropas valstīs, individuāli noteikti tarifi pilsētas braucējiem un bieži ceļojošajiem, inteliģentā maršruta vadība, pārskats par visām jūsu uzlādes darbībām un rēķini.

Woman gets into an Audi A6 sedan TFSI e

Efektivitātes paraugstunda

Automobiļa īpašā iezīme ir gaisa kondicionēšanas sistēmas siltumsūknis, kas dažādām vajadzībām izmanto elektriskās piedziņas sistēmas atlikušo siltumu. Tas ne tikai regulē salona temperatūru, bet arī palielina automobiļa energoefektivitāti un tādējādi arī nobraukuma rezervi elektriskā režīmā – pat pie zemas apkārtējās vides temperatūras. Turklāt A6 Limousine TFSI e¹ apkopo informāciju par maršrutu, lai ļautu jums sasniegt galamērķi, maksimāli izmantojot elektrisko piedziņu.

Uzzināt vairāk

Vienmēr skaidri redzams uzlādes līmenis

Standarta aprīkojumā iekļauta augstas izšķirtspējas Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma, kurā tiek attēlota visa svarīgā informācija par automobili. Tā piedāvā aplūkot akumulatora uzlādes līmeni, atlikušo nobraukuma rezervi elektriskajā režīmā un citu informāciju, kas saistīta ar plug-in hibrīda piedziņu.

Range indicator in the Audi A6 Sedan 55 TFSI e quattro

Braukšanas režīmu izvēle: četri braukšanas režīmi

Četri atšķirīgi braukšanas režīmi ļauj kontrolēt, ar kādu piedziņu pārvietojas Audi A6 Avant TFSI e: pilnībā elektrisko (EV), pārsvarā izmantojot iekšdedzes dzinēju akumulatora taupīšanai, lai vēlāk brauktu elektriskajā režīmā (Hold), vai uzlādes līmeņa papildināšanai (Charge)3, vai efektīvu abu minēto kombināciju (Hybrid).

Piezīme: attēlotais ekrāns ir no Audi Q5 TFSI e.

Fahrmodi der Audi A6 Limousine TFSI e

Ekskluzīva atpūtas vieta: salons

Audi A6 Limousine TFSI e visās sēdvietās ir daudz vietas kājām un virs galvas. Piesakieties izmēģinājuma braucienam un izmēģiniet papildu aprīkojumā pieejamos individuālos sēdekļus Pēc pieprasījuma tiem ir pieejama ne tikai pamatnes un atzveltnes sānu spilvenu regulēšana, bet arī apsildes, ventilācijas un dažādu masāžas programmu funkcijas. Komfortu salonā vēl vairāk palielina tādi papildu aprīkojuma elementi kā panorāmas stikla jumts, gaisa kvalitātes paka vai fona apgaismojuma paka plus.

Audi A6 Sedan TFSI e loads

Sportisks dizains standarta aprīkojumā

Audi A6 Limousine 55 TFSI e quattro (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,6–1,5 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 17,8–17,2 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 36–33 g/km) ir ne tikai izcila veiktspēja, bet arī sportisks standarta aprīkojums: tostarp 19 collu diski, bremžu suporti sarkanā krāsā, Matrix LED priekšējie lukturi, sporta sēdekļi priekšā un ne tikai.

1
Lai saņemtu detalizētu informāciju par e-tron uzlādes pakalpojumu, apmeklējiet vietni https://e-tron.charging-service.audi/web/audi-gb.
2
Var palielināties degvielas patēriņš.