S6 Limousine > A6 > Sākumlapa
Audi S6 Limousine TDI

S6 Limousine TDI

Digitāli savienots, jaudīgs, elegants.
Audi S6 Limousine TDI

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,3 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 167–166 g/km

S6 Limousine² ir sportisks un daudzpusīgs automobilis ar plašu sērijveida informācijas un izklaides un vadītāja palīdzības tehnoloģiju klāstu³, jaudīgu piedziņas sistēmu un pievilcīgu ārieni.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-s6-sedan-exterior-2021-AS6_L_181006_1.jpg
1920x1080-audi-s6-sedan-exterior-2021-AS6_L_181006_1.jpg
  • Audi S6 Limousine² ir īpaši izteikts mūsu pašreizējās dizaina valodas sportiskais, oriģinālais un progresīvais raksturs.

  • No aizmugures Audi S6 Limousine² iespējams atpazīt pēc S difuzora un četriem hromētiem izplūdes cauruļu uzgaļiem.

  • Audi S6 Limousine² 3,0 litru TDI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,3–6,2 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 165–164 g/km) attīsta 257 kW jaudu.

  • Audi S6 Limousine² iespaidīgo priekšpusi veido platais vienotais režģis un izteiksmīgās sānu gaisa ieplūdes atveres.

  • Standarta aprīkojumā sānu spoguļu korpusiem ir alumīnija apdare.

  • Daudzi S līnijas modeļiem raksturīgi elementi piešķir Audi S6 Limousine² sportisku raksturu.

  • S6 saimē iekļauti Audi S6 Limousine² un Audi S6 Avant⁴ modeļi.

  • Sportisks, funkcionāls un komfortabls – Audi S6 Limousine² salons.

  • Ar papildu aprīkojumā pieejamo Audi connect atslēgu⁵ varat ērti atslēgt savu Audi S6 Limousine², pat ja jums nav līdzi automobiļa atslēgas.

Informācijas un izklaides piedāvājums

Standarta aprīkojumā iekļautās Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas plus 12,3 collu full-HD izšķirtspējas digitālo instrumentu bloku iespējams vadīt, izmantojot daudzfunkciju stūres slēdžus. Atkarībā no vēlmēm varat izvēlēties piemērotāko no diviem režīmiem: displeju ar lielākiem instrumentiem priekšplānā vai displeju ar mazākiem instrumentiem, kurā tiek attēlota labi saskatāma, skaidra grafiskā informācija, piemēram, navigācija.

Domājot par izklaidi, papildu aprīkojumā tiek piedāvāta Bang & Olufsen skaņas sistēma. Šajā augsta līmeņa sistēmā iekļauts 15 kanālu pastiprinātājs un 16 skaļruņi. 3D skaņas funkcija rada telpiska skanējuma efektu priekšējos sēdekļos. Savukārt pilnveidotā versija piedāvā 19 kanālu BeoCore pastiprinātāju un 19 skaļruņus, kas projicē 3D skanējumu visā automobilī, nodrošinot visiem braucējiem koncerta cienīgu skaņas baudījumu.

Cockpit S6 Sedan
Vairāk par darbības koncepciju un infoizklaides sistēmu
Sportiskums skaitļos

Jauda

253

kW*

(344 ZS)

Griezes moments

700

Nm*

Paātrinājums

5,0

s*

0 līdz 100 km/h

*Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,3 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 167–166 g/km.

Iespaidīga veiktspēja

Zem Audi S6 Limousine¹ dzinēja pārsega atrodas trīs litru V6 TDI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā1: 6,3 l/100 km, CO₂ izmeši kombinētajā ciklā1: 167–166 g/km). 253 kW jauda un 700 Nm maksimālais griezes moments ļauj sasniegt paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 5,0 sekundēs.

Audi S6 Sedan driving
Vairāk par braukšanas dinamiku un komfortu

Sportisks un dāsni aprīkots – salons

Sportiskums turpinās arī Audi S6 Limousine² salonā – ar izgaismotiem alumīnija sliekšņiem ar S emblēmu un rombveida akcentiem. Standarta aprīkojumā iekļautie sporta sēdekļi nodrošina stingru atbalstu, pateicoties īpašas formas sānu spilveniem. Papildu aprīkojumā ir iespējams izvēlēties arī sporta sēdekļus ar romba rakstu. Visiem braucējiem ir daudz vietas virs galvas un kājām. Savukārt papildu aprīkojumā pieejamā gaisa kvalitātes paka un aromāti nodrošina patīkamu klimatu automobiļa salonā.

Interior S6 Sedan

Ekspresīvs

Audi S6 Limousine² priekšpusē īpaši izceļas sportiskie elementi: platais, plakanais vienotais režģis ar S6 emblēmu uz radiatora aizsargrežģa, oriģinālās sānu gaisa ieplūdes atveres un progresīvais lukturu dizains.

Front Audi S6 Sedan
1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,3 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 167–166 g/km.
3
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.
4
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 6,5-6,4 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 171–170 g/km.
5
Lai varētu izmantot Audi connect atslēgu, ir obligāti nepieciešama papildu aprīkojumā pieejamā komforta atslēga.
6
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
7
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
8
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts.
9
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem mobilajiem tālruņiem, sazinieties ar savu Audi partneri vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth (dažas no prasībām ir Android operētājsistēma, NFC tehnoloģija un viedtālrunī integrēts drošības elements).
10
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts. Savietojamība ar Apple iOS 10.0 un Android 6 un jaunākām versijām. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.audi.com/myaudi.
11
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem tālruņiem, konsultējieties ar savu Audi izplatītāju vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth.
12
Funkcionalitāte var atšķirties atkarībā no pieejamības dažādās valstīs un automobiļa konfigurācijas.