S6 Limousine > A6 > Sākumlapa
S6 Saloon

S6 Limousine

Digitāli savienots, jaudīgs, elegants
Audi S6 Limousine

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,3–6,2 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 165–164 g/km

Audi S6 Limousine ir sportisks un daudzpusīgs automobilis ar plašu sērijveida informācijas un izklaides un vadītāja palīdzības tehnoloģiju klāstu, jaudīgu piedziņas sistēmu un pievilcīgu ārieni.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • No aizmugures Audi S6 sedanu¹ iespējams atpazīt pēc S difuzora un četriem hromētiem izplūdes cauruļu uzgaļiem.

  • Audi S6 sedana trīs litru TDI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,3–6,2 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 165–164 g/km) attīsta 257 kW (349 ZS) jaudu.

  • Audi S6 sedana1 izteiksmīgajā priekšpusē dominē platais vienotais režģis un oriģinālās sānu gaisa ieplūdes atveres.

  • Standarta sānu spoguļu korpusiem ir estētiska alumīnija apdare.

  • Audi S6 sedanā¹ ir īpaši izteikts mūsu pašreizējās dizaina valodas sportiskais, oriģinālais un progresīvais raksturs.

  • Daudzi S modeļiem raksturīgi elementi piešķir Audi S6 sedanam¹ sportisku raksturu.

  • S6 saimē iekļauti Audi S6 sedans¹ un Audi S6 Avant (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,5 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 171 g/km).

  • Sportisks, funkcionāls un komfortabls – Audi S6 sedana¹ salons.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamā Audi Connect atslēga ir viens no pakalpojumiem no mūsu piedāvātā plašā Audi Connect klāsta.

Informācijas un izklaides piedāvājums

Visas nepieciešamās informācijas un izklaides sistēmas ir tieši acu priekšā un ērti aizsniedzamas. Standarta aprīkojumā iekļautās Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas 12,3 collu full-HD izšķirtspējas digitālo instrumentu bloku iespējams vadīt, izmantojot daudzfunkciju stūres slēdžus. Ar VIEW pogas palīdzību atbilstoši vajadzībām iespējams pārslēgties starp diviem režīmiem, centrā attēlojot spidometru, tahometru un citus mērinstrumentus vai navigācijas informāciju un tamlīdzīgu grafisko saturu.

Domājot par izklaidi, papildus standarta Audi skaņas sistēmai izvēles aprīkojumā tiek piedāvāta Bang & Olufsen skaņas sistēma. Šajā augsta līmeņa sistēmā iekļauts 15 kanālu pastiprinātājs un 16 skaļruņi. Jaunā 3D skaņa rada telpiska skanējuma efektu priekšējos sēdekļos. Savukārt Advanced versija piedāvā 19 kanālu pastiprinātāju un 19 skaļruņus, kas projicē 3D skanējumu visā automobilī, nodrošinot visiem braucējiem koncerta cienīgu skaņas baudījumu.

Cockpit der S6 Saloon
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu
Sporta automobiļa veiktspēja skaitļos¹

Jauda

257

kW

(349 ZS)

Griezes moments

700

Nm

Paātrinājums

5,0

sek.

0 līdz 100 km/h

Iespaidīga veiktspēja

Zem Audi S6 Limousine dzinēja pārsega atrodas trīs litru V6 TDI dzinējs. Dzinēja 257 kW (349 ZS) jauda un 700 ņūtonmetru griezes moments ļauj paātrināties no 0 līdz 100 km/h 5,0 sekundēs.

Audi S6 Limousine
Vairāk par braukšanas dinamiku un komfortu

Sportisks un komfortabls –
salons

Sportiskais dizains turpinās arī Audi S6 Limousine salonā – atverot vadītāja vai priekšējā pasažiera durvis, pirmo iespaidu rada izgaismotie alumīnija sliekšņi ar S emblēmu un rombveida akcentiem. Standarta S sporta sēdekļi ar S emblēmu nodrošina stabilu atbalstu un ir elektriski regulējami vairākos virzienos. Arī uz selektora sviras viduskonsolē ir izvietota S emblēma. Izvēles aprīkojumā pieejamās ādas pakas un dekori piedāvā papildu personalizēšanas iespējas.

Visiem pasažieriem, ieskaitot arī aizmugurē sēdošos, ir pietiekoši daudz vietas galvai un kājām. Vēl augstāku komforta līmeni palīdz nodrošināt izvēles aprīkojumā pieejamā gaisa kvalitātes paka ar jonizētāju. Izvēles aprīkojumā pieejamais panorāmas stikla jumts ielaiž salonā vairāk gaismas un nodrošina papildu ventilāciju.

Interior S6 Limousine

Ekspresīvs

Audi S6 Limousine priekšpusē īpaši izceļas sportiskie elementi: platais, plakanais vienotais režģis ar S6 emblēmu, oriģinālās sānu gaisa ieplūdes atveres un progresīvais lukturu dizains.

Front Audi S6 Saloon