A7 Sportback TFSI e > A7 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A7 Sportback TFSI e

A7 Sportback

TFSI e

Elegants un efektīvs.
Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 1,6–1,4 l/100 km
Elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 17,9–16,9 kWh/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 36–32 g/km

Estētiskas luksusa kupejas un inovatīva plug-in hibrīdautomobiļa apvienojums – tas ir Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro. Tā efektīvais elektromotors un akumulators nodrošina lokālu braukšanu bez izmešiem, kā arī automobilis piesaista uzmanību ar savu eleganto dizainu. Salonā varat baudīt augstu komforta līmeni, kā arī visaptverošu informācijas un izklaides sistēmas piedāvājumu.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1_1920x1080-default-AA7_TFSIe_191001.jpg
1_1920x1080-default-AA7_TFSIe_191001.jpg
  • Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro¹ raksturo emocionāls dizains, sportisks raksturs un novatoriskas piedziņas koncepcija.

  • Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro¹ kupejai līdzīgās aprises no sāniem izskatās īpaši iespaidīgi.

  • Lai veiktu uzlādi mājās, izmantojiet standarta e-tron kompakto uzlādes sistēmu, piemēram, ar industriālo kontaktligzdu.

  • Gluži kā visiem sērijas modeļiem, uzmanību piesaista arī nepārtrauktā apgaismojuma josla Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro¹ aizmugurē.

  • Pateicoties savas sistēmas veiktspējai (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 1,9–2,1 l/100 km, elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 17,5–18,1 kWh/100 km, CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 44–48 g/km) 270 kW (367 ZS), Audi A7 Sportback 55 TFSI no 0 līdz 100 km/h paātrinās 5,7 sekundēs.

  • Ar elegantām formām un sabalansētām proporcijām Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro¹ iemieso mūsu luksusa klases dizaina valodu.

  • Pateicoties vismaz 40 km nobraukuma rezervei pilnībā elektriskā režīmā pilsētā, savā apvidū varat braukt bez izmešiem.

  • Standarta aprīkojumā iekļautais Audi virtuālais vadības panelis tieši jums priekšā, kā arī standarta aprīkojumā iekļauto MMI Navigation plus ar MMI touch response displeji nodrošina datu un informācijas lieliskas pārlūkošanas iespējas.

  • Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro¹ dinamisko raksturu salonā parāda, piemēram, sporta sēdekļi.

Dati par plug-in hibrīda piedziņu

Sistēmas veiktspēja

270

kW

(367 ZS)

Paātrinājums

5,7

sek.

0 līdz 100 km/h

Nobraukuma rezerve elektriskā režīmā²

vismaz 40

km

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 1,9–2,1 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 17,5–18,1 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 44–48 g/km.

Inovatīvi darbināms

Gūstiet vislabāko, ko var sniegt divi braukšanas veidi (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 1,9–2,1 l/100 km, elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 17,5–18,1 kWh/100 km, CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 44–48 g/km). Pateicoties pārnesumkārbā iebūvētajam elektromotoram, ar Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro ikdienā varat pārvietoties pilnībā elektriskajā režīmā – pilsētā nobraucot vismaz 40 kilometrus. Ar jaudīgo 2,0 litru TFSI dzinēju automobiļa sistēmai ir 270 kW (367 ZS) jauda, un tas paātrinās no 0 līdz 100 km/h 5,7 sekundēs.

Audi A7 Sportback TFSI e
Vairāk par uzlādi un efektivitāti

Elegants dizains

It īpaši sānskatā Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro¹ piemīt izteikti sportisks raksturs: zemā plecu līnija vizuāli uz leju pārvieto smaguma centru. Lielu dinamismu piešķir logu līnija, kas paaugstinās virzienā uz aizmuguri. Standarta aprīkojumā iekļauta S line ārējās apdares paka, kurā ietverti priekšējie un aizmugurējie buferi ar S line raksturīgajiem šūnveida ieliktņiem. Standarta aprīkojumā iekļauta arī sportiska balstiekārta, kas Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro¹ virsbūvi pazemina par desmit milimetriem, salīdzinot ar modeli, kas aprīkots ar standarta balstiekārtu.

Audi A7 Sportback TFSI e

Informācijas ekrāni ar daudzām funkcijām

Izbaudiet pilnīgu digitalizāciju Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro¹. Galveno vadības centru nodrošina standarta aprīkojumā iekļautā MMI Navigation plus ar MMI touch response. Varat vadīt šo augstākās klases informācijas un izklaides sistēmu ar diviem lieliem, slīpiem skāriendisplejiem, kuri darbināšanas laikā reaģē taustāmā un dzirdamā veidā. Izvēles aprīkojumā pieejamais Audi virtuālais vadības panelis tieši jums priekšā, kad nepieciešams, augstā izšķirtspējā attēlo svarīgāko informāciju par automobili – tostarp ar hibrīda sistēmu saistīto informāciju, piemēram, akumulatora uzlādes līmeni un atlikušo nobraukuma rezervi elektriskajā režīmā.

Audi A7 Sportback TFSI e

Salons: sportisks, komfortabls, funkcionāls

Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro¹ salonā daži S line sporta pakas elementi jau ir iekļauti standarta aprīkojumā, tostarp priekšējie sporta sēdekļi ar S logotipu. Tie piedāvā drošu satveri, dažādas manuālas pielāgošanas iespējas un četros virzienos elektriski regulējamu jostasvietas atbalstu, nodrošinot dabisku muguras stāvokli. Radiet papildu labsajūtas gaisotni, piemēram, izmantojot izvēles aprīkojumā pieejamo vairāku krāsu kontūrgaismas un fona apgaismojuma paku vai gaisa kvalitātes uzlabošanas paku. Standarta aprīkojumā iekļautā temperatūras kontroles sistēma ar siltumsūkni saglabā abu dzinēju atlikumsiltumu, ko izmanto, piemēram, salona apsildīšanai.

Audi A7 Sportback TFSI e

Izmantojiet nodokļu priekšrocības

Ja pārvietojieties ar darba automobili, iegādājoties Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro¹, varat izmantot priekšrocības, kas paredzētas jaunajos noteikumos par uzņēmumu transportlīdzekļu nodokli. Ar noteiktiem nosacījumiem tas attiecas uz plug-in hibrīdautomobiļiem. Ja ir ievēroti nosacījumi, pēc 2018. gada 31. decembra un pirms 2022. gada 1. janvāra iegādātajiem transportlīdzekļiem uzņēmuma automobiļa privātas lietošanas naudas bonusa noteikšanas bāze būs puse no cenrāža cenas un izvēles aprīkojuma cenas ar pievienotās vērtības nodokli.

Audi A7 Sportback 55 TFSI e
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 1,9–2,1 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 17,5–18,1 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 44–48 g/km.
2
Kombinētā nobraukuma rezerve elektriskā režīmā saskaņā ar WLTP: vismaz 40 km; elektriskā režīma nobraukuma rezerve pilsētā saskaņā ar WLTP: vismaz 40 km.
3
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Savietojamība ar Apple iOS 10.0 un Android 6. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.audi.com/myaudi. Tiešsaistes mediju straumēšanai ir nepieciešams aktīvs WLAN savienojums starp viedtālruni un Audi MMI.
4
Ņemiet vērā, ka palīgsistēmas tikai palīdz autovadītājam braukšanas laikā sistēmas ierobežojumu ietvaros. Autovadītājam ir vienmēr jāpievērš uzmanība notiekošajam, un viņš vienmēr ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu.
5
Vācijas Ienākuma nodokļa likuma (EStG) 6. panta (1) daļas 4. punkta 2. apakšpunkta nosacījumi attiecas uz plug-in hibrīdautomobiļiem tikai tad, ja tie rada ne vairāk kā 50 gramus oglekļa dioksīda izmešu uz kilometru vai tiem ir vismaz 40 km nobraukuma rezerve pilnībā elektriskā piedziņas režīmā. Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro ir 40 km nobraukuma rezerve pilnībā elektriskā režīmā.