Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

A8 L TFSI e > A8 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A8 L 60 TFSI e quattro

A8 L TFSI e

Grezns, komfortabls, inovatīvs.
Audi A8 L 60 TFSI e quattro.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 2,4–2,2 l/100 km
Elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 19,0–18,7 kWh/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 55–51 g/km

Šis luksusa klases limuzīns pārsteidz ne tikai ar savu sportisko izskatu, bet galvenokārt ar savu inovatīvo plug-in hibrīda piedziņu. 5,3 metrus garo Audi A8 L 60 TFSI e quattro² raksturo ekskluzīva greznība, augsts komforta un digitālo tehnoloģiju līmenis.

Plug-in hibrīda piedziņa – inovatīva un dinamiska

Elektriskā nobraukuma rezerve ≈

42–46

km*

Paātrinājums

4.9

s**

0 līdz 100 km/h

Sistēmas jauda

330

kW**

(449 ZS)

*Pilnībā elektriskā nobraukuma rezerve kombinētajā ciklā atbilstoši WLTP, automobiļiem ar 19–20 collu riteņiem.
**Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 2,4–2,2 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 19,0–18,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 55–51 g/km.

Šī plug-in hibrīda piedziņa apvieno divus komponentus, pirmais no kuriem ir efektīvs elektromotors. Maksimālais ātrums pilnībā elektriskajā režīmā ir 135 km/h. To papildina 3,0 litru TFSI V6 dzinējs, kas ļauj sasniegt vistālākos galamērķus, braucot sportiskāk. Ar 330 kW kopējo jaudu Audi A8 L 60 TFSI e quattro² spēj paātrināties no 0 līdz 100 km/h 4,9 sekundēs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 2,4–2,2 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 19,0–18,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 55–51 g/km).

Audi A8 L TFSI e

Ikdienas braucieni pilnībā elektriskā režīmā

Nobraukuma rezerve pilnībā elektriskajā režīmā ir aptuveni 42–46 kilometri³ (WLTP). Brauciens būs patīkams, pateicoties piedziņas sistēmas kopumā zemajam trokšņu līmenim un standarta pneimatiskajai balstiekārtai.

Uzzināt vairāk

Uzlāde mājās

Standarta e-tron kompaktā uzlādes sistēma nodrošina uzlādes procesa pārvaldību mājās. Tajā iekļauta uzlādes ierīce ar automobiļa savienojuma kabeli un divi dažādi strāvas savienojuma kabeļi (ar mājas un industriālo savienotāju).

Home charging situation Audi A8 L TFSI e
 
Public charging situation Audi A8 L TFSI e
 

Publiskā uzlāde

Izbaudiet e-tron uzlādes pakalpojuma⁴ sniegtās priekšrocības: vairāk nekā 180 000 uzlādes staciju 26 Eiropas valstīs, individuāli noteikti tarifi pilsētas braucējiem un bieži ceļojošajiem, inteliģentā maršruta vadība, pārskats par visām jūsu uzlādes darbībām un rēķini.

Sekojiet līdzi nobraukuma rezervei

Jaudas mērītājs Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas kreisajā pusē informē par sistēmas kopējo darbību, braukšanas statusu un akumulatora uzlādes līmeni. Vidū un myAudi lietotnē⁵ tiek attēlota atlikusī nobraukuma rezerve.

Range indicator in the Audi A8 L TFSI e

Baudiet mieru un klusumu

Mēs jums varam piedāvāt ļoti īpašu papildu aprīkojuma komforta paku, kas paredzēta tieši šī automobiļa pagarinātajai versijai. Viens no tās elementiem ir atpūtas sēdeklis⁶ aiz priekšējā pasažiera sēdekļa. Atpūtai izmantojiet elektriski izbīdāmo un apsildāmo kāju balstu ar masāžas funkciju un pilnas ādas apdares viduskonsoli ar roku balstu. Sēdeklis ir pieejams tikai kopā ar elektriski regulējamu komforta galvas balstu, sēdekļa apsildes un masāžas funkcijām.

 

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi A8 L 60 TFSI e quattro².
W1W1_CW4-Pyramid_AU65x_A8_004_00.jpg
Moonlight Moonlight
Terragrey Terragrey
Monsoon pelēka Monsoon pelēka
Myth melna Myth melna
Vesuvius pelēka Vesuvius pelēka
19 collu vieglmetāla diski ar 15 spieķu dizainu 19 collu vieglmetāla diski ar 15 spieķu dizainu
20 collu vieglmetāla diski ar 20 spieķu struktūras dizainu, grafīta pelēkā krāsā, spīdīga apdare 20 collu vieglmetāla diski ar 20 spieķu struktūras dizainu, grafīta pelēkā krāsā, spīdīga apdare
20 collu vieglmetāla diski ar 5 spieķu turbīnas dizainu, magnija pelēkā krāsā, spīdīga apdare 20 collu vieglmetāla diski ar 5 spieķu turbīnas dizainu, magnija pelēkā krāsā, spīdīga apdare
20 collu vieglmetāla diski ar 10 paralēlu spieķu dizainu, grafīta pelēkā krāsā, spīdīga apdare 20 collu vieglmetāla diski ar 10 paralēlu spieķu dizainu, grafīta pelēkā krāsā, spīdīga apdare
Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a8-l-tfsi-e-interior-AA8_TFSIe_D_191001_1.jpg
1920x1080-audi-a8-l-tfsi-e-interior-AA8_TFSIe_D_191001_1.jpg
  • Audi A8 L 60 TFSI e quattro² salons aicina ar vēl plašāku papildu aprīkojuma klāstu: piemēram, Matrix LED lasīšanas apgaismojumu un fona apgaismojuma paku plus.

  • Pateicoties 5,30 metru kopējam garumam, Audi A8 L 60 TFSI e quattro² nodrošina daudz vietas visiem braucējiem.

  • Varat ērti uzlādēt Audi A8 L60 TFSI e quattro² akumulatoru mājās vai ceļā.

  • Audi A8 L 60 TFSI e quattro² izplūdes caurulēm ir hromēti uzgaļi.

  • Plug-in hibrīda versiju iespējams nekļūdīgi atpazīt pēc gaismas motīva priekšējā buferī un standarta hromētās ārienes pakas.

  • Īpaša A8 L 60 TFSI e quattro² iezīme ir papildu aprīkojumā pieejamais atpūtas sēdeklis⁶ aiz priekšējā pasažiera sēdekļa.

  • Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma nodrošina ar plug-in hibrīda sistēmu saistītos datus un citu informāciju.

  • Automobiļa enerģijas sadalījums ir redzams MMI displejā.

  • Papildu aprīkojumā pieejamās panorāmas stikla jumta lūkas īpaši lielā tonēta stikla virsma piešķir salonam patīkamu gaisotni.

rse

Izbaudiet digitalizāciju

Ar papildu aprīkojumā pieejamo aizmugurējo sēdekļu tālvadības sistēmu aizmugurē sēdošie pasažieri var regulēt dažādas klimata, sēdekļu un komforta funkcijas salona aizmugurē. Izmantojot Audi aizmugures Media Control lietotni, papildu aprīkojumā pieejamajos ekrānos aizmugurē⁸ var attēlot saturu, piemēram, straumēt video vai spēles no Android un iOS mobilajām ierīcēm.

Audi exclusive

Padariet savu Audi A8 L 60 TFSI e quattro² iedvesmojoši unikālu ar Audi exclusive⁹. Izvēlieties īpašus dekorus, krāsainu ādu un unikālus toņus no plašās krāsu paletes. Tieši tā, kā jūs vēlaties.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 2,4–2,2 l/100 km; elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 19,0–18,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 55–51 g/km
2
Pilnībā elektriskā nobraukuma rezerve kombinētajā ciklā atbilstoši WLTP, automobiļiem ar 19–20 collu riteņiem.
3
Lai saņemtu detalizētu informāciju par e-tron uzlādes pakalpojumu, apmeklējiet vietni https://e-tron.charging-service.audi/web/audi-gb.
4
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
5
Lai saņemtu detalizētu informāciju par aprīkojumu un pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera.
6
Ekrānu funkcijas var atšķirties no reģiona un klienta ierīces mobilo pakalpojumu/lietotņu nodrošinātāja sniegtajiem pakalpojumiem. Ekrānu izmantošanai ir nepieciešama klienta ierīce (viedtālrunis, planšetdators utt.). Ekrāni tiek vadīti ar aizmugures Media Control lietotni (pieejama standarta lejupielādes vietās un veikalos). Lai saņemtu detalizētāku informāciju par attēlojamo saturu, vērsieties pie sava Audi partnera. Var tikt aprēķināta maksa par mobilajiem sakariem.
7
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts papildu aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi partneri vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.