Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Audi e-tron S Sportback > Audi tron > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi e-tron S Sportback

Audi e-tron S Sportback

Sportisks, elegants.
Audi e-tron S Sportback.

Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹, kWh/100 km: 26,0–24,6 (NEDC); 28,1–25,8 (WLTP)
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹, g/km: 0

Pilnībā elektriskais Audi e-tron S Sportback pārsteidz ar trīs jaudīgiem elektromotoriem, sportisku dizainu un nobraukuma rezervi līdz 380 km (WLTP ciklā) ar vienu uzlādi. 370 kW jauda ļauj šai apvidus kupejai ieskrieties no 0 līdz 100 km/h tikai 4,5 sekundēs un maksimāli izbaudīt katru braucienu.

Izbaudiet elektrisko piedziņu

Jau no pirmā kustības mirkļa Audi e-tron S Sportback² nodrošina iespaidīgi sportisku veiktspēju un neviltotu prieku pie stūres. To nodrošina uz aizmugurējiem riteņiem akcentētā piedziņa ar diviem no trīs elektromotoriem kombinācijā ar ārkārtīgi atsaucīgu akseleratora pedāli. Trešais elektromotors zibenīgi pieslēdzas, kad nepieciešams vēl lielāks griezes moments. Vienalga, vai tas ir paātrinājums no 0 līdz 100 km/h 4,5 sekundēs (enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹, kWh/100 km: 26,0–24,6 (NEDC); 28,1–25,8 (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹, g/km: 0) vai pārvietošanās ar 210 km/h ātrumu, jūsu rīcībā ir līdz 370 kW jauda, izcila dinamika un nepārspējama saķere.

Veiktspēja skaitļos

Sistēmas jauda

370

kW*

(503 ZS)

Paātrinājums

4.5

s*

0 līdz 100 km/h

Maksimālais ātrums

210

km/h*

Ierobežots

*Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹, kWh/100 km: 26,0–24,6 (NEDC); 28,1–25,8 (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹, g/km: 0.

Dynamic top view Audi e-tron S Sportback

Atklājiet, ko piedāvā e-veiktspēja

Katru braucienu ar Audi e-tron S Sportback² īpašu padara vilces vektorēšanas sistēma. Izbaudiet sportisku vadāmību, uzlabotu dinamiku un līdz šim vēl nebijušu kontroles līmeni uz gandrīz visiem seguma veidiem un praktiski visos laikapstākļos. Sensori pastāvīgi uzrauga braukšanas apstākļus un sadala dzinējspēku starp aizmugurējiem riteņiem atbilstoši jūsu individuālajam braukšanas stilam. Turklāt sistēma atbalsta arī selektīvu atsevišķu riteņu griezes momenta kontroli: pagrieziena iekšmalā esošais ritenis tiek gandrīz nemanāmi piebremzēts, izvairoties no saslīdēšanas un sniedzot izveicīgāku un neitrālāku vadāmību.

Neapšaubāmi sportisks: dizains

Audi e-tron S Sportback² spēcīgais un sportiskais dizains ir jauns mūsu progresīvās dizaina valodas atspoguļojums. Slīpā aizmugure un izteiksmīgās formas, kas izceļ riteņus, piešķir īpaši iespaidīgu izskatu. Astoņstūra vienotais režģis pelēkā krāsā ienes dizainu e-mobilitātes laikmetā.

Atlēts ar raksturu

Audi e-tron S Sportback² ietilpīgais salons apvieno sportiskumu ar eleganci: piemēram, ar papildu aprīkojumā pieejamajiem regulējamajiem īpašas formas sēdekļiem ar perforētu ādu un klimata kontroli. Vai arī ar matēta alumīnija, tumšas krāsas vai papildu aprīkojumā pieejamajiem atsegtu poru oglekļa šķiedras dekoratīvajiem elementiem. Sānu sliekšņu ieliktņi ir izgatavoti no augstas kvalitātes alumīnija. Papildu aprīkojumā pieejamā kontūru un fona apgaismojuma paka rada ļoti īpašu noskaņu tumsā.

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi e-tron S Sportback².
2D2D_CA0-Pyramid_AU51x_etronSB_001_01.jpg
Navarra zila, metāliska Navarra zila, metāliska
Antigua zila, metāliska Antigua zila, metāliska
Plasma zila, metāliska Plasma zila, metāliska
Foil sudraba, metāliska Foil sudraba, metāliska
Mythical melna, metāliska Mythical melna, metāliska
20 collu vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu dizainu (S-style) 20 collu vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu dizainu (S-style)
21 collas vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu zvaigznes dizainu (S style), Graphite pelēki, ar dimantu slīpēti 21 collas vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu zvaigznes dizainu (S style), Graphite pelēki, ar dimantu slīpēti
21 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu rotora dizainu, melnā krāsā, ar dimantu slīpēti 21 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu Y formas spieķu rotora dizainu, melnā krāsā, ar dimantu slīpēti

Ātra braukšana. Ātra uzlāde.

Audi e-tron S Sportback² ir fascinējoši ātrs un ļauj nobraukt līdz 380 km³ (WLTP ciklā) ar vienu uzlādi. Taču šī pilnībā elektriskā apvidus kupeja ir ne mazāk ātra, stāvot uz vietas – lieljaudas uzlādes stacijās to iespējams uzlādēt no 5% līdz 80% aptuveni pusstundas laikā. Jūs varat ērti uzlādēt savu automobili mājās ar e-tron kompakto uzlādes sistēmu. Savukārt, pateicoties e-tron uzlādes pakalpojumam un 155 000 uzlādes stacijām visā Eiropā, jūs varat turpināt ceļu, cik vien ilgi vēlaties.

1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹, kWh/100 km: 26,0–24,6 (NEDC); 28,1–25,8 (WLTP); CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹, g/km: 0.
3
maksimālā nobraukuma rezerve ir norādīta efektivitātes braukšanas režīmā ar izslēgtu gaisa kondicionēšanas sistēmu un apsildi. Vēl viena prasība ir lietošana pilsētas satiksmē temperatūrā virs 5 °C un ar standarta 19 collu riepām.