Audi e-tron Sportback konceptautomobilis > Audi tron > Sākumlapa

Audi e-tron Sportback konceptautomobilis

Uzlādēts ar degsmi.

Pasaule mainās un mobilitāte līdz ar to. Iedvesmojies un piedzīvo- e-trons nākotnes elektromobilitāti padara ne tikai ilgspējīgu, bet arī aizraujošu. Uzlādēts ar elektrificētu dizainu, elpu aizraujošām braukšanas īpašībām un inovatīvām tehnologijām, kas piešķir neierobežotu brīvību. Kļūsti par daļu no šīs evolūcijas, piedzīvo Audi e-tron Sportback konceptautomobili.

Galerija

 • Paātrinājums
  no 0 līdz 100 km/h

 • 4,5

  sekundes

 • Attālums ko var veikt ar vienu uzlādi

 • 500

  km

 • Jauda

 • 435

  ZS

Uzlādēts komforts

Audi e-tron Sportback konceptautomobilis sevī iemieso elektrisku mobilitāti savienojumā ar ikdienas pielietojamību. Tas paārtrinājumu no 0 līdz 100 km/h veic 4.5 sekundēs un sasniedz pat 320 kW lielu jaudu (virsspiediena režīmā var pieaugt pat līdz 370 kW). Kombinācijā ar augstu komfprta līmeni, automobilis ar vienu uzlādi spēj nobraukt līdz pat 500 km. Ideāls katrai dienai.

e-trons liek justies iedvesmotam, tāpat kā arī redzēt iedvesmu. Audi e-tron Sportback ir elpu aizraujošs konceptautomobilis, ko izceļ tā sportiskās līnijas. Virsbūves neatkārtojamu izskatu papildina uz leju pagarinātais priekšējais pārsegs, priekšējie spārni, riteņu arkas un apgaismojuma sistēmas elementi. Izgaismotie Audi riņķi un virtuālie sānu atpakaļspoguļi ir šī prototipa akcenti. Tas izskatās spēcīgs un elegants. Automobiļa interjers lepojas ar inovatīvām tehnoloģijām, kā arī īpašiem apdares elementiem.
1400x438_X17_015.jpg
Uzlādēts dizains

Jaunā gaismu tehnoloģija, kas izmantoa Audi e-tron Sportback prototipā iezīmē Audi plānoto dinamisko un inteliģento gaismu nākotni. Automobiļa aizmugurējās gaismas izmanto digitālu animāciju, kas rada skaidrāku apgaismojumu aizmugurē braucošajiem tāpat arī tehnoloģija spēs projecēt informāciju lielākai drošībai uz ceļa, piemēram, parādot bremzēšanu.

Ir pienācis laiks ilgstpējīgai mobilitātei

The Audi e-tron Sportback konceptautomobilis parāda, ka pilnībā elektriski automobiļi ir nākotne. Jau tagad Audi piedāvā vairākus jaudīgus hibrīda auto. Audi Q7 e-tron quatrro, kurš ir pirmais "plug-in" hibrīds ar pilnpiedziņas tehnoloģiju quattro, neticami efektīgs un savā segmentā piedāvā nobraukt garāko ceļa gabalu. Audi A3 Sportback e-tron- savieno labāko no elektriskās baterijas un dzinēja sniegtajām īpašībām.