Audi e-tron 50 quattro > Audi tron > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi e-tron

Audi e-tron 50 quattro

Palīdziet veidot nākotni.
Audi e-tron 50 quattro

Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹, kWh/100 km: 23,6–21,4 (NEDC); 25,6–21,8 (WLTP)
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹, g/km: 0

Ienāciet aizraujošajā elektromobilitātes pasaulē ar Audi e-tron 50 quattro². Nodrošinot līdz 230 kW (313 ZS) jaudu un līdz 339 kilometru³ nobraukuma rezervi, mūsu pirmais pilnībā elektriskais apvidus automobilis būs jūsu sportiskais un drošais pavadonis, kas būs piemērots jaunā laikmeta ikdienas braucieniem.

Daudz vietas

Vienalga, vai dodaties nedēļas nogales izbraucienā vai tālākā ceļojumā, Audi e-tron 50 quattro² ar nobraukuma rezervi līdz 339 kilometriem³ ir lieliski piemērots gariem braucieniem. To palīdz nodrošināt ietilpīgais augstsprieguma akumulators un inteliģentā rekuperācijas sistēma.

Iekāpiet un jūtieties labi

Sveicināti jūsu otrajās mājās! Augstie griesti un plašums pie kājām nodrošina ērtu sēdēšanu, bet kvalitatīvie materiāli piešķir ekskluzivitāti. Izbaudiet zemu trokšņa līmeni, pateicoties gandrīz pilnībā nedzirdamajai elektriskajai piedziņai. Ar intuitīvi lietojamajiem instrumentiem varat ērti turpināt savu digitālo dzīvi pie Audi e-tron 50 quattro² stūres.

Fond interior Audi e-tron

Pirmā klase arī otrajā sēdekļu rindā

Audi e-tron 50 quattro² piedāvā vietu un ērtības arī līdz trīs aizmugurē sēdošajiem. Ja vēlaties, varat arī izmantot apvidus automobiļa funkcionalitāti: ar nolocītu sēdekli maksimālā bagāžas ietilpība sasniedz 1725 litrus.

Jauns skatījums

Audi e-tron 50 quattro² papildu aprīkojumā pieejamie virtuālie sānu spoguļi piedāvā pilnīgi jaunu pieredzi. Nelielās kameras attēlo aizmugurē notiekošo septiņu collu OLED displejos. Piemēram, sliktos laikapstākļos un tumsā redzamība uz priekšu saglabājas lieliska, neskatoties uz citu transportlīdzekļu gaismu atstarošanos.

Audi e-tron virtual exterior mirrors
1
*** Pievienot vietējo saistību atrunu par patēriņa un izmešu vērtībām ***
2
Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹, kWh/100 km: 23,6–21,4 (NEDC); 25,6–21,8 (WLTP) CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹, g/km: 0
3
Maksimālā vērtība ir norādīta efektivitātes braukšanas režīmā ar izslēgtu gaisa kondicionēšanas sistēmu un apsildi. Vēl viena prasība ir lietošana pilsētas satiksmē temperatūrā virs 5 °C un ar standarta 19 collu riepām.