Uzlāde mājās > e-tron ikdienas dzīvē > Audi tron > Sākumlapa

Uzlāde mājās.

Ērti uzlādējiet savu elektroautomobili vai no elektrotīkla uzlādējamo hibrīdautomobili savās mājās. Vislabākais laiks, kad to darīt, ir naktī, kad automobilis netiek lietots un ir pieejams vairāk elektroenerģijas. No rīta sēdieties pie stūres un izbaudiet braukšanas prieku. Ar e-tron uzlādes sistēmām Audi piedāvā jaudīgu, inteliģentu un visaptverošu uzlādes koncepciju.

Pārbaudiet savu elektromobilitātes statusu: Audi Mobilitātes tests

Vai vēlaties ātri un precīzi noskaidrot, cik labi varēsiet veikt Audi e-tron uzlādi? Izmantojiet mūsu piedāvāto ērto Audi Mobilitātes testu – visa svarīgā informācija un ieteikumi par uzlādi un uzlādes risinājumiem vien dažu klikšķu attālumā.

Modulāra un daudzpusīga: compact uzlādes sistēma

Vai automobiļu uzlādei ir nepieciešama sadzīves vai industriālā kontaktligzda? Vai to var darīt tikai mājās vai arī vietā, kur pavadīšu atvaļinājumu? e-tron compact uzlādes sistēma ir maksimāli daudzpusīga. Tā sastāv no darbības bloka ar automobiļa savienojuma kabeli un diviem elektrotīkla savienojuma kabeļiem – vienu ar sadzīves un vienu ar industriālo kontaktligzdu. e-tron compact uzlādes sistēmas jauda ir līdz 11 kW¹. Vadības blokā lietotājs var manuāli iestatīt 100% vai 50% uzlādes jaudu. Tas var būt noderīgi, ja mājās jau darbojas citas elektroenerģiju patērējošas ierīces. e-tron uzlādes sistēma ar gaismas diodēm attēlo sistēmas stāvokli un uzlādes procesu.

e-tron

Parocīga un savienota: e-tron connect² uzlādes sistēma

Automobili visizdevīgāk uzlādēt, kad elektroenerģija ir vislētākā³. Automātiska uzlādes jaudas regulēšana atkarībā no citām ieslēgtajām elektroierīcēm un uzlādei izmantotās enerģijas uzskaite ir tikai dažas no papildu aprīkojumā pieejamās connect² uzlādes sistēmas priekšrocībām. Tā savieno automobili ar savietojamu mājas enerģijas pārvaldības sistēmu un padara elektroautomobili par daļu no jūsu viedās mājas. e-tron connect² uzlādes sistēma sastāv no vadības bloka, individuāla garuma automobiļa savienojuma kabeļa un diviem elektrotīkla savienojuma kabeļiem (viens ar sadzīves un viens ar industriālo kontaktligzdu). Tā nodrošina uzlādes jaudu līdz 22 kW¹. Vadības bloks ir aprīkots ar 5 collu skārienekrānu. Piegādes komplektā iekļauts sienas stiprinājuma kronšteins.

e-tron

Pārbaudes un uzstādīšanas pakalpojums mājās

Mājas pārbaudes laikā profesionāls speciālists pārbaudīs jūsu elektroinstalācijas piemērotību elektroautomobiļa uzlādei. Šim pakalpojumam varat pieteikties pie sava oficiālā Audi pārstāvja. Elektriķis sniegs jums padomu par uzlādes iespējām, kas jau var būt pieejamas, kā arī informēs par visoptimālāko uzlādes risinājumu ar visizdevīgāko uzlādes laiku un izmaksām. Elektriķis arī izplānos saules paneļu sistēmas integrāciju, ja tāda ir. Ja elektriķis ieteiks veikt izmaiņas jūsu mājas elektrosistēmā, viņš arī sagatavos jums individuālu piedāvājumu.

1
Uzlādes jauda ir atkarīga no elektrotīkla savienojuma kontaktligzdas, valstī izmantotā sprieguma, pieejamo fāžu skaita un konkrētās elektroinstalācijas klienta mājoklī. Tāpēc to ir iespējams individuāli samazināt. Barošanas kabelis ar industriālo kontaktligzdu un uzlādes sistēmas darbības bloks ir savstarpēji saderīgi un nodrošina noteiktu uzlādes jaudu. Tehniski ir iespējams nomainīt barošanas kabeli pret citu, taču tādā gadījumā var samazināties uzlādes efektivitāte.
2
Audi connect uzlādes sistēma būs pieejama 2019. gadā. Drošinātāju pārslodzes aizsardzības un saules enerģijas izmantošanas funkcijām ir nepieciešams savienojums ar savietojamu mājas enerģijas pārvaldības sistēmu. AUDI AG to nepiedāvā, un tā nav iekļauta piegādes komplektā. Lai nodrošinātu pilnīgu savietojamību, AUDI AG sadarbojas ar diviem vadošajiem mājas enerģijas pārvaldības sistēmu piegādātājiem: Home Energy Managment Systemen Hager Group un SMA Solar Technology zusammen.
3
Lai izmantotu šo funkciju, klientiem ir jānoslēdz individuāls līgums ar savu elektroenerģijas piegādātāju par dažādiem elektrības tarifiem, piemēram, dienā un naktī. Klientam ir jāsaglabā informācija par dažādām elektroenerģijas cenām savā myAudi kontā vai savietojamā mājas enerģijas pārvaldības sistēmā.
4
Šai funkcijai ir nepieciešama savietojama mājas enerģijas pārvaldības sistēma. AUDI AG to nepiedāvā, un tā nav iekļauta piegādes komplektā. Lai nodrošinātu pilnīgu savietojamību, AUDI AG sadarbojas ar diviem vadošajiem mājas enerģijas pārvaldības sistēmu piegādātājiem: Home Energy Managment Systemen Hager Group and SMA Solar Technology zusammen.
5
Ir nepieciešams noslēgt un reģistrēt myAudi galvenā lietotāja līgumu, kā arī norādīt galveno lietotāju automobiļa MMI sistēmā. Galvenā lietotāja apstiprināšana un reģistrēšana nodrošina, ka varat izmantot automobiļa kontroles funkcijas (piemēram, aizslēgšanu un atslēgšanu, izmantojot lietotni). Galvenā lietotāja norādīšana automobiļa MMI sistēmā, kas ir saite starp jūsu myAudi kontu un jūsu Audi automobili, ir nepieciešama, lai iestatītu izbraukšanas laiku lietotnē un pārsūtītu to uz jūsu Audi automobili.