Aprīkojums > Audi Q2 > Q2 > Sākumlapa

Q2

 • 1400x438_Macao_MV_09_Int_Seite_rgb.jpg
1400x438_Macao_MV_09_Int_Seite_rgb.jpg

S line 1.4 TFSI cylinder on demand 6-speed
27,090.00 EUR

 • Basic price
  26,315.00 EUR
 • Optional equipment
  775.00 EUR
 • Price
  27,090.00 EUR
 • ROTR
  27,935.00 EUR

Jaunā Audi Q2 aprīkojums.

Q2 vadība ir viegla un ergonomiska kā ikvienā Audi. Standarta versijā MMI ekrāns atrodas augstu instrumentu panelī. Tā izmērs ir atkarīgs no pasūtītās informācijas un izklaides sistēmas. Funkcijas vada ar pagriežamu/piespiežamu pogu vadību un divām pogām viduskonsolē. Q2 vadītāja palīdzības sistēmas ir tādas kā pilnapjoma klasē.

Lieliskākais: vadītāja palīdzības sistēmas Q2 vadītāja palīdzības sistēmas ir tādas kā pilnapjoma klasē. Audi pre sense priekšdaļa – standarta aprīkojuma risinājums – ar radaru var atpazīt bīstamas situācijas, kādas var rasties, kājāmgājējiem šķērsojot ielu, vai ko rada citi transportlīdzekļi automašīnas priekšā. Sistēma vadītāju brīdina un nepieciešamības gadījumā iedarbina strauju bremzēšanu – līdz pat pilnīgai automašīnas apturēšanai pie maza ātruma.

Izvēles sistēmas tāpat ir daudzveidīgas un nodrošina lielisku sniegumu. Palīdzības komplektā Audi ir ietvēris populārākās sistēmas, tostarp adaptīvo kruīzkontroli ar Stop & Go funkciju un sastrēgumu palīgu.

Pirmā sistēma darbojas ar radara atbalstu, lai uzturētu vajadzīgo distanci līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim. Satiksmes sastrēgumu palīgs izmanto arī papildu ultraskaņas sensorus un priekšējo kameru. Lēnas kustības satiksmē uz labi būvētiem ceļiem, braucot ar ātrumu līdz 65 km/h , šī sistēma var pārņemt arī stūrēšanu. Audi side assist radars uzrauga joslu maiņu, Audi aktīvais joslu palīgs, kas balstīts uz videokameras darbību, pamatojoties uz videokameras datiem, palīdz vadītājam noturēt automašīnu braukšanas joslā. Ceļazīmju atpazīšanas sistēma, kas balstīta uz kameras darbību, grafiski parāda vadītājam ātruma ierobežojumus, zonas, kurās nedrīkst veikt apdzīšanas manevrus, un ierobežotas piekļuves zonas, kā arī palīgzīmes. Jaunākās paaudzes auto novietošanas palīgs spēj manevrēt kompakto SUV paralēlās vai perpendikulārās stāvvietās. Atpakaļgaitā izbraucot no perpendikulāras stāvvietas, noderīgs ir atpakaļskata satiksmes diagonāles palīgs; tas ar saviem radara sensoriem uzrauga satiksmi Q2 aizmugurē.
Izcili displeji: Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma un priekšējais displejs Vēl viens akcents ir Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma, kura 12,3 collu ekrāns atveido ļoti detalizētu, izcilu grafiku un nodrošina divus displeja režīmus: viens orientēts uz tahometra un spidometra rādījumiem, otrā tiek izcelti informācijas un izklaides un/vai navigācijas dati. Papildus Audi virtuālajam kokpitam un labākajai informācijas un izklaides sistēmai ir ieviesta trešā tehnoloģija no pilnapjoma klases – priekšējais displejs. Tas projicē svarīgu informāciju uz stikla paneļa vadītāja tiešajā redzes laukā. Šī informācija var ietvert navigācijas datus, automašīnas ātruma rādījumu un brīdinājuma ziņojumus.
MMI navigācija plus: lietotāja darbība, kas iepriecina Q2 vadība ir viegla un ergonomiska kā ikvienā Audi. Standarta versijā MMI ekrāns atrodas augstu instrumentu panelī. Tā izmērs ir atkarīgs no pasūtītās informācijas un izklaides sistēmas. Funkcijas vada ar pagriežamu/piespiežamu pogu vadību un divām pogām viduskonsolē.

Informācijas un izklaides augšdaļā ir MMI navigācija plus ar MMI skārienpaliktni. Tā lietošana ir patīkama, pateicoties izvēlnes struktūrai un skārienpaliktnim ar pagriežamu/piespiežamu pogu vadību, kas sniedz ritināšanas un tālummainīšanas iespēju. Arī dabiskās valodas vadības un MMI meklēšanas funkcija ir tikpat intuitīva. Visbiežāk jāievada tikai dažas rakstzīmes, lai nokļūtu pie vajadzīgās funkcijas. Turklāt MMI navigācijā plus ar MMI skārienpaliktni ir integrēta Wi-Fi karstvieta. Tas Audi Q2 pasažieriem sniedz iespēju sērfot tīmeklī,
izmantojot savas mobilās ierīces. Audi connect tiešsaistes pakalpojumiem var piekļūt arī, izmantojot MMI skārienpaliktni – šo pakalpojumu diapazons sniedzas no satiksmes un stāvvietu informācijas līdz pat navigācijai ar Google Earth.