Salons > Audi Q2 > Q2 > Sākumlapa

Q2

 • 1400x438_Macao_MV_08_Int_Front_rgb.jpg
1400x438_Macao_MV_08_Int_Front_rgb.jpg

S line 1.4 TFSI cylinder on demand 6-speed
27,090.00 EUR

 • Basic price
  26,315.00 EUR
 • Optional equipment
  775.00 EUR
 • Price
  27,090.00 EUR
 • ROTR
  27,935.00 EUR

Jaunā Audi Q2 salons.

SUV raksturīgās durvis ar platu atvērumu un augstais durvju slieksnis nodrošina ērtu iekāpšanu salonā, kurā ir vieta pieciem cilvēkiem. Vadītājs attiecībā pret stūri sēž sportiskā, zemā pozīcijā, gluži kā Audi sedanā, tomēr nezaudējot nekā no SUV labās redzamības.

Bagāžas nodalījums var uzņemt 405 litrus (14,3 kubikpēdas) bagāžas, un, nolokot aizmugurējā sēdekļa atzveltni, nodalījuma ietilpību var palielināt līdz pat 1050 litriem (37,1 kubikpēdai). Opcijas ietver elektriski darbināmas bagāžas nodalījuma durvis un aizmugurējā sēdekļa atzveltnes trīskāršu dalījumu. Vidējais segments kalpo arī kā liela bagāžas padeves vieta – noderīga slēpju vai skapju pārvadāšanai.
750x410_Macao_MV_09_Int_Seite_rgb.jpg
Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma un priekšējais displejs Vēl viens akcents ir Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma, kura 12,3 collu ekrāns atveido ļoti detalizētu, izcilu grafiku un nodrošina divus displeja režīmus: viens orientēts uz tahometra un spidometra rādījumiem, otrā tiek izcelti informācijas un izklaides un/vai navigācijas dati. Papildus Audi virtuālajai vadītāja informācijas sistēmai un labākajai informācijas un izklaides sistēmai ir ieviesta trešā tehnoloģija no pilnapjoma klases – priekšējais displejs. Tas projicē svarīgu informāciju uz stikla paneļa vadītāja tiešajā redzes laukā. Šī informācija var ietvert navigācijas datus, automašīnas ātruma rādījumu un brīdinājuma ziņojumus.
Pielāgošana Smalki izstrādātajā salonā klientiem ir daudzas iespējas, kā paust savu personisko stilu. Dekoratīvajai apdarei un noteiktiem sēdekļu laukumiem var izvēlēties tādas krāsas kā dzeltenu, oranžu un sarkanu. Pieejama arī baltas plastmasas vai matēta alumīnija apdare. Sēdekļu tapsējuma izvēles diapazons sniedzas no augstākās kvalitātes auduma līdz smalkai Nappa ādai.

Naktī izvēles LED apgaismojuma komplekts salonu padara īpaši pievilcīgu. Pilnā versijā LED gaismas līnijas izgaismo skulpturāli veidoto apdari instrumentu paneļa priekšā un ceļgalu balstus ar viendabīgu gaismu. Pieejamas desmit krāsas.