Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Q3 Sportback TFSI e > Q3 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Öffentliche Ladesituation Audi Q3 Sportback TFSI e

Q3 Sportback 45 TFSI e

Elektrificējošs izskats.
Audi Q3 Sportback 45 TFSI e.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,7–1,4 l/100 km
Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 15,9–14,6 kWh/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 38–33 g/km

Sportisks un elektrificējošs. Audi Q3 Sportback 45 TFSI e². Ar inovatīvu plug-in hibrīda piedziņu, kas ļauj nobraukt 45–50 kilometrus³ pilnībā elektriskajā režīmā, neradot pilnīgi nekādus lokālos izmešus. Izteiksmīgie buferi un kupejai līdzīgais jumta siluets izstaro sportisku un dinamisku raksturu.

Progress uzņem apgriezienus

Audi Q3 Sportback 45 TFSI e² nodrošina 180 kW kopējo sistēmas jaudu (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,7–1,4 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 15,9–14,6 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 38–33 g/km), kā arī 400 Nm kopējo griezes momentu. Izmantojot palielinātas jaudas funkciju⁴, paātrinājumam no 0 līdz 100 km/h nepieciešamas 7,3 sekundes.

Elektrificējoši ikdienas braucieni

Visi jūsu īsie ikdienas braucieni pilnībā elektriskajā režīmā būs patīkami klusi un neradīs nekādus lokālos izmešus. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru pilnībā elektriskajā režīmā jūsu rīcībā ir 85 kW elektrības jauda (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,7–1,4 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 15,9–14,6 kWh/100 km; CO₂ izmešu daudzums kombinētajā ciklā¹: 38–33 g/km), kā arī 330 Nm griezes moments. Nobraukuma rezerve pilnībā elektriskajā režīmā ir aptuveni 45–50 kilometri³, bet maksimālais ātrums elektriskajā režīmā ir 140 km/h.

Dynamic rear view Audi Q3 Sportback TFSI e
 
MMI system Audi Q3 Sportback TFSI e
 

Pielāgots jums

Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru Audi Q3 Sportback 45 TFSI e² vienmēr tiek iedarbināts pilnībā elektriskajā EV režīmā. Ievadot navigācijas sistēmā galamērķi, automobilis pārslēdzas uz hibrīda režīmu. MMI ļauj izvēlēties papildu braukšanas režīmus: izmantojiet pilnībā elektrisko (EV) īsiem ikdienas braucieniem vai pārsvarā izmantojiet iekšdedzes dzinēju akumulatora taupīšanai, lai vēlāk brauktu elektriskajā režīmā (Hold), vai uzlādes līmeņa papildināšanai (Charge)⁵.

Audi Q3 Sportback 45 TFSI e² skaitļos

Elektriskā nobraukuma rezerve (aptuveni)

45–50

km*

Paātrinājums

7.3

s**

0 līdz 100 km/h

Sistēmas jauda

180

kW**

*Elektriskā nobraukuma rezerve kombinētajā ciklā atbilstoši WLTP, automobiļiem ar 17–20 collu riteņiem.
**Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,7–1,4 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 15,9–14,6 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 38–33 g/km.

View Audi virtual cockpit in the Audi Q3 Sportback TFSI e

Vieta digitālajam komfortam

Audi virtuālajā vadītāja informācijas sistēmā iekļautais jaudas mērītājs informē par sistēmas kopējo jaudu, braukšanas režīmu un akumulatora uzlādes līmeni. Vidū tiek attēlota Audi Q3 Sportback 45 TFSI e² atlikusī nobraukuma rezerve.

myAudi App

Uzlādes līmeni un atlikušo nobraukuma rezervi varat aplūkot arī myAudi App⁶ lietotnē.

Home charging situation Audi Q3 Sportback TFSI e

Vienkāršota uzlāde mājās

Izmantojiet elektriskās piedziņas priekšrocības un uzlādējiet savu Audi Q3 Sportback 45 TFSI e², izmantojot standarta e-tron kompakto uzlādes sistēmu, pieslēdzot to mājas un rūpnieciskajām kontaktligzdām ar uzlādes jaudu līdz 3,6 kW⁷.

Uzzināt vairāk

Panorāmas skats

Note: Experience the Audi Q3 Sportback 45 TFSI e² from different angles in this 360-degree animation.

All-round view Audi Q3 Sportback TFSI e

Tik sportisks, cik sportisks apvidus automobilis var būt

Spēks un precizitāte visās detaļās. Astoņstūra formas vienotā režģa titāna melnas krāsas reste, trapecveida gaisa atveres un izteiksmīgie buferi ar plakanajiem elementiem ir raksturīgas telpiskā dizaina iezīmes un piešķir Audi Q3 Sportback 45 TFSI e² pārliecinošu un dinamisku izskatu. Sportisko raksturu izceļ kontrastējošas krāsas elementi un kupejai līdzīgais jumta siluets ar jumta spoileri.

Rechter Frontscheinwerfer Audi Q3 Sportback TFSI e

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu savai gaumei pilnībā atbilstošu Audi Q3 Sportback 45 TFSI e².
6Y6Y-V72_Pyramid_AU32x_Q3SB_001_03.jpg
Daytona pelēka, perlamutra Daytona pelēka, perlamutra
Navarra zila, metāliska Navarra zila, metāliska
Myth melna, metāliska Myth melna, metāliska
Glacier balta, metāliska Glacier balta, metāliska
Thousand sudraba, metāliska Thousand sudraba, metāliska
19 collu vieglmetāla diski ar 20 V formas spieķu dizainu, grafīta pelēkā krāsā, spīdīga apdare 19 collu vieglmetāla diski ar 20 V formas spieķu dizainu, grafīta pelēkā krāsā, spīdīga apdare
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu trapecveida dizainu, matētā titāna pelēkā krāsā, izteikti spīdīga apdare 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu spieķu trapecveida dizainu, matētā titāna pelēkā krāsā, izteikti spīdīga apdare
19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultu spieķu dizainu, matētā titāna pelēkā krāsā, izteikti spīdīga apdare 19 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultu spieķu dizainu, matētā titāna pelēkā krāsā, izteikti spīdīga apdare
20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu moduļu dizainu, matēti pelēkas tekstūras elementi 20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu moduļu dizainu, matēti pelēkas tekstūras elementi
20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu rotora dizainu, matēti melnā krāsā, spīdīga apdare 20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu rotora dizainu, matēti melnā krāsā, spīdīga apdare
Aplūkojiet salonu

Pielāgojams un komfortabls

Pielāgojiet sava Audi Q3 Sportback 45 TFSI e² salonu tieši savai gaumei ar design selection salonu vai S line salonu. Tās ir divas fascinējošas opcijas, kas piedāvā sporta sēdekļu apšuvumu vai nu no auduma un mākslīgās ādas kombinācijas ar kontrastējošām šuvēm, vai no auduma un ādas.

 

design selection salons akcentē progresīvo dizainu ar krāsainiem Alcantara⁸ materiāla laukumiem priekšējā panelī un durvju roku balstos. Tumsā papildu aprīkojumā pieejamā fona apgaismojuma paka plus rada pievilcīgus akcentus jau tā unikālajā dizainā.

View Onboard electronics Audi Q3 Sportback TFSI e
 
View of luggage compartment Audi Q3 Sportback TFSI e

Daudzpusīga telpas koncepcija

Lai ietaupītu vietu, elektromotora akumulators atrodas zem plakanās bagāžas nodalījuma grīdas. Tā ietilpība ir 380 litri, bet ar nolocītām sēdekļu atzveltnēm to ir iespējams palielināt līdz 1250 litriem. Standarta plus aizmugurējais sēdeklis piedāvā vēl lielāku elastību. Iespējams regulēt tā pozīciju uz priekšu/atpakaļ un atzveltņu leņķi. Sēdekļus var arī nolocīt 40:20:40 proporcijā.

Piezīme: atklājiet Audi Q3 Sportback 45 TFSI² izcilo bagāžas ietilpību šajā aizmugurējo sēdekļu animācijā.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 1,7–1,4 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 15,9–14,6 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 38–33 g/km
2
Elektriskā nobraukuma rezerve kombinētajā ciklā atbilstoši WLTP, automobiļiem ar 17–20 collu riteņiem.
3
Līdz galam nospiežot akseleratora pedāli, uz neilgu laiku tiek aktivēts elektromotors (palielinātas jaudas funkcija). Šīs funkcijas pieejamība un atkārtota izmantošana ir atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, akumulatora uzlādes līmeņa un piedziņas komponentu temperatūras.
4
Var palielināties degvielas patēriņš.
5
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
6
Strāvas kabelis ar industriālo savienotāju un uzlādes sistēmas vadības bloks ir savstarpēji salāgoti. Ja vēlāk nomaināt strāvas kabeli pret citu ar atšķirīgu savienotāju, var samazināties sistēmas kopējā pieejamā uzlādes jauda. Standarta e-tron kompaktajai uzlādes sistēmai ir automobiļa savienojuma kabelis ar 4,5 m garumu. Uzlādes jauda ir atkarīga no savienotāja un elektrotīkla jaudas parametriem attiecīgajā reģionā, un var būt līdz 3,6 kW. Uzlādes jauda ir atkarīga no elektrotīkla savienojuma kontaktspraudņa, valstī izmantotā sprieguma, elektrotīklā pieejamo fāžu skaita, kā arī un elektroinstalācijas klienta mājoklī. Tādēļ tā atsevišķos gadījumos var būt zemāka.
7
Alcantara ir neausts mikrošķiedras materiāls.