Q5 TFSI e > Q5 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi Q5 TFSI e

Q5 TFSI e

Efektivitātes jauda.
Audi Q5 TFSI e.

Ar Audi Q5 TFSI e jūs varat izbaudīt priekšrocības, ko sniedz TFSI iekšdedzes dzinējs un jaudīgs elektromotors. Neatsakoties no raksturīgās Audi dinamikas. Bez lokālajiem izmešiem, pārvietojoties pilnībā elektriskā režīmā.

Plugged in charging cable Audi Q5 TFSI e

Vienmēr pareizā piedziņa

Braukšana ar Audi Q5 TFSI e apvieno elektromotora stiprās puses un iekšdedzes dzinēja priekšrocības. Atkarībā no braukšanas apstākļiem tiek izvēlēts vispiemērotākais piedziņas veids: elektriskā, hibrīda vai iekšdedzes dzinēja. Efektīvai, ērtai vai sportiskai braukšanai. Septiņpakāpju S tronic transmisija ar quattro pilnpiedziņu ļauj apvienot sportiskumu un efektivitāti.

Daudzu priekšrocību apvienojums

Jūs varat izmantot elektromotoru daudziem īsiem ikdienas pārbraucieniem. Tālākiem braucieniem jūsu rīcībā ir iekšdedzes dzinēja uzticamā nobraukuma rezerve, kas ļaus bez raizēm sasniegt galamērķi. Šajā režīmā tiek taupīta akumulatora enerģija, un tas pat tiek daļēji uzlādēts, izmantojot rekuperāciju, lai pēc gara brauciena varētu atkal pārslēgties uz elektrisko režīmu mierīgam braucienam pa pilsētu.

Iepazīstiet jaunu mobilitāti

Iepazīstiet mobilitāti jaunā izpratnē, piemēram, klausoties mūziku nebijušā kvalitātē ar minimālu fona troksni elektriskajā režīmā un neradot pilnīgi nekādus lokālos izmešus. Tas ir patīkams veids, kā iepriecināt gan sevi, gan parūpēties par apkārtējo vidi. Kad vien vēlaties izbaudīt labi zināmo Audi dinamiku, nospiediet akseleratora pedāli tālāk par noteikto pretestības punktu, un palielinātas jaudas funkcija neliks jums vilties.

Frau vor einem in der Garage parkenden Audi Q5 TFSI e

Sekojiet līdzi nobraukuma rezervei

Jaudas mērītājs Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas kreisajā pusē informē par sistēmas kopējo darbību, braukšanas statusu un akumulatora uzlādes līmeni. Vidū un myAudi lietotnē² varat pārbaudīt elektromotora un iekšdedzes dzinēja nobraukuma rezervi.

Animated rearlights Audi Q5 TFSI e

Jauni apgaismojuma veidi

Apvienojot OLED diodes nelielos, atsevišķi kontrolējamos segmentos ar trīsdimensiju izvietojumu, ir izdevies radīt iespaidīgu apgaismojuma risinājumu, kas piedāvā jaunas iespējas. Iegādājoties automobili, klientiem ir iespēja izvēlēties kādu no trīs raksturīgajiem aizmugurējā apgaismojuma veidiem, piešķirot automobilim individualitāti. Turklāt raksturīgais aizmugurējais apgaismojums lietošanas laikā mainās atkarībā no braukšanas režīma. Digitālajiem OLED aizmugurējiem lukturiem ir tuvuma sensors³: ja automobilis stāv uz vietas un tam no aizmugures tuvāk par diviem metriem pietuvojas cits transportlīdzeklis vai satiksmes dalībnieks, automātiski tiek aktivēti visi OLED segmenti, radot lielāku redzamo virsmu.

  • 1920x1080-audi-q5-tfsi-e-oled-v3-my2021.jpg
    Raksturīgais aizmugurējais apgaismojums 1
  • 1920x1080-audi-q5-tfsi-e-oled-v1-my2021.jpg
    Raksturīgais aizmugurējais apgaismojums 2
  • 1920x1080-audi-q5-tfsi-e-oled-v2-my2021.jpg
    Raksturīgais aizmugurējais apgaismojums 3

Pilnveidojiet savu ikdienu

Apvienojot izmēru, sportisku veiktspēju un funkcionalitāti, jaunais Audi Q5 TFSI e ir augsta līmeņa apvidus automobilis ikdienas lietošanai. Aizmugurējā sēdekļa atzveltni, kas sastāv no trīs daļām, var pārvietot uz priekšu un atpakaļ un regulēt tās leņķi. Elektromotora akumulators atrodas zem bagāžas nodalījuma. Izmantojot papildu aprīkojumā pieejamo komforta atslēgu un bagāžas nodalījuma durvju atvēršanas sensoru, bagāžas nodalījumu iespējams atslēgt, atvērt un aizvērt ar kājas kustību automobiļa aizmugurē. Turklāt manuālā augstuma samazināšanas funkcija, ko nodrošina papildu aprīkojumā pieejamā pneimatiskā balstiekārta, atvieglo bagāžas iekraušanu.

Animated rear seats Audi Q5 TFSI e
Innenraum des Audi Q5 TFSI e

Daudz vietas jūsu personībai

Q5 TFSI e piedāvā plašu salona koncepciju, kurā ērti jutīsies pieci cilvēki un pietiks vietas gan virs galvas, gan kājām. Augstā sēdpozīcija ļauj ērti pārlūkot uz ceļa notiekošo. Automobiļa horizontālais paneļa siluets akcentē tā platumu un komfortu. Visā instrumentu paneļa platumā stiepjas īpašas formas apdares josla, papildinot kopējo eleganci. Jaunā aprīkojuma līniju un paku koncepcija piedāvā plašu krāsu un materiālu izvēli.

1
Līdz galam nospiežot akseleratora pedāli, uz laiku līdz 18 sekundēm tiek aktivēts elektromotors (palielinātas jaudas funkcija). Šīs funkcijas pieejamība un atkārtota izmantošana ir atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, akumulatora uzlādes līmeņa un piedziņas komponentu temperatūras.
2
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts. Savietojamība ar Apple iOS 10.0 un Android 6 un jaunākām versijām. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.audi.com/myaudi.
3
Ņemiet vērā, ka palīgsistēmas var tikai palīdzēt autovadītājam vadīt automobili attiecīgo sistēmu ierobežojumu ietvaros. Autovadītājs joprojām vienmēr paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.