SQ5 TDI > Q5 > Sākumlapa
Hier ist der Audi SQ5

SQ5 TDI

Sportisks, daudzpusīgs un jaudīgs
Audi SQ5 TDI

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 6,8–6,6 litri/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 177–172 g/km

Ātrs uz maģistrālēm, piemērots ikdienas izmantošanai pilsētā un veikls bezceļu apstākļos – iepazīstiet Audi SQ5 TDI sniegtās priekšrocības. Mainīta vadīšanas koncepcija garantē sportisku braukšanu, jaudīgu griezes momentu un lielāku efektivitāti.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Izcila iespēja: bremžu suporti, ko pēc izvēles var nokrāsot sarkanā krāsā.

  • Audi SQ5 TDI izskatās lieliski gan uz ceļa, gan citur.

  • Aizmugurē dominē nelielie aizmugurējie lukturi un iespaidīgā izpūtēju sistēma.

  • Spēcīgā priekšdaļa iekļauj vienrāmja režģi, priekšējos lukturus un sānu gaisa ieplūdes lūkas.

  • Audi SQ5 profilu raksturo satriecošas līnijas.

  • Standartaprīkojumā LED mirgojošās virzienrādītāju lampiņas ir integrētas apsildāmajos ārējos spoguļos.

  • Izmantojiet iespējas, ko sniedz neskaitāmās Audi SQ5 TDI autovadītāja kabīnē pieejamās digitālās funkcijas.

  • S ādas un alkantaras sporta sēdekļus var vēl vairāk uzlabot, izmantojot smalku zamšādu ar dimantu pārklājumu un pneimatisko masāžas funkciju.

  • Papildaprīkojumā pieejamajā virtuālajā Audi autovadītāja kabīnē varat iegūt svarīgu informāciju par automobiļa veiktspēju.

Sportiskums skaitļos

255 (347)

kW (ZS)

Veiktspēja

700

ņūtonmetri

Griezes moments

5.1

sekunde

Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h

Audi SQ5 TDI galvenais elements

255 kW (347 ZS) veiktspēju nodrošina uzlabotais 3,0 V6 TDI dzinējs. Jauninājums ir saistīts ar turbīnu: kompresors ar elektrisko piedziņu, ko nodrošina 48 voltu strāva no paša automobiļa tīkla, sevišķu atbalstu sniedz, braucot ar nelielu apgriezienu skaitu. Varat sajust priekšrocības, kad darbināt dzinēju ar lielāku apgriezienu skaitu un veicat apdzīšanu, jo pilns griezes moments (maksimāli 700 ņūtonmetri) ir pieejams jau tukšgaitā. Lielāku efektivitāti nodrošina mērena hibrīdsistēma. Ja, braucot ar ātrumu 55 līdz 160 km/h, noņemat kāju no gāzes pedāļa, sistēma atgūst enerģiju, uzglabā to uzlādējamajā akumulatorā un izmanto, piemēram, manāmi lielākam motora darbības paātrinājumam. Visu šo jauninājumu rezultāts ir sporta automobiļa līmeņa braukšanas rādītāji. No nulles līdz ātrumam 100 km/h Audi SQ5 TDI paātrinās 5,1 sekundē. Jaudas transmisiju līdz pat maksimālajam 250 km/h ātrumam nodrošina pastāvīgā quattro četru riteņu piedziņa, kā arī ātrā un ērti strādājošā astoņu pakāpju tiptronic pārnesumkārba.

Motor Audi SQ5

Ass līniju izvietojums

Audi SQ5 virsbūve atstās iespaidu ar tās nesalīdzināmo stilu: plecu līnija viļņveidīgi izlokās no motora pārsega pāri visai sānu malai un uz aizmuguri, tādējādi spēcīgi apliecinot savas īpašības dinamikas jomā. Priekšā sevišķi izceļas vienrāmja režģis. Sportisku akcentu piešķir jumta spoilers. Taču dizaina valoda ir iemiesota arī sīkākās detaļās: apsildāmo ārējo spoguļu korpuss ar integrēto LED mirgojošo virzienrādītāju lampiņu izskatās iespaidīgs, jo atgādina alumīniju. Varat piešķirt savam Audi SQ5 TDI ļoti personisku pieskārienu ar savu iecienītāko krāsu.

Seiten-Front-Ansicht Audi SQ5 TDI

Dinamiskas braukšanas sajūta

Jaudīgs kā SUV, ātrs kā sporta automobilis – Audi SQ5 TDI ir apveltīts ar daudziem talantiem. S sporta balstiekārta, kas tiek piedāvāta standartaprīkojumā, apvienojumā ar amortizatoru kontroli padara automobili par 30 milimetriem zemāku nekā Audi Q5 ar standarta balstiekārtu. Varat tieši ietekmēt savus braukšanas iespaidus, izmantojot dažādus Audi braukšanas izvēles sistēmas braukšanas režīmus, – iespēju, kas arī ir iekļauta standartaprīkojumā. Papildaprīkojumā pieejamā dinamiskā stūres sistēma nodrošina paaugstinātu braukšanas komfortu, piemēram, braucot līkumos un mainot joslas. Mazāk pūļu stūrēšanai būs sevišķi tad, kad novietosiet automobili stāvvietā. Audi SQ5 TDI tiek piedāvāts ar 20 collu alumīnija diskiem, kas ir iekļauti standartaprīkojumā. Savukārt papildaprīkojumā ir pieejami 21 collas riteņi.

Fona palīgsistēmas

Mūsu papildaprīkojumā pieejamā autovadītāja palīgsistēma dod savu ieguldījumu, lai nodrošinātu ērtu un efektīvu braukšanu. Piemēram, predikatīvā efektivitātes palīgsistēma laikus informē, ka varat sākt ekonomisku braucienu brīvgaitā, ja uz galvenā ceļa nav intensīvas satiksmes. Lēnas satiksmes apstākļos adaptīvā kruīza kontrole, tostarp palīgsistēma braukšanai sastrēgumos, var daļēji pārņemt stūrēšanu. Audi aktīvā joslas saglabāšanas palīgsistēma palīdz jums neizbraukt no savas joslas.

Elegants, sportisks un kārdinošs

Audi SQ5 TDI salons ir veidots tumšos toņos. Eleganto gaisotni akcentē augstas kvalitātes inkrustācijas un, ja ir vēlēšanās, arī izsmalcinātas kvalitātes koka elementi. Iekārtojieties standartaprīkojumā autovadītājam un priekšā sēdošajam pasažierim paredzētajos sporta sēdekļos. Sēdekļa augstums ir regulējams elektriski, tostarp gareniskā pozīcijā. Varat regulēt arī sēdekļa un atzveltnes slīpumu. Sēdekļu sānu polsteri uzlabo jūsu atbalstu, braucot līkumos. Papildaprīkojumā pieejamā panorāmas lūka nodrošina patīkamu vidi, sevišķi garākos braucienos. Ieguvums no salona, kurā ir papilnam gaismas un, pateicoties efektīvai ventilācijai, uzlabota gaisa kondicionēšana.

Vairāk par sportisko dizainu

Inteliģenta apgaismojuma tehnoloģija

Izvēlieties Audi SQ5 TDI progresīvo gaismu tehnoloģiju, izvēloties papildaprīkojumā pieejamos Audi Matrix LED priekšējos lukturus. Kameru sistēma ar LED gaismas avotiem un precīzā optika automātiski novērš gaismas no pretim un priekšā braucošajiem automobiļiem. Visas pārējās zonas ir pilnībā izgaismotas. Turklāt Audi Matrix LED priekšējie lukturi ir iespaidīgi arī dizaina ziņā: iezīme, ko raksturo satriecošs apgaismojums, nodrošina augstu atpazīšanas iespēju gan dienā, gan naktī.

Digitāls salons

Nākotnē tas varētu kļūt par jūsu vadības centru: izmantojot daudzfunkciju stūri, varat izmantot tieši acu priekšā esošo papildaprīkojumā pieejamo Audi virtuālo vadītāja informācijas sistēmu. Papildaprīkojumā pieejamā MMI navigācijas sistēma plus ar MMI all-in-touch nodrošina, ka jums ir vēl viena tehnoloģija, kuras funkcijas atvieglo jūsu braucienu.

Cockpit Audi SQ5
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu

Elastīgs lietojums

Vienalga, vai dodaties brīvdienu izbraucienā ar ģimeni, vai vedat savus iknedēļas pirkumus, – Audi SQ5 TDI ir izmantojams daudziem mērķiem, pateicoties tā daudzajām mantu iekraušanas iespējām. Bagāžas nodalījuma tilpums ir 510 litri, bet, nolokot aizmugurējo sēdekļu atzveltnes, izmantojamā telpa palielinās līdz 1510 litriem.

Animation Rückbank im Audi Sq5