Q7 > Q7 > Sākumlapa
Audi Q7 2019

Q7

Ietilpīgs un komfortabls

Lielais apvidus automobilis atspoguļo Audi un Q modeļu saimes raksturīgās dizaina iezīmes. Priekšpuses raksturīgākais elements ir vienotais režģis ar masīvo ietvaru. Izvēles aprīkojumā pieejamo LED un matricas LED priekšējo lukturu dienas gaitas lukturi veido izteiksmīgu dubultās bultas formu. Izteiktās riteņu arkas un viduslīnija izceļ riteņus, bet bagāžas nodalījuma durvis ieskauj aizmugurējos statņus.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
 • Jaudīgs un dinamisks: tas ir Audi Q7.

 • Audi Q7 ir stabils uz ātrgaitas šosejas un izveicīgs līkumotos lauku ceļos.

 • Vienalga, vai izvēlaties standarta Xenon plus, LED vai Audi matricas LED priekšējos lukturus, visas tehnoloģijas nodrošina līdzvērtīgu un vienlīdz kvalitatīvu ceļa apgaismošanu.

 • Audi Q7 priekšpuses centrālais elements ir izteiksmīgais, telpiskais vienotais režģis.

 • Audi Q7 aizmugurējā buferī ir uzstādīti papildu gaismas elementi. Bufera apakšdaļā atrodas divi lieli, taisnstūraini izpūtēja uzgaļi.

 • Audi Q7 salons rada plašuma, dāsnuma un izkoptas elegances iespaidu.

 • Augsts komforta līmenis otrās rindas sēdekļos: atzveltnēm ar 35:30:35 sadalījumu iespējams regulēt slīpumu 16 pozīcijās.

 • Audi Q7 versijai ar divām sēdekļu rindām maksimālais bagāžas nodalījuma tilpums ir 2075 litri.

 • Orientēts uz vadītāju: ir iespējams pasūtīt Audi virtuālo vadības paneli ar augstas izšķirtspējas 12,3 collu ekrānu.

 • Izvēles aprīkojumā pieejamā Bang & Olufsen pilnveidotā skaņas sistēma nodrošina izcilu skaņas baudījumu.

 • Visi materiāli ir izvēlēti un veidoti ar vislielāko rūpību.

 • Audi Q7 piedāvā lielu un ļoti pielāgojamu bagāžas nodalījumu.

Pārliecinošs uz jebkura seguma.

Neskatoties uz iespaidīgajiem izmēriem un plašo salonu, tā braukšanas īpašības atgādina sportisku sedanu. Izcilo braukšanas komfortu palīdz nodrošināt precīzā elektromehāniskā stūres sistēma, samazinātais priekšējās un aizmugurējās ass svars un citi risinājumi. Audi Q7 jūtas brīvi uz šosejas, ir izveicīgs līkumotos lauku ceļos un, pateicoties izvēles aprīkojumā pieejamajai četru riteņu stūrēšanai, ārkārtīgi manevrētspējīgs šaurās vietās. Apvienojumā ar quattro piedziņu, ātro tiptronic pārnesumu pārslēgšanu un salīdzinoši mazo svaru, ir garantēta stabila braukšana arī vietās, kur labs ceļš nav pieejams. Adaptīvā gaisa piekare pielāgo katras ass augstumu un amortizāciju atkarībā no automobiļa noslodzes, tādā veidā uzlabojot braukšanas dinamiku. Ar Audi drive select vadītājs var regulēt šasijas sistēmas un izvēlēties sportiskāku vai komfortablāku pārvietošanos.

driving dynamics

Elegants un komfortabls

Audi Q7 salons rada plašuma, dāsnuma un izkoptas elegances iespaidu. Pārskatāmā arhitektūra lieliski sader ar loģisko vadības koncepciju – visi slēdži un vadības ierīces ir ērti pieejamas. Visas salona krāsas un materiāli ir rūpīgi saskaņoti. Lai nodrošinātu vēl augstāku komforta līmeni braukšanas laikā, izvēles aprīkojumā ir pieejami individuāli sēdekļi ar masāžas funkciju. Apdares āda ir perforēta, un vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļiem iespējams ieslēgt ventilēšanu vai apsildi. Izvēles aprīkojumā ir pieejams durvju sliekšņu un viduskonsoles kontūru apgaismojums, kas rada patīkamu atmosfēru tumsā. Patīkamo sajūtu papildina arī ļoti zemais trokšņa līmenis.

ambient light
Vairāk par aprīkojumu

Inovatīva un intuitīva

Audi Q7 vadības koncepcija piedāvā plašu augsta līmeņa tehnoloģiju klāstu: MMI skārienvadības panelis ar lielo skārienpaliktni padara lietošanu intuitīvi vienkāršu. Izvēles aprīkojumā ir pieejams Audi virtuālais vadības panelis – pilnībā digitāls instrumentu panelis ar augstas izšķirtspējas 12,3 collu ekrānu, ko īsā mirklī iespējams pielāgot atbilstoši savām vēlmēm, piemēram, izvēloties klasisko apaļo spidometru un tahometru vai lielu, mūsdienīgu ekrānu ar navigācijas sistēmu, radio un mediju informāciju. Izvēles aprīkojumā pieejamā attēla projicēšana vadītāja acu priekšā uz vējstikla attēlo vissvarīgākos datus un informāciju no palīgsistēmām un navigācijas, tā paaugstinot braukšanas komfortu. Nakts redzamības palīgsistēmas termiskā kamera paaugstina drošību diennakts tumšajā laikā, attēlojot Audi virtuālajā vadības panelī apkārt konstatētos gājējus un savvaļas dzīvniekus. Patīkamu izklaidi nodrošina izvēles aprīkojumā pieejamā Bang & Olufsen skaņas sistēma ar telpisku skaņu un Audi planšetdatori aizmugurē sēdošo pasažieru izklaidei.

operating concept
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu
Vairāk vietas

2075

litru

kopējā ietilpība

890

litru

bagāžas nodalījuma ietilpība

18

pozīcijās

nolokāmi aizmugurējie sēdekļi

Ļoti pielāgojams: bagāžas nodalījums

Audi Q7 piedāvā lielu un ļoti pielāgojamu bagāžas nodalījumu. Kad visas septiņas sēdvietas ir aizņemtas, tā tilpums ir 295 litri. Piecvietīgajā versijā tā tilpums ir līdz 890 litriem, bet ar nolocītām otrās rindas sēdekļu atzveltnēm tas sasniedz 2075 litrus. Standarta aprīkojumā iekļautas bagāžas nodalījuma durvis ar elektropiedziņu; ir iespējams izvēlēties vadību ar kustību apvienojumā ar komforta atslēgu, atvieglojot atvēršanu un aizvēršanu. Audi Q7 ir ideāls sabiedrotais atpūtas izbraucieniem un, pateicoties elastīgajai telpas koncepcijai, piedāvā pietiekami daudz vietas jūsu bagāžai un visai ģimenei. Optimālai bagāžas uzglabāšanai jau bāzes versijā ir uzstādīti āķi maisiņiem, cilpas atsaitēm, bagāžas nodalījuma pārsegs un atdalošais tīkls. Vēl lielākam komfortam un daudzpusīgumam ir pieejams elektrisks bagāžas nodalījuma pārsegs ar nerūsējošā tērauda bufera aizsargu, divpusējs paklājs un sliežu sistēma ar teleskopisku stieni, stiprinājuma siksnu un pielāgojamām cilpām.

luggage compartment

Izteiksmīgs vizuālais tēls: priekšējie lukturi

Izvēles aprīkojumā pieejamie LED un matricas LED priekšējie lukturi ar dinamisku virzienrādītāju padara apgaismes ierīces par vizuālu atpazīšanas zīmi. Izvēles aprīkojumā pieejamie Audi matricas LED priekšējie lukturi nodrošina spožu un vienmērīgu ceļa apgaismojumu: sistēma atpazīst pretī un priekšā braucošos transportlīdzekļus un novērš to apžilbināšanu, bet tiem apkārt esošās zonas tiek izgaismotas gandrīz pilnībā. Aktīvais un dinamiskais apgaismojums gan tuvajām, gan tālajām gaismām tiek panākts bez jebkādiem mehāniskajiem komponentiem, vienkārši ieslēdzot un izslēdzot atsevišķus gaismas segmentus. Tas ne tikai uzlabo ceļa virsmas apgaismojumu, bet arī paaugstina drošības un komforta līmeni.

light
Vairāk par apgaismojuma tehnoloģiju

Pārliecinošs un daudzpusīgs

Vienalga, vai dodaties komandējumā ar augstu komforta līmeni, vai ģimenes atpūtas izbraucienā, Audi Q7 būs jūsu ideālais sabiedrotais. Lai kādu kombināciju no plašā aprīkojuma un papildiespēju klāsta jūs izvēlētos, tās visas piedāvā eleganci un nevainojamu apdari, sniedzot vēl lielāku individualitāti un komfortu.

Audi Q7 2019