Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Q7 TFSI e > Q7 > Sākumlapa
Audi Q7 TFSI e

Q7 TFSI e

Inovatīvs ģimenes apvidus auto.
Audi Q7 TFSI e.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 2,7–2,6 l/100 km
Elektroenerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 22,6–21,7 kWh/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 62–59 g/km

Lai kādi izaicinājumi jūs gaidītu, ar Audi Q7 TFSI e jūs būsit tiem gatavs. Šis iespaidīgais ģimenes apvidus automobilis ar inovatīvo plug-in hibrīda tehnoloģiju, izcili pārdomātu interjeru un izteiksmīgu vizuālo tēlu lieliski atbilst jebkurai situācijai.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-v2-gallery-ALBA_audi_Q7_e_m02-8_v02_lf.jpg
1920x1080-v2-gallery-ALBA_audi_Q7_e_m02-8_v02_lf.jpg
  • Audi Q7 TFSI e priekšdaļā dominē astoņstūra formas vienotais režģis ar sešiem hromētiem paneļiem.

  • Audi Q7 TFSI e 55 quattro un 60 quattro versijas piedāvā divus dažādus dzinējus (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 3,0–2,8 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 22,9–21,9 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 69–64 g/km).

  • Platās riteņu arkas uzsver Audi Q7 TFSI e spējas bezceļos.

  • Jūsu efektīvais ikdienas sabiedrotais: Audi Q7 TFSI e.

  • Pateicoties plug-in hibrīda piedziņai (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā: 3,0–2,8 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā*: 22,9–21,9 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 69–64 g/km), ar Audi Q7 TFSI e pilsētā var nobraukt vismaz 40 kilometrus pilnībā elektriskā režīmā.

  • Mēs piedāvājam iespēju uzlādēt Audi Q7 TFSI e gan mājās, gan ceļā.

  • Aizmugures lukturus savieno horizontāla alumīnija josla, un difuzoru, kā arī apakšas aizsargu izceļ īpaša apdare.

  • Audi Q7 TFSI e salonā jūs sagaida plašums, augsts komforta līmenis un digitālās tehnoloģijas.

  • Standarta aprīkojumā iekļautā augstākā līmeņa MMI Navigation plus informācijas un izklaides sistēma ar MMI touch response piedāvā divus lielus displejus. Tā ir jūsu piekļuve Audi connect¹ digitālajiem pakalpojumiem.

Audi Q7 TFSI e

Inovatīva piedziņa

Pilnībā elektriskajā režīmā iespējams nobraukt līdz 40 km, neradot itin nekādus lokālos izmešus. Automobilis ir spējīgs arī bezceļos, pateicoties pneimatiskajai balstiekārtai, elektromehāniskajam stūres pastiprinātājam, Audi drive select apvidus režīmam un quattro pilnpiedziņai.

Audi Q7 TFSI e
Audi Q7 TFSI e

Efektīvs kustībā

Audi Q7 TFSI e inteliģentās tehnoloģijas ļauj braukt efektīvi ar minimālu patēriņu un doties tālos ceļojumos, pat ja ceļš uz galamērķi nav pats gludākais. Jūs pats varat izvēlēties, vai braukt tikai ar elektrību, neizmantot elektromotoru, vai ieslēgt hibrīda režīmu, izvēloties kādu no trim piedziņas režīmiem: EV (elektroautomobiļa), Battery-Hold (akumulatora uzlādes saglabāšanas) vai hibrīda. Turklāt automobilis analizē maršruta datus, izmantojot braukšanas stratēģijas prognozēšanu, padarot braucienu vēl jo efektīvāku un komfortablāku. Gaisa kondicionēšanas sistēmas siltumsūknis izmanto elektropiedziņas sistēmas lieko siltumu ne tikai temperatūras uzturēšanai salonā, bet arī akumulatora sildīšanai, kad ārējā temperatūra ir zema, tā palielinot elektrisko nobraukuma rezervi.

Audi Q7 TFSI e

Visaugstākās klases uzlāde

Lai kur jūs atrastos, mājās vai ceļā, savu Audi Q7 TFSI e varat uzlādēt jebkur. Piemēram, Audi e-tron uzlādes pakalpojums nodrošina piekļuvi gandrīz 180 000 uzlādes punktiem Eiropā. Neatkarīgi no pakalpojuma sniedzēja, jūs varat sākt uzlādi, izmantojot e-tron uzlādes pakalpojuma karti. Elektriskajiem modeļiem varat izmantot myAudi lietotni2, lai piekļūtu Audi connect¹ pakalpojumiem savā viedtālrunī. Lietotni varat izmantot, lai pārbaudītu akumulatora un nobraukuma rezerves statusu, sāktu uzlādi, iestatītu uzlādes taimeri un apskatītu uzlādes un patēriņa statistiku. Turklāt gan lietotnē, gan Audi Q7 TFSI e MMI navigācijas sistēmā iekļautie maršruta plānotāji uzrāda uzlādes staciju atrašanās vietas. Tas ļauj jums vienmēr atklāt arvien jaunus maršrutus.

Audi Q7 TFSI e

Augsts praktiskuma un komforta līmenis

Audi Q7 TFSI e raksturo luksuss un praktiskums. Īpaši praktiski ir izvēles aprīkojumā pieejamie iekraušanas un izkraušanas risinājumi, piemēram, bagāžas nodalījuma durvju atvēršanas sensors vai sliežu sistēma ar kravas nostiprināšanas komplektu. Ja ar to ir par maz, varat paaugstināt komforta līmeni ar izvēles aprīkojumā pieejamo panorāmas stikla jumtu, izvēles aprīkojumā pieejamo gaisa kvalitātes paku un izvēles aprīkojumā pieejamo daudzkrāsu kontūru un fona apgaismojuma paku.

Audi Q7 TFSI e

Lielisks vizuālais tēls: eksterjera dizains

Audi Q7 TFSI e efektivitāte un modernās tehnoloģijas ir ietērptas izcilā formā. Izteiktās kontūras un raksturīgās virsmas atspoguļo Audi aktuālo dizaina valodu, un viss automobilis no priekšdaļas līdz aizmugurei materializē nemāksloti augstu kvalitāti, sākot ar iespaidīgo astoņstūra vienoto režģi ar sešiem hromētiem paneļiem un izteiksmīgām sānu gaisa atverēm, līdz pat trapecveida formas sliekšņiem, kas padara automobili vizuāli slaidāku, un paplatinātām riteņu arkām, ļaujot noprast, ka šis automobilis ir spējīgs arī bezceļos. Aizmugures lukturus savieno horizontāla alumīnija josla, bet difuzoru un apakšas aizsargu izceļ īpaša apdare.

Apgaismojuma paraugs

Pietiek ar vienu braucienu, lai novērtētu Audi Q7 TFSI e gaismas iekārtu efektivitāti HD matricas priekšējie lukturi nodrošina izcilu ceļa apgaismojumu, neapžilbinot pārējos satiksmes dalībniekus. Izvēles aprīkojumā pieejamais Audi lāzera apgaismojums gandrīz divkārt palielina izgaismoto distanci. Savukārt priekšējo lukturu tīrīšanas sistēma rūpējas, lai tas darbotos arī pēc braukšanas bezceļos. Automobilim ir arī LED aizmugures lukturi, dinamiskais gaismas motīvs un dinamiskie pagriezienu rādītāji.

1
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai vērsieties pie sava Audi izplatītāja!
2
Pieejamība atkarīga no katras konkrētās valsts. Savietojamība ar Apple iOS 10.0 un Android 6 un jaunākajām versijām; nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.audi.com/myaudi. Tiešsaistes mediju straumēšanai ir nepieciešams aktīvs WLAN savienojums starp viedtālruni un Audi MMI.