Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Q7 TFSI e > Q7 > Sākumlapa

Inovatīvs ģimenes apvidus automobilis

Inovatīva plug-in hibrīda tehnoloģija, izcila telpas koncepcija un sportisks izskats – tas ir Audi Q7 TFSI e.

Q7 55 TFSI e³ skaitļos

Elektriskā nobraukuma rezerve vismaz

40

km*

Paātrinājums (no 0 līdz 100 km/h)

5.8

s**

Sistēmas jauda

250

kW**

*Elektriskā nobraukuma rezerve kombinētajā ciklā atbilstoši WLTP. **Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 2,7–2,6 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 22,6–21,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 62–59 g/km. Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

Dynamic side view Audi Q7 TFSI e

Fakti un skaitļi

Pielāgots jūsu vajadzībām

Audi Q7 TFSI e piedāvā labāko no divām jomām: pilnībā elektriskajā režīmā tas ļauj braukt bez lokālajiem izmešiem un klusumā. Neskatoties uz kluso darbību, elektromotors nodrošina iespaidīgu braukšanas jaudu.

Vienkārša uzlāde

Audi Q7 TFSI e ir pieejama plaša uzlādes iespēju izvēle gan mājās, gan esot ceļā.

Izcila āriene: ārienes dizains

Audi Q7 TFSI e izteiktās kontūras un sportiski muskuļotās virsmas atspoguļo Audi pašreizējo dizaina valodu.

Sportisks raksturs

Audi Q7 TFSI e salonā ir pieejama S line/S line sport paka. Tajā ir iekļauti sporta sēdekļi ar S line emblēmām, melni griesti un alumīnija dekoratīvie elementi.

Functions on Demand

Audi Q8 TFSI e

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 2,8–2,6 l/100 km; Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 22,9–21,9 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 63–59 g/km. Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 2,7–2,6 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 22,6–21,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 62–59 g/km.
Degvielas patēriņa, elektroenerģijas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
Piezīme: Audi Q7 TFSI e konfigurēšana pašlaik nav pieejama. Ar pašreizējiem jaunajiem un lietotajiem automobiļiem varat iepazīties pie sava Audi partnera.
2
Elektriskā nobraukuma rezerve kombinētajā ciklā atbilstoši WLTP.
3
Audi Q7 55 TFSI e: Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 2,7–2,6 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 22,6–21,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 62–59 g/km.
4
Var palielināties degvielas patēriņš.
5
Lai iegūtu detalizētu informāciju par e-tron uzlādes pakalpojumu, apmeklējiet vietni https://e-tron.charging-service.audi/web/audi-gb.
6
Uzlādes jauda ir atkarīga no komplektā iekļautā industriālā spraudņa un elektrotīkla jaudas parametriem attiecīgajā reģionā.
7
Piedāvājums no Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).