Q7 > Q7 > Sākumlapa
The Audi Q7

Q7

Pašpārliecināts un komfortabls
Audi Q7

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 7,1–6,6 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 186–174 g/km

Visjaunākās informācijas un izklaides sistēmas tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas, pārliecinoša braukšanas pieredze, pateicoties quattro pilnpiedziņai un inteliģentiem balstiekārtas risinājumiem, efektīgs dizains un ietilpība līdz pat septiņiem pasažieriem – tas ir Audi Q7.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Visizteiksmīgākā Audi Q7 priekšpuses iezīme ir lielais astoņstūra formas vienotais režģis.

  • Plakanos aizmugurējos lukturus savieno nepārtraukta hromēta josla.

  • Ar vairāk nekā piecu metru kopējo garumu Audi Q7 izskatās patiesi iespaidīgi.

  • Izvēles dizaina aprīkojuma klāstā iekļauta melnā optiskā paka, kas piedāvā sportiskus akcentus, piemēram, uz radiatora režģa un sānu gaisa ieplūdes atverēm.

  • Ļaujiet vaļu savai iztēlei: Audi Q7 Barrique brūnā krāsā ar 22 collu Audi Sport alumīnija sakausējuma diskiem ar 5 spieķu trapecveida dizainu.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamā prestižā apgaismojuma tehnoloģiju paka piedāvā HD matricas LED priekšējos lukturus ar Audi lāzera gaismām un LED aizmugurējos lukturus.

  • Audi Q7 salons ir komforta un digitālo tehnoloģiju apvienojums.

  • Audi Q7 salonā ir vieta līdz septiņiem cilvēkiem (izvēles aprīkojumā).

  • Augstākā līmeņa MMI Navigation plus informācijas un izklaides sistēma ar MMI touch response iekļauta Audi Q7 standarta aprīkojumā.

Gatavs jaunajam digitālajam laikmetam

Pateicoties inovatīvo un intuitīvo informācijas un izklaides sistēmas tehnoloģiju klāstam, savu digitalizēto ikdienu varat turpināt baudīt arī Audi Q7 automobilī. Jums tieši pretī atrodas izvēles aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma. Tās augstas izšķirtspējas, pilnībā digitālais 12,3 collu ekrāns sniedz informāciju par automobili, piemēram, pārvietošanās ātrumu un dzinēja apgriezieniem. Papildus klasiskajam instrumentu panelim, ekrānam ir pieejami divi papildu attēlošanas varianti: „dinamiskais“ un „sporta“. Kontrolējiet papildu funkcijas ar standarta aprīkojumā iekļauto MMI Navigation plus ar MMI touch.

MMI Navigation plus mit MMI touch im Audi Q7
Vairāk par MMI sistēmu

Dinamika kustībā

Audi Q7 nepiepūloties tiek galā ar dažādiem izaicinājumiem neatkarīgi no ceļa seguma, kravas un ātruma, vienmēr nodrošinot dinamisku braukšanas pieredzi. Visiem sērijas modeļiem standarta aprīkojumā iekļautā quattro pilnpiedziņa nodrošina sportisku vadāmību. Jūs varat aktīvi mainīt automobiļa parametrus, izvēloties kādu no septiņiem standarta Audi drive select braukšanas dinamikas sistēmas režīmiem, tostarp izvēles aprīkojumā pieejamajai sporta gaisa balstiekārtai, kas ļauj regulēt automobiļa augstumu. Izvēles aprīkojumā pieejamā sānsveres stabilizācija sistēma samazina Audi Q7 sānsveres, bet izvēles aprīkojumā pieejamā visu riteņu stūrēšana uzlabo manevrētspēju un ļauj braukt sportiskāk. Dzinēju klāstā mēs piedāvājam divus jaudīgus V6 TDI dzinējus ar 170 kW (231 ZS) vai 210 kW (286 ZS) jaudu. Tie abi ir aprīkoti ar standarta daļējā hibrīda tehnoloģiju (MHEV − daļējā hibrīda elektroautomobilis), nodrošinot efektīvu pārvietošanos un samazinot degvielas patēriņu.

Der Audi Q7 in der Heckansicht
Pilns 360 grādu panorāmas skats

Praktiskas transportēšanas iespējas

Jūsu ikdienas dzīves atvieglošanai ir pieejami Audi oriģinālie aksesuāri, piemēram, slēpju un bagāžas kaste. Šī kaste ir aizslēdzama, ērti pieejama no abām pusēm un piedāvā līdz vairāk nekā 400 litriem papildu vietas bagāžai atkarībā no modeļa.

Ski- und Gepäckbox von Audi Original Zubehör
1
Plašāka informācija par Audi connect ir pieejama vietnē www.audi.com/connect un pie jūsu Audi partnera.
2
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.