Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Q7 > Q7 > Sākumlapa
Audi Q7

Q7

Daudzpusīgs augstākās klases apvidus automobilis.
Audi Q7.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 9,0–6,9 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 205–181 g/km

Informācijas un izklaides sistēmas tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas, pārliecinoša braukšanas pieredze, pateicoties quattro pilnpiedziņai un inteliģentiem balstiekārtas risinājumiem, efektīgs dizains un ietilpība līdz pat septiņiem pasažieriem – tas ir Audi Q7.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-Q7_2020_1987.jpg
1920x1080-Q7_2020_1987.jpg
  • Aizmugurē abus plakanos lukturus savieno nepārtraukta hromēta josla.

  • Ar vairāk nekā piecu metru kopējo garumu Audi Q7 izskatās patiesi iespaidīgi.

  • Audi Q7 priekšpusi raksturo lielais astoņstūra formas Audi vienotais režģis.

  • Papildu aprīkojumā pieejamā prestižā apgaismojuma tehnoloģiju paka piedāvā HD Matrix LED priekšējos lukturus ar Audi lāzera gaismām un LED aizmugurējos lukturus.

  • Ļaujiet vaļu savām dizaina vēlmēm. Šis Audi Q7 Barrique brūnā krāsā ir aprīkots ar 22 collu Audi Sport vieglmetāla diskiem ar 5 spieķu trapecveida dizainu.

  • Papildu dizaina elements ir melnā stila paka, kas piedāvā sportiskus akcentus, piemēram, uz radiatora režģa un sānu gaisa ieplūdes atverēm.

  • Audi Q7 salons ir komforta un digitālo tehnoloģiju apvienojums.

  • Atkarībā no konfigurācijas Audi Q7 salonā ir vieta līdz septiņiem cilvēkiem.

  • Augstākā līmeņa MMI Navigation plus informācijas un izklaides sistēma ar MMI touch response ir iekļauta Audi Q7 standarta aprīkojumā.

  • Audi oriģinālo aksesuāru papildu aprīkojuma klāstā pieejamo LED iekāpšanas apgaismojumu raksturo emblēmas projicēšana un palielinātais spilgtums.

Gatavs digitālajai nākotnei

Pilnībā digitālā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma plus 12,3 collu HD ekrānā attēlo informāciju par automobili, ieskaitot braukšanas ātrumu un dzinēja apgriezienus. Papildus klasiskajam instrumentu panelim, ekrānam ir pieejama arī „dinamiskā“ un „sporta“ versija. Jūs varat kontrolēt papildu funkcijas ar papildu aprīkojumā pieejamo MMI Navigation plus ar MMI touch.

MMI navigation plus with MMI touch in the Audi Q7
Vairāk par MMI sistēmu

Braukšanas dinamika

Standarta aprīkojumā iekļautā quattro pilnpiedziņa nodrošina sportisku vadāmību. Ar Audi drive select dinamiskās vadāmības sistēmu, kas arī iekļauta standarta aprīkojumā, jūs varat aktīvi mainīt automobiļa parametrus, tostarp papildu aprīkojumā pieejamajai sporta gaisa balstiekārtai, kas ļauj regulēt automobiļa augstumu. Papildu aprīkojumā pieejamā sānsveres stabilizācija sistēma samazina Audi Q7 sānsveres, bet papildu aprīkojumā pieejamā visu riteņu stūrēšana uzlabo manevrētspēju un ļauj braukt sportiskāk. Abi dzinēji ir aprīkoti ar standarta daļējā hibrīda tehnoloģiju, nodrošinot efektīvu pārvietošanos un samazinot degvielas patēriņu.

Pilns 360 grādu skats

Jaudīga un sportiska – āriene

Ja vēlaties individuālāku un vēl sportiskāku izskatu, izvēlieties papildu aprīkojumā pieejamo S line ārienes paku. Tajā iekļauts priekšējais un aizmugurējais S line buferis, apakšas aizsargs aizmugurē ar sportiskiem akcentiem un 19 collu diski. Papildu aprīkojumā pieejamā melnā stila paka piedāvā interesantu kontrastu: melnus akcentus Audi vienotā režģa zonā, apdares loksnes uz sānu logiem, uz priekšējā un aizmugurējā bufera un ārējo sānu spoguļu korpusos.

Optics package black Audi Q7

Spilgts apgaismojums

Audi Q7 standarta aprīkojumā iekļauti LED tehnoloģijas priekšējie lukturi. Iespējams pasūtīt priekšējos lukturus ar HD Matrix LED tehnoloģiju un Audi lāzera gaismām. To kontūras un gaismas motīvi izceļ Audi Q7 platumu. Ievērības cienīga ir to aktīvā gaismas sadalīšana. Audi lāzera gaismas ar savu iespaidīgo darbības attālumu papildina LED tālās gaismas, pārvietojoties ar lielāku ātrumu.

Headlights Audi Q7

Praktiskas transportēšanas iespējas

Jūsu ikdienas dzīves atvieglošanai papildu aprīkojumā ir pieejami Audi oriģinālie aksesuāri⁶. Piemēram: slēpju un bagāžas kaste. Tā ir aizslēdzama, ērti pieejama no abām pusēm un piedāvā līdz vairāk nekā 400 litriem papildu vietas bagāžai atkarībā no modeļa.

Ski and luggage box from Audi Genuine Accessories
1
EEK globālā atruna
2
No Audi Sport GmbH.
3
Pieejama vairākās valodās. Pieejamība dažādās valstīs atšķiras.
4
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
5
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
6
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aksesuāri nav ņemti vērā, aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.