Q7 > Q7 > Sākumlapa
Frontal side view Audi Q7

Q7

Interior design with a focus on the cockpit

Daudzpusīgs augstākās klases apvidus automobilis

Inteliģentas tehnoloģijas, pārliecinoša braukšanas pieredze, efektīgs dizains un ietilpība līdz pat septiņiem pasažieriem – tas ir Audi Q7.

Audi Q7 interior design with focus on the cockpit
MMI-Screen with Apple Music
Audi Q7 rear view
Audi Q7 luggage compartment
Audi Q7 Innenansicht
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 9,0–6,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 205–181 g/km.

Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
Pieejama vairākās valodās. Pieejamība ir atkarīga no valsts.
3
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
4
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
5
6
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības, aksesuāri nav ņemti vērā. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.
7
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts izvēles aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi izplatītāju vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
8
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
9
Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no papildu aprīkojumā pieejamās Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.