Audi Q7 – Luksusa un Jaudas Sintēze > Q7 > Sākumlapa
Interior design with a focus on the cockpit

Daudzpusīgs augstākās klases apvidus automobilis

Inteliģentas tehnoloģijas, pārliecinoša braukšanas pieredze, efektīgs dizains un ietilpība līdz pat septiņiem pasažieriem – tas ir Audi Q7.

Kompleksas funkcijas, vienkārša lietošana

Standarta aprīkojumā iekļautā MMI navigation plus augstākā līmeņa informācijas un izklaides sistēma ar MMI touch skāriena reakciju ir jūsu durvis uz digitālo pasauli. Izmantojot divus lielus krāsu displejus pie viduskonsoles, jūs varat vadīt navigācijas sistēmu, komforta un klimata funkcijas. Nospiežot pogas, tās reaģē taustāmā un dzirdamā veidā. Sistēmu iespējams lietot arī ar ikdienas runas balss vadību². Plašajā papildu aprīkojumā pieejamo Audi connect³ pakalpojumu klāstā iekļauti, piemēram, tiešsaistes interešu punktu meklēšana, tiešsaistes satiksmes informācija un Google Earth™⁴ satelītkartes ar augstu detalizācijas pakāpi.

Audi Q7 interior design with focus on the cockpit

Mūzikas straumēšana ar integrētu Apple Music⁹

Nepārspējams muzikālais baudījums tieši jūsu automobilī ar Apple Music¹. Ērti un bez reklāmām straumējiet vairāk nekā 90 miljonus dziesmu tieši no jūsu automobilī iebūvētā displeja. Atrodiet savus iecienītākos izpildītājus un atklājiet jaunu mūziku, kas jums patiks. Klausieties trīs globālas tiešraides radiostacijas ar pazīstamu mākslinieku vadītiem raidījumiem, jaunākajiem hitiem, klasisko un kantri mūziku. Varat piekļūt arī savai bibliotēkai un ērti meklēt izpildītājus, dziesmas, albumus un dziesmu sarakstus.

MMI-Screen with Apple Music

Braukšanas dinamika

Standarta aprīkojumā iekļautā quattro pilnpiedziņa nodrošina sportisku vadāmību. Ar Audi drive select dinamiskās vadāmības sistēmu, kas arī iekļauta standarta aprīkojumā, jūs varat aktīvi mainīt automobiļa parametrus, tostarp papildu aprīkojumā pieejamajai sporta gaisa balstiekārtai, kas ļauj regulēt automobiļa augstumu. Papildu aprīkojumā pieejamā sānsveres stabilizācija sistēma samazina Audi Q7 sānsveres, bet papildu aprīkojumā pieejamā visu riteņu stūrēšana uzlabo manevrētspēju un ļauj braukt sportiskāk. Abi dzinēji ir aprīkoti ar standarta daļējā hibrīda tehnoloģiju, nodrošinot efektīvu pārvietošanos un samazinot degvielas patēriņu.

Audi Q7 rear view

Jaudīga un sportiska – āriene

Ja vēlaties vēl sportiskāku izskatu, izvēlieties papildu aprīkojumā pieejamās dizaina pakas.

Front view Q7

Melnas krāsas stila paka: Papildu aprīkojumā pieejamā melnā stila paka piedāvā interesantu kontrastu: melnus akcentus Audi vienotā režģa zonā, apdares loksnes uz sānu logiem, uz priekšējā un aizmugurējā bufera un ārējo sānu spoguļu korpusos.

Spilgts apgaismojums

Audi Q7 standarta aprīkojumā iekļauti LED tehnoloģijas priekšējie lukturi. Iespējams pasūtīt priekšējos lukturus ar HD Matrix LED tehnoloģiju un Audi lāzera gaismām. To kontūras un gaismas motīvi vizuāli izceļ Audi Q7 platumu. Ievērības cienīga ir to aktīvā gaismas sadalīšana. Audi lāzera gaismas ar savu iespaidīgo darbības attālumu papildina LED tālās gaismas, pārvietojoties ar lielāku ātrumu.

Funkcionāls un gatavs ikdienas uzdevumiem

Ar papildu aprīkojumā pieejamo trešo sēdekļu rindu automobilī ir vieta līdz septiņiem braucējiem. Ja vēlaties palielināt bagāžas ietilpību līdz 1955 litriem, vienkārši nolokiet otro un trešo sēdekļu rindu. Izmantojiet priekšrocības, ko nodrošina praktiskie iekraušanas un izkraušanas risinājumi, piemēram, papildu aprīkojumā pieejamā bagāžas nodalījuma atvēršana ar sensora palīdzību, kas ļauj elektriski atvērt bagāžas nodalījumu, pakustinot kāju, ja rokas ir aizņemtas.

Audi Q7 luggage compartment

Audi exclusive

Audi exclusive⁷ – padariet savu Audi Q7 tikpat unikālu un neatkārtojamu kā jūs pats. Izvēlieties īpašus dekorus, krāsainu ādu un unikālus toņus no plašās krāsu paletes. Tieši tā, kā jūs vēlaties.

Audi Q7 Innenansicht
 Front view of the Audi Q7 at the harbour

Audi Q7 TFSI e

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 2,7–2,6 l/100 km; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 22,6–21,7 kWh/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 62–59 g/km. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 9,0–6,9 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 205–181 g/km.

Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu rādītāji, kas norādīti noteiktā diapazonā, ir atkarīgi no izmantotajām riepām/diskiem.
2
Pieejama vairākās valodās. Pieejamība ir atkarīga no valsts.
3
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
4
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
5
6
Audi oriģinālie aksesuāri par papildu samaksu ir pieejami no AUDI AG. Aprēķinot automobiļa degvielas patēriņa un izmešu vērtības, aksesuāri nav ņemti vērā. Aksesuārus pamatā iespējams uzstādīt tikai pēc sākotnējās reģistrācijas.
7
Audi exclusive ir Audi Sport GmbH piedāvāts izvēles aprīkojums. Sazinieties ar tuvāko Audi izplatītāju vai apmeklējiet www.audi.com, lai iegūtu detalizētu informāciju par standarta un papildu aprīkojumu.
8
Pieejamība ir atkarīga no valsts. Informācija par pašreizējo saderību ar iOS/Android operētājsistēmām ir pieejama myAudi lietotnes aprakstā attiecīgajā lietotņu veikalā. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija vietnē www.my.audi.com.
9
Lai uzzinātu par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera. Apple un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Apple Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Apple Music ir daļa no papildu aprīkojumā pieejamās Audi connect navigācijas un informācijas un izklaides sistēmas. Apple Music vispārējā pieejamība ir atkarīga no valsts. Nepieciešams datu plāns un Apple Music lietotāja konts. Par to var tikt aprēķināta papildu maksa. Apple Music patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt pakalpojumu. Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar savu Audi partneri.