Q7 > Q7 > Sākumlapa
The new Audi Q7

Q7

Pašpārliecināts un komfortabls
Audi Q7

Ar savu satriecošo izskatu Audi Q7 demonstrē pašpārliecinātību. Tā salonā varat baudīt visu iespējamo komfortu.

360 grādu panorāmas skats

Audi Q7 telpas koncepcijas būtība — piemēroties tieši jums.

Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu
Lighting technology Audi Q7

Spilgts apgaismojums

Pateicoties papildu aprīkojumā pieejamajiem lāzera apgaismojuma HD Matrix LED priekšējiem lukturiem, kas būtiski palielina apgaismojamo zonu, varat vairāk redzēt un kļūt labāk redzami. Specifiskais 3D raksturīgais apgaismojums ar segmentētajiem dienas gaitas lukturiem, dinamiskajiem virzienrādītājiem, kā arī priekšējo un aizmugurējo lukturu dinamiskās gaismas funkcijas, atbloķējot un aizverot durvis, padara automobili nekļūdīgi atpazīstamu.

Fona palīgsistēmas

Pilsētā vai ārpus tās — palīgsistēmas¹ nodrošinās palīdzību jebkurā vietā. Tālos braucienos adaptīvā braukšanas palīgsistēma nodrošina atbalstu, apvienojot adaptīvo ātruma uzturēšanas un braukšanas joslas saglabāšanas palīgfunkciju. Ja braucējs ir neaktīvs, ārkārtas situācijas palīgsistēma brīdina viņu un, ja nepieciešams, aptur automobili. Izmantojot Audi connect ārkārtas zvana un servisa² pakalpojumu, ar automobiļa vadības sistēmu³, ja nepieciešams, var veikt ārkārtas zvanu. Apkārtskata kameras, krustojumu šķērsošanas palīgfunkcija un daudzas citas palīgsistēmas nodrošina atbalstu novietošanas stāvvietā, manevrēšanas laikā, pagriezienos un daudzos citos gadījumos.

Der Audi Q7 in der Heckansicht
1
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un tikai palīdz autovadītājam. Autovadītāja atbildība un pienākums ir veltīt nepieciešamo uzmanību, atrodoties pie stūres.
2
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet www.audi.de/connect vai vērsieties pie sava Audi partnera.
3
Pieejamība ir atkarīga no valsts.