Salons > Q7 > Q7 > Sākumlapa

Q7

  • 1400x438_AQ7_D_151003_01.jpg
1400x438_AQ7_D_151003_01.jpg

Augsta līmeņa komforts.

Jaunā Audi Q7 salona koncepcija: brīva telpa jūsu idejām. Piemēram, sēdekļi- ar plašu augstas kvalitātes materiālu, krāsu un funkciju izvēli.

Nevainojama izcilas kvalitātes apdare.
563x317_AQ7_D_151005_Kopie.jpg
Redzama un taustāma augstās kvalitātes Valcona āda salona apdarē. Aprīkojumā iekļauta eleganta atmosfēra. Dubultie ielaidumi dažādām pielāgojamām izmantošanas kombinācijām. Tieši tā, kā jums patīk. Jūs varat arī pielāgot savām vēlmēm automātisko gaisa kondicionēšanu. Kā arī – ja vēlaties – savu pasažieru vēlmēm. Ar līdz četrām individuāli pielāgojamām klimata zonām papildaprīkojumā.
1400x438_AQ7_D_151022_1.jpg
Visu galamērķu sasniegšana pieder pagātnei.
563x317_AQ7_D_151007.jpg
Mobilitātes nākotne ir skaidri redzama. Jūs to varat skaidri redzēt no vadītāja sēdekļa. Ar papildaprīkojuma Audi virtuālo kokpitu. Pilnībā digitāls instrumentu panelis ar augstas izšķirtspējas 12,3 collu displeju. Visa vadītājam nepieciešamā informācija jūsu redzamības zonā. Izcils asums, nevainojamība un kontrastainība. Pēc pieprasījuma – ar MMI navigāciju un MMI skārienpaliktni. Papildu 8,3 collu displeja zona ar izbīdāmu MMI displeju. Iekļauta intuitīvās darbības funkcija. Pateicoties jaunajai viedās MMI vadības koncepcijai. Mazāk pogu, vairāk funkciju. Automobiļa iestatījumi, navigācija, tālrunis, Audi connect un mediji. Pat vēl lielāks skārienpaliktnis vēl vienkāršākai lietošanai. Lai sarežģītās tehnoloģijas lietošana tev būtu bērnu spēlīte. Jūs varat atslābināties un koncentrēties uz jauniem galamērķiem.
Elastīgums rada vairāk telpas.
563x317_AQ7_D_151008.jpg
Plašums jaunā interpretācijā. Vai vienkārši burtiskā nozīmē. Pateicoties sēdekļu un bagāžas koncepcijai, kas koncentrēta tikai uz būtiskāko. Uz jums. Ar plašas telpas sajūtu. Kā arī daudz un dažādām konfigurācijas iespējām. Lai būtu tieši tik daudz sēdvietu un bagāžas vietas, cik jums šobrīd ir nepieciešams. Ar ērtu vidējo sēdekli otrajā rindā. Papildaprīkojumā pieejami atsevišķi pielāgojami sēdekļi maināmam tilpumam bagāžas nodalījumā. Kā arī trešā sēdekļu rinda pēc pieprasījuma. Ar diviem atsevišķiem sēdekļiem un elektroniski nolokāmām un paceļamām atzveltnēm. Iekļauta vienkārša iekāpšana. Jaunais Audi Q7. Ar divām, trim, četrām, piecām, sešām vai septiņām sēdvietām. Un līdz pat sešām bērnu sēdvietām. Labas idejas jūsu iespēju dažādošanai.