SQ7 TDI > Q7 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Hier sehen Sie die neue A4 Limousine

SQ7 TDI

Spēcīgs un mainīgs
Audi SQ7 TDI

Degvielas patēriņš kopumā*: 7,6-7,4 l/100 km
CO₂ emisijas kopumā*: 200-194 g/km
Īsta braukšanas bauda, dinamisks ārējais izskats un daudz vietas – tas ir Audi SQ7 TDI. SUV klases ģimenes auto salons pārliecina arī ar augstu komforta līmeni un jaunākajām informācijas un izklaides funkcijām. Nospiežot akseleratora pedāli, izpaužas 320 kW (435 PS) spēcīgā V8-Biturbo-TDI motora jauda.

Sportiskums skaitļos¹

Jauda

320

kw

(435 PS)

Griezes moments

900

Nm

Paātrinājums

4,8

sek.

no 0 līdz 100 km/h

1
Degvielas patēriņš kopumā*: 7,6-7,4 l/100 km; CO₂ emisijas kopumā*: 200-194 g/km.

Jaudīga piedziņa

Audi SQ7 TDI¹ pamatā ir 4,0 l TDI motors (degvielas patēriņš kopumā*: 7,6-7,4 l/100 km; CO₂ emisijas kopumā*: 200-194 g/km). V8-Biturbo jauda ir 320 kW (435 PS), rada maksimālo griezes momentu 900 Nm un no 0 līdz100 km/h Audi SQ7 TDI¹ paātrina 4,8 sekundēs. Noregulētais maksimālais ātrums ir 250 km/h. Viedās tehnoloģijas palielina efektivitāti un braukšanas komfortu. Elektriski darbināms kompresors sekmē abu turbokompresoru darbību, īpaši pie maza ātruma. Mild-Hybrid sistēma var izslēgt motoru braukšanas laikā atkarībā no situācijas, lai pārslēgtos tā dēvētajā brīvskrējiena režīmā un tādējādi samazinot degvielas patēriņu. Abas sistēmas darbina 48 voltu elektrotīkls.

Piedzīvot digitalizāciju

Ar inovatīvu vadības koncepciju un plašo Audi connect² piedāvājumu klāstu savu digitālo ikdienu jūs varat viegli turpināt automašīnā Audi SQ7 TDI¹. Jaunākās informācijas un izklaides sistēma MMI Navigation plus apvienojumā ar MMI touch response ir standarta aprīkojumā. Vadība notiek, izmantojot divus lielus krāsainus displejus, kas atrodas vidējā konsolē. Pateicoties skārienjutīgumam, pēc taustiņa nospiešanas jūs saņemat skaidru un dzirdamu atgriezenisko saiti. Īpaši ilgākiem braucieniem tiek piedāvātas dažādas izvēles funkcijas. Piemēram, izmantojot Point-of-Interest meklēšanas sistēmu, jūs varat atrast tuvumā esošās apskates vietas; pateicoties reāllaika satiksmes informācijai, jūs varat izvairīties no tuvumā esoša sastrēguma; izmantojot Google Earth™³ navigāciju, jūs vienmēr nokļūsit pie mērķa.

Salons: augstās tehnoloģijas,
sportiskums, komforts

Audi SQ7 TDI¹ salons jums piedāvā visas ērtības, kuras jūs sagaidāt no SUV luksusa klases: tieši priekšā uz 12,3 collu liela augstas izšķirtspējas displeja Audi salonā pēc izvēles jūs redzat atbilstošus datus par transportlīdzekli, piemēram, apgriezienu skaitu un ātrumu. Izvēlētie S plus sporta sēdekļi un saplacinātas formas sporta kontūras stūre ar ādas apdari pastiprina Audi SQ7 TDI¹ sportisko līniju. Jūs varat palielināt savu labsajūtu, papildus izvēloties arī gaisa kvalitātes paketi vai daudzkrāsu kontūra un salona apgaismojuma paketi.

Plašākai telpai

Sportiski līdz pat sīkākai detaļai

Audi SQ7 TDI¹ pārliecina ne tikai ar savām iekšējām vērtībām, bet arī ar savu izskatu. Daudzie S klasei specifiskie elementi salīdzinājumā ar bāzes modeli izceļ tā sportiskumu. No aizmugures izceļas hromētā dekoratīvā līste uz aizmugurējām durvīm un S klasei specifiskais bamperis ar četriem izpūtējiem. Riteņu klāsts pēc izvēles ir līdz 22 collām. Ar papildu izvēlētiem sarkaniem bremžu suportiem jūs pastiprināt sportisko akcentu.

Izteiksmīga seja

Savu sportisko raksturu Audi SQ7 TDI¹ skaidri parāda tieši priekšskatā. Pamanāmākā pazīme ir astoņstūru formas radiatora režģis ar vertikālām dubultlīstēm. S klasei specifiskajā buferī izceļas selenīta sudraba elementi. Priekšpusi ietver izteiktie lukturi. Papildu izvēles komplektā ietilpst HD Matrix LED lukturi ar Audi lāzera gaismu, dinamiskām gaismām un dinamisku mirgojošu gaismu.

Kühlergrill Audi SQ7 TDI
1
Degvielas patēriņš kopumā*: 7,6-7,4 l/100 km; CO₂ emisijas kopumā*: 200-194 g/km.
2
Plašāka informācija par Audi connect pieejama interneta vietnē: www.audi.de/connect un pie jūsu Audi sadarbības partnera.
3
Google un das Google logotips ir Google Inc. reģistrētas preču zīmes.