Q8 > Q8 > Sākumlapa
 • stage_exterior_front.jpg

Q8

Jaunā Q ģimenes seja:
Audi Q8

Audi Q8 apvieno četrdurvju luksusa klases kupejas eleganci ar liela apvidus automobiļa praktisko daudzpusību. Bagātīgi aprīkots, visaptveroši savienots un pietiekami izturīgs bezceļu iekarošanai – tas ir pārliecināts ceļabiedrs gan biznesā, gan atpūtā. Izteiksmīgs dizains ar jauno vienoto režģi un oriģinālā Audi quattro iezīmēm. Piesātināts, elegants interjers, skārienvadība un augsto tehnoloģiju navigācija: Audi Q8 ir uzticams ceļabiedrs gan biznesā, gan atpūtā.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
 • Ar četriem gredzeniem. 4,99 metrus garā, 2,00 metrus platā un 1,71 metru augstā SUV kupeja ir platāka, īsāka un zemāka nekā radniecīgais Q7 modelis.

 • Aizmugurējos lukturus savieno gaismas josla. Gluži kā oriģinālajam Audi quattro zem gaismas joslas ir melna virsma.

 • Audi Q8 apvieno četrdurvju luksusa klases kupejas eleganci ar liela apvidus automobiļa praktisko daudzpusību.

 • Eleganti slīpa jumta līnija noslēdzas ar viegli ieliektiem D veida statņiem un balstās uz quattro stilā paplatinātajām riteņu arkām, kurās izvietoti līdz 22 collām lieli riteņi.

 • Vācijas tirgū Audi Q8 standarta aprīkojumā ir ekskluzīva augstākās klases informācijas un izklaides sistēma MMI Navigation plus. Tajā iekļauts Audi connect datu pārraides modulis ar LTE Advanced standartu un Wi-Fi tīklāju.

 • Bagātīgi aprīkots, visaptveroši savienots un pietiekami izturīgs bezceļu iekarošanai – tas ir pārliecināts ceļabiedrs gan biznesā, gan atpūtā.

 • Pēc izvēles pieejamā Audi connect atslēga ļauj autovadītājam aizslēgt/atslēgt transportlīdzekli un iedarbināt dzinēju, izmantojot saderīgu Android viedtālruni.

 • Audi Q8 palīdz vadītājam dažādās situācijās – novietojot automobili stāvvietā, pilsētā vai garos braucienos.

 • Augošām prasībām: Ar Audi Original Zubehör jūs iegūstat pārbaudītu kvalitāti pat visjaunākajiem pasažieriem.

 • Aizmugurē ir trīs sēdvietu sistēma ar garenvirziena regulēšanu pēc pieprasījuma. Ar nolocītām sēdekļu atzveltnēm bagāžas nodalījuma tilpums aiz elektriski vadāmajām durvīm ir līdz 1755 litriem.

 • Piemērs, kas atspoguļo uzmanību uz detaļām: durvju sliekšņu iekāpšanas uzlikas izceļ Audi Q8 augsto kvalitāti.

Vairāk par ārieni

Sportiska braukšanas pieredze: braukšanas dinamika un motors

Pilnībā mehāniskais centra diferenciālis sadala jaudu starp priekšējo un aizmugurējo asi standarta 40:60 attiecībā. Kad nepieciešams, tas novirza lielāko daļu uz to asi, kurai ir labāka saķere. Papildus standarta aprīkojumā iekļautajai progresīvajai stūres iekārtai, kas kļūst arvien tiešāka līdz ar stūres rata griešanu, Audi piedāvā arī visu riteņu stūrēšanu. Aizmugurējos riteņus iespējams pagriezt par līdz pat pieciem grādiem – pretēji pagrieziena virzienam, braucot nelielā ātrumā, lai uzlabotu manevrējamību, un pagrieziena virzienā lielākā ātrumā, lai nodrošinātu labāku stabilitāti. Pilnpiedziņas sistēmas ir īpaši efektīvas, pateicoties jaunajai daļējā hibrīda tehnoloģijai (MHEV).

Vairāk par motoru

Skaidrība ir jaunais luksuss: interjers

Viegli saprotami simboli un augsta līmeņa arhitektūras elementu un lietošanas integrācija nodrošina Audi digitālo precizitāti. Galvenais elements ir MMI skāriendisplejs. Izslēgts tas gandrīz pilnībā saplūst ar melno priekšējo paneli. Visi elementi ir loģiski savstarpēji saistīti – no plakanās ventilācijas atveru joslas līdz platajai viduskonsolei ar Tiptronic selektora sviru. Papildus ir iespējams izvēlēties pielāgojamus krēslus ar masāžas funkciju un ventilāciju, četru zonu automātisko gaisa kondicionēšanu un gaisa kvalitātes paketi, kas vēl vairāk uzlabo eleganto gaisotni.

Interieur Design
Vairāk par salonu

Gudra tīklošana

Vācijas tirgū Audi Q8 standarta aprīkojumā ir ekskluzīva augstākās klases informācijas un izklaides sistēma MMI Navigation plus. Tajā iekļauts Audi connect datu pārraides modulis ar LTE Advanced standartu un Wi-Fi tīklāju. Audi connect tiešsaistes pakalpojumi maršruta plānošanas procesam pievieno paredzamības funkcijas. Turklāt dabiskā balss kontrole pārvērš Audi Q8 inteliģentā sarunu biedrā.

Bedienkonzept & Infotainment
Vairāk par darbības koncepciju

Kontūrgaisma

Tumsā īpašā kontūrgaisma izceļ unikālās interjera dizaina līnijas un nodrošina fona apgaismojumu ar trīsdimensiju lāzera tehnoloģiju izgatavotajai quattro emblēmai virs cimdu nodalījuma – izcils piemērs, kas atspoguļo Audi uzmanību uz detaļām.

Bedienkonzept & Infotainment

Identitāte: gaisma

Par ceļa apgaismošanu rūpējas standarta aprīkojumā iekļautie LED lukturi vai pēc izvēles pieejamā HD matricas LED tehnoloģija. Q8 īpašnieki savā viedtālrunī var izmantot myAudi lietotni, lai aktivizētu dažādas apgaismojuma funkcijas un savām acīm ieraudzītu, kā tās izskatās no ārpuses.

Bedienkonzept & Infotainment
Vairāk par apgaismojuma tehnoloģiju
Fahrassistenzsysteme

Vairāk drošības: palīgsistēmas

Audi Q8 palīdz vadītājam dažādās situācijās – novietojot automobili stāvvietā, pilsētā vai garos braucienos. Šeit ir jāmin adaptīvā kruīza kontrole, efektivitātes palīgsistēma, krustojumu palīgsistēma, joslu maiņas brīdinājums, apmaļu brīdinājums un 360 grādu kameras. Visu šo funkciju pamatā ir centrālā autovadītāja palīgsistēma. Tā pastāvīgi aprēķina diferencētu apkārtnes modeli un izmanto to, lai pārvaldītu palīgsistēmas. Atkarībā no izvēlētajām papildfunkcijām nepieciešamie dati tiek iegūti no līdz pat pieciem radara sensoriem, sešām kamerām, divpadsmit ultraskaņas sensoriem un lāzera skenera. Viens no izcilākajiem papildinājumiem ir tālvadības garāžas pilots automobiļa novietošanai garāžā, kas tiks ieviests 2019. gada sākumā. Autovadītāja uzraudzībā tas novieto apvidus automobili garāžā un izbrauc no tās.

Tradīcijas apvienojumā ar inovācijām

Vēlreiz apskatot jaunā Audi Q8 aizmuguri, apstiprinās sākotnējais iespaids: ieturētās līnijas un skaidrās kontūras piešķir SUV kupejai neuzbāzīgu tēlu, vienlaikus simbolizējot augstu kvalitāti un dinamiku. Izteiksmīgs dizains ar oriģinālā Audi quattro iezīmēm. Jaunais Audi Q8.

Bedienkonzept & Infotainment