Q8 > Q8 > Sākumlapa
Audi Q8

Q8

Prestižākais Q saimes modelis.
Audi Q8.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 8,9–6,9 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 204–182 g/km

Audi Q8 sportiskais izskats skaidri rāda virzienu uz nākotni ar jauno astoņstūra formas vienoto režģi. Digitālo nākotni salonā ienes papildu aprīkojumā pieejamā MMI navigation plus ar MMI touch response, papildu aprīkojumā pieejamā Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma un daudzas citas sakaru un izklaides sistēmas, piemēram, Audi mūzikas saskarne vai Audi phone box². Papildus tam visam balstiekārta un dzinējs gādā par dinamiku un drošību.

Progresīvs ārējais dizains

Audi Q8 pārliecināto izskatu uzsver radiatora režģis apvienojumā ar priekšējo spoileri un sānu gaisa ieplūdes atverēm. Eleganti slīpa jumta līnija noslēdzas ar viegli ieliektiem D veida statņiem un balstās uz quattro stilā paplatinātajām riteņu arkām, kurās izvietoti līdz 23 collām lieli riteņi. Zem nepārtrauktās gaismas joslas aizmugurē ir melnas virsmas.

Daudzpusīga un praktiska – telpas koncepcija

Trīsvietīgo aizmugurējo sēdekli iespējams pārbīdīt atkarībā no tā, vai nepieciešams vairāk vietas pasažieriem vai bagāžai.
Nolokot atzveltnes, tiek iegūts apjomīgs bagāžas nodalījums ar tilpumu līdz 1755 litriem, kurā, pateicoties elektriski vadāmajām bagāžas nodalījuma durvīm, viegli ievietot un izņemt kravu.
Animated backseats Audi Q8
MMI system in the Audi Q8

Gudri savienots

Audi Q8 papildu aprīkojumā ir pieejama augstākā līmeņa MMI Navigation plus informācijas un izklaides sistēma ar MMI touch response. Navigācijas sistēma piedāvā inteliģentus galamērķu ieteikumus un detalizētu maršruta informāciju, ieskaitot interešu punktus, alternatīvo maršrutu izvēli un daudz ko citu. Šos pakalpojumus papildina Audi connect pakalpojumi³, piemēram, ārkārtas paziņojumi⁴ vai tiešsaistes jaunumi.

Sportiska pieredze

Pilnībā mehāniskais centra diferenciālis sadala jaudu starp priekšējo un aizmugurējo asi standarta 40:60 attiecībā. Kad nepieciešams, tas novirza lielāko daļu uz to asi, kurai ir labāka saķere. Papildus progresīvajai stūres sistēmai, kuras vadāmība kļūst tiešāka, palielinoties stūres leņķim, Audi papildu aprīkojumā piedāvā arī visu riteņu stūrēšanu. Tā ir arī īpaši efektīva, pateicoties jaunajai daļējā hibrīda tehnoloģijai (MHEV).

Neuzbāzīgi palīgi

Droša un patīkama pārvietošanās pilsētā, pa maziem ceļiem un pa šoseju – izvēloties papildu aprīkojumā pieejamo palīdzības paku plus, jūsu Audi Q8 tiks aprīkots ar plašu vadītāja palīgsistēmu⁵ klāstu. Viens no īpašajiem risinājumiem ir stāvvietas palīgsistēma plus⁵, kas palīdz iebraukt stāvvietās paralēli un perpendikulāri brauktuvei un izbraukt no tām. Jūs uzsākat un uzraugāt procesu, nospiežot P pogu viduskonsolē, bet automobilis pats veic stūrēšanu, paātrināšanos, bremzēšanu un dzinēja izslēgšanu. Jums tikai jāseko līdzi procesam.

Top view with assistance systems Audi Q8

Skaidrība ir jaunais luksuss – interjers

Audi Q8 grezno atmosfēru izceļ ieturētais, elegantais dizains, papildu aprīkojumā pieejamie individuāli pielāgojamie sēdekļi ar masāžas funkciju un ventilāciju, papildu aprīkojumā pieejamā luksusa četru zonu automātisko gaisa kondicionēšanas sistēma un gaisa kvalitātes pakete.

1
EEK globālā atruna
2
Lai iegūtu informāciju par saderīgiem tālruņiem, konsultējieties ar savu Audi izplatītāju vai apmeklējiet vietni www.audi.com/bluetooth.
3
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
4
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts.
5
Lūdzu, ņemiet vērā! Sistēmas darbojas tikai sistēmas ierobežojumu ietvaros un palīdz autovadītājam. Autovadītājs joprojām paliek atbildīgs par automobiļa vadīšanu un pienācīgas uzmanības pievēršanu.