SQ8 TDI > Q8 > Sākumlapa
 • stage_exterior_front.jpg
Audi SQ2

SQ8 TDI

Sporta automobilis, kupeja un apvidus automobilis.
Audi SQ8 TDI.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 7,8 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 205—204 g/km

Progresīvs dizains, jaudīgs dzinējs, quattro pastāvīgā pilnpiedziņa un pilnīgs komforts visiem pasažieriem — Audi SQ8 TDI apvieno luksusa klases kupejas dinamiskumu, sporta automobiļa emocionalitāti un apvidus automobiļa ietilpību. Plašs standarta informācijas un izklaides sistēmas iespēju klāsts pilnveido kopējo piedāvājumu.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
 • Kupejas elegantās līnijas, apvidus automobiļa lielie izmēri, sporta automobiļa dinamika: tas ir Audi SQ8 TDI¹.

 • 320 kW (435 ZS) 4,0 litru TDI dzinējs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 7,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 205—204 g/km) paātrina Audi SQ8 TDI no 0 līdz 100 km/h 4,8 sekundēs.

 • Četras integrētas izplūdes caurules rada sportisku akcentu.

 • Audi SQ8 TDI¹ priekšpuses raksturīga īpatnība: astoņstūra formas vienrāmja režģis ar vertikālām dubultribām.

 • Audi SQ8 TDI¹ standarta aprīkojumā ir 21 collas diski, taču varat papildus izvēlēties 22 collu diskus.

 • Izvēles aprīkojumā pieejamie HD matricas LED priekšējie lukturi ar dinamisko apgaismojumu un dinamiskie virzienrādītāji nodrošina spilgtu gaismu un nekļūdīgu atpazīstamību.

 • Sānu spoguļu alumīnija apdare ir viena no daudzām īpatnībām, kas Audi SQ8 TDI¹ atšķir no bāzes modeļa.

 • Sēdekļu Arras sarkanās krāsas pārsegi akcentē Audi SQ8 TDI¹ sportisko salonu.

 • Pateicoties plašam informācijas un izklaides tehnoloģiju klāstam, Audi SQ8 TDI¹ automobilī varat turpināt baudīt savu digitalizēto ikdienu.

 • Standarta MMI navigation plus ar MMI touch response tehnoloģiju izmanto divus krāsu displejus informācijas un izklaides sistēmas, komforta un klimata regulēšanas iestatījumu veikšanai.

Sportiskais raksturs skaitļos¹

Jauda

320

kW

(435 ZS)

Griezes moments

900

Nm

Paātrinājums

4,8

sek.

0 līdz 100 km/h

Spēcīga piedziņa

Audi SQ8 TDI¹ tiek darbināts ar 4,0 litru TDI dzinēju (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 7,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 205—204 g/km V8 dubultais turbodzinējs nodrošina 320 kW (435 ZS) jaudu un rada 900 ņūtonmetru maksimālo griezes momentu. Turbokompresoru atbalsta elektriski darbināms standarta kompresors, tādējādi nodrošinot īpaši labu braukšanas uzsākšanu un vienmērīgu jaudas palielinājumu visā dzinēja apgriezienu diapazonā. Automobiļa paātrinājumam no 0 līdz 100 km/h ir nepieciešamas 4,8 sekundes, un ierobežotais maksimālais ātrums ir 250 km/h. Tāpat standarta 48 voltu daļējā hibrīda sistēma mazina degvielas patēriņu, izmantojot enerģijas atgūšanu un, braucot ripošanas režīmā, dzinēja izslēgšanu atkarībā no situācijas.

Audi SQ8
Vairāk par braukšanas dinamiku

Izbaudiet digitalizāciju

Novatoriska darbības koncepcija, plašs standarta informācijas un izklaides iespēju klāsts un izvēles aprīkojumā pieejamās Audi connect iespējas² — tas viss ir Audi SQ8 TDI¹. Standarta Audi virtuālās autovadītāja informācijas sistēmas augstas izšķirtspējas 12,3 collu displejs tieši jūsu acu priekšā attēlo visu svarīgāko informāciju, piemēram, tahometru, spidometru, pulksteni, degvielas līmeni un atlikušo nobraukuma rezervi. Standarta augstākās klases MMI navigation plus informācijas un izklaides sistēma ar MMI touch response tehnoloģiju un diviem viduskonsoles displejiem ir jūsu vārteja uz digitālo pasauli.

Audi SQ8
Vairāk par darbības koncepciju un informācijas un izklaides sistēmu

Ietilpīgs, elegants, sportisks

Audi SQ8 TDI¹ ne tikai nodrošina daudz vietas braucējiem, bet arī piedāvā izsmalcinātu sportiska akcenta salona dizainu: pārkāpiet pāri standarta aprīkojumā iekļautajiem priekšējo un aizmugurējo durvju sliekšņiem ar alumīnija ieliktņiem un iesēdieties standarta sporta sēdekļos ar iespiestu S emblēmu un kontrastējošu izšuvumu. Izvēles aprīkojumā ir pieejami S modeļu sporta sēdekļi plus ar integrētiem galvas balstiem un augstiem sānu polsterējumiem, kā arī gaisa kondicionēšanas un masāžas funkciju. Standarta aprīkojumā ir iekļauti nerūsējoša tērauda pedāļi un kāju paliktņi, kā arī trīsspieķu sporta stūre ar ādas apdari un daudzfunkciju slēdžiem. Standarta aprīkojuma fona apgaismojuma paka rada noskaņas pilnu gaisotni. Uzlabojiet savu labsajūtu ar papildu aprīkojumā pieejamo gaisa kvalitātes uzlabošanas paku vai panorāmas stikla jumtu. Pateicoties saviem lielajiem izmēriem, Audi SQ8 TDI¹ piedāvā arī liela tilpuma bagāžas nodalījumu. Ikdienu atvieglo automobiļa bagāžas ievietošanai un izņemšanai paredzētās praktiskās funkcijas, piemēram, papildus pieejamā aizmugurējo sēdekļu plus funkcija un bagāžas nodalījuma sliežu sistēma ar nostiprināšanas komplektu.

Audi SQ8

Neuzkrītoša palīdzība

Audi SQ8 TDI¹ autovadītājam palīdz dažādas palīgsistēmas⁵. Papildus atsevišķām funkcijām ir pieejamas izvēles aprīkojuma gatavās pakas. Lielākā piedāvātā ir palīdzības paka Plus, kurā ir apvienotas trīs — tour, city un parking — palīdzības pakas. Tajā ir iekļauta, piemēram, adaptīvā braukšanas palīgsistēma, kas nodrošina palīdzību paātrināšanā, bremzēšanā, ātruma uzturēšanā un attāluma saglabāšanā. Izkāpšanas brīdinājuma sistēma var noteikt, ja no aizmugures tuvojas citi satiksmes dalībnieki. Ja ir konstatēta kritiska situācija, tiek izgaismota brīdinājuma josla uz durvīm un sānu spoguļa LED indikators. Turklāt īsu brīdi tiek aizkavēta durvju atvēršanas mehānisma darbība.

Audi SQ8

Spilgts apgaismojums

Audi SQ8 TDI¹ standarta aprīkojumā ir LED priekšējie lukturi, kas nodrošina dienasgaismai līdzīgu izgaismojumu un lielāku drošību. Izvēles aprīkojumā ir pieejami matricas LED priekšējie lukturi ar dinamisko apgaismojumu un dinamiskajiem virzienrādītājiem. Progresīvais dizains atbilst Audi SQ8 TDI¹ sportiskajam izskatam un ar novatorisko tehnoloģiju ceļš tiek precīzi izgaismots, neapžilbinot citus ceļa lietotājus. Dinamiskās gaismas un dinamiskie virzienrādītāji padara automobili nekļūdīgi atpazīstamu.

Audi SQ81
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 7,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 205—204 g/km
2
Plašāka informācija par Audi connect ir pieejama vietnē www.audi.com/connect un pie jūsu Audi izplatītāja.
3
Amazon Alexa ir Audi connect pakalpojums. Plašāka informācija par pieejamību ir sniegta vietnē www.audi.com/connect un pie jūsu Audi izplatītāja. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu prečzīmes.
4
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. prečzīmes.
5
Ņemiet vērā, ka palīgsistēmas tikai palīdz autovadītājam sistēmas ierobežojumu ietvaros. Autovadītājam ir vienmēr jāpievērš uzmanība notiekošajam un viņš vienmēr ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu.