SQ8 > Q8 > Sākumlapa
Audi SQ8 TDI

Audi SQ8

Sporta automobilis, kupeja un apvidus automobilis.
Audi SQ8.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 12,1–12,0 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 276–275 g/km

Progresīvs dizains, jaudīgi dzinēji, pastāvīga quattro pilnpiedziņa un augsts komforta līmenis visiem pasažieriem – Audi SQ8 apvieno luksusa kupejas dinamiskumu, sporta automobiļa emocionalitāti un apvidus automobiļa ietilpību. Plašs standarta informācijas un izklaides sistēmas iespēju klāsts pilnveido kopējo piedāvājumu.

Dinamiskas braukšanas pieredze

Pateicoties inovatīvām balstiekārtas tehnoloģijām, Audi SQ8 pa ceļu pārvietos stabili un sportiski, uzlabojot arī braukšanas komfortu. Elektroniskā sporta pneimatiskā balstiekārta automātiski regulē automobiļa augstumu. Visu riteņu stūrēšana uzlabo manevrētspēju un ļauj braukt sportiskāk. Papildu aprīkojumā pieejamās keramiskās bremzes nodrošina vēl labāku bremzēšanu; tām ir ilgs kalpošanas laiks un mazs svars.

Side view Audi SQ8

Sportisks dizains

Audi SQ8 sportisko dizainu izceļ dažādi S līnijai raksturīgie elementi. Iespaidīgo priekšpusi raksturo pilnībā krāsotais S buferis. Astoņstūra formas vienotajā režģī skatienu piesaista dubultās vertikālās līnijas, savukārt progresīvi veidotās sānu gaisa ieplūdes atveres ir matētā titāna melnā krāsā. No sāniem īpaši izceļas automobiļa dinamiskais, kupejai līdzīgais siluets. S modeļiem raksturīgie sliekšņi un 21 collas diski vēl vairāk akcentē Audi SQ8 sportisko raksturu. Varat izvēlēties arī 23 collu diskus un bremžu suportus sarkanā krāsā. Aizmugurē dominē horizontālās dizaina formas, kurās ir iekļauta nepārtraukta gaismas josla, S modeļiem specifiskais difuzors un četras izplūdes caurules.

Ietilpīgs, elegants, sportisks

Audi SQ8 salons piedāvā ne tikai plašumu visiem tajā braucošajiem, bet arī eleganci un sportiskus akcentus: izbaudiet sporta sēdekļus ar S emblēmu un kontrastējošām šuvēm. Papildu aprīkojumā ir pieejami arī sporta sēdekļi plus ar integrētiem galvas balstiem un paaugstinātiem sānu polsterējumiem, kā arī klimata kontroles un masāžas funkciju. Standarta aprīkojumā ir iekļauti nerūsējoša tērauda pedāļi un kāju paliktņi, kā arī trīs spieķu sporta stūre ar ādas apdari un daudzfunkciju slēdžiem plus. Papildu aprīkojumā pieejamajā fona apgaismojuma paka plus rada salonā īpašu noskaņu. Pateicoties iespaidīgajiem izmēriem, Audi SQ8 piedāvā arī ietilpīgu bagāžas nodalījumu. Ir pieejami praktiski iekraušanas un izkraušanas risinājumi lietošanas atvieglošanai ikdienā, piemēram, aizmugurējais sēdeklis plus vai sliežu sistēma ar kravas nostiprināšanas komplektu.

MMI system Audi SQ8

Intuitīva lietošana

Audi SQ8 papildu aprīkojumā ir pieejama MMI Navigation plus informācijas un izklaides sistēma ar MMI touch response. Informācijas un izklaides funkcijas iespējams vadīt, izmantojot divus krāsu displejus. Braukšanas laikā MMI ir iespējams ērti vadīt ar ikdienas balss komandām. Pastāv iespēja integrēt arī Amazon Alexa balss pakalpojumu². Vienkārši aktivizējiet balss vadību ar frāzi „Hey Audi”³, lai saņemtu, piemēram, laika prognozi, ziņas vai sporta jaunumus, pat nenoņemot rokas no stūres. MMI navigation plus piedāvā automobilī daudzus Audi connect pakalpojumus⁴, piemēram, Google Earth™⁵ kartes un reāllaika tiešsaistes satiksmes informāciju plus⁶.

  • 1920x1080-audi-a8l-dealersearch-ASER_P_191019.jpg
    Izplatītāja meklēšana
    Atrast
  • 1920x1080-audi-sq8-light-2021_191007.jpg
    HD Matrix LED priekšējie lukturi
1
EEK globālā atruna
2
Pakalpojumam ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu reģistrētās preču zīmes. Amazon Alexa integrācija ir pieejama tikai šādās valodās: angļu, franču, vācu, itāļu un spāņu. Sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no saderīgas viedās mājas tehnoloģijas. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera.
3
Paredzams, ka aktivizēšana ar „Hey Audi“ būs pieejama tikai automobiļos, kas izgatavoti, sākot ar 2020. gada 30. nedēļu.
4
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
5
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
6
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts.