SQ8 TDI > Q8 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi SQ8 TDI

Audi SQ8 TDI

Sporta automobilis, kupeja un apvidus automobilis.
Audi SQ8 TDI.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,8 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 205–204 g/km

Progresīvs dizains, jaudīgs dzinējs, quattro pastāvīgā pilnpiedziņa un pilnīgs komforts visiem pasažieriem – Audi SQ8 TDI² apvieno luksusa kupejas dinamiskumu, sporta automobiļa emocionalitāti un apvidus automobiļa ietilpību. Plašs standarta informācijas un izklaides sistēmas iespēju klāsts pilnveido kopējo piedāvājumu.

Dinamiskas braukšanas pieredze

Pateicoties inovatīvām balstiekārtas tehnoloģijām, Audi SQ8 TDI² brauc stabili un sportiski, uzlabojot arī braukšanas komfortu. Elektroniskā sporta pneimatiskā balstiekārta automātiski regulē automobiļa augstumu. Visu riteņu stūrēšana uzlabo manevrētspēju un ļauj braukt sportiskāk. Papildu aprīkojumā pieejamās keramiskās bremzes nodrošina vēl labāku bremzēšanu; tām ir ilgs kalpošanas laiks un mazs svars.

Sportiskums skaitļos

Jauda

320

kW*

(435 ZS)

Griezes moments

900

Nm*

Paātrinājums

4.8

s*

0 līdz 100 km/h

*Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 205–204 g/km.

Side view Audi SQ8

Sportisks dizains

Audi SQ8 TDI² sportisko dizainu izceļ dažādi S līnijai raksturīgie ārienes elementi. Iespaidīgo priekšpusi raksturo pilnībā krāsotais S buferis. Astoņstūra formas vienotajā režģī skatienu piesaista dubultās vertikālās līnijas, savukārt progresīvi veidotās sānu gaisa ieplūdes atveres ir matētā titāna melnā krāsā. No sāniem īpaši izceļas automobiļa dinamiskais, kupejai līdzīgais siluets. S modeļiem raksturīgie sliekšņi un 21 collas diski vēl vairāk akcentē Audi SQ8 TDI² sportisko raksturu. Varat izvēlēties arī 23 collu diskus un bremžu suportus sarkanā krāsā. Aizmugurē dominē horizontālās dizaina formas, kurās ir iekļauta nepārtraukta gaismas josla, S modeļiem specifiskais difuzors un četras izplūdes caurules.

Ietilpīgs, elegants, sportisks

Audi SQ8 TDI² salons piedāvā ne tikai plašumu, bet arī eleganci un sportiskus akcentus, piemēram, sporta sēdekļus ar S emblēmu un kontrastējošām šuvēm. Papildu aprīkojumā ir pieejami arī sporta sēdekļi plus ar integrētiem galvas balstiem un paaugstinātiem sānu polsterējumiem, kā arī klimata kontroles un masāžas funkciju. Standarta aprīkojumā ir iekļauti nerūsējoša tērauda pedāļi un kāju paliktņi, kā arī trīsspieķu sporta stūre ar ādas apdari un daudzfunkciju slēdžiem plus. Papildu aprīkojumā pieejamajā fona apgaismojuma paka plus rada salonā īpašu noskaņu. Pateicoties saviem lielajiem izmēriem, Audi SQ8 TDI² piedāvā arī ietilpīgu bagāžas nodalījumu. Ir pieejami praktiski iekraušanas un izkraušanas risinājumi lietošanas atvieglošanai ikdienā, piemēram, aizmugurējais sēdeklis plus vai sliežu sistēma ar kravas nostiprināšanas komplektu.

MMI system Audi SQ8

Intuitīva lietošana

Audi SQ8 TDI² papildu aprīkojumā ir pieejama MMI Navigation plus informācijas un izklaides sistēma ar MMI touch response . Informācijas un izklaides funkcijas iespējams vadīt, izmantojot divus krāsu displejus. Braukšanas laikā MMI ir iespējams ērti vadīt ar ikdienas balss komandām. Pastāv iespēja integrēt arī Amazon Alexa balss pakalpojumu³. Vienkārši izmantojiet aktivācijas frāzi „Hey Audi“, lai saņemtu laika prognozi, ziņas vai sporta jaunumus, pat nenoņemot rokas no stūres. MMI navigation plus piedāvā automobilī daudzus Audi connect⁵ pakalpojumus, piemēram, Google Earth™⁶ kartes un tiešsaistes satiksmes informāciju plus⁷.

1
EEK globālā atruna
2
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 7,8 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 205–204 g/km.
3
Pakalpojumam ir nepieciešams maksas datu plāns no Audi partnera. Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu reģistrētās preču zīmes. Amazon Alexa integrācija ir pieejama tikai šādās valodās: angļu, franču, vācu, itāļu un spāņu. Sistēmai ir jābūt iestatītai valodā, ko atbalsta Amazon Alexa integrācija. Par Amazon Alexa funkcijām un saturu ir atbildīgs uzņēmums Amazon. Dažas Alexa funkcijas ir atkarīgas no saderīgas viedās mājas tehnoloģijas. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pieejamību, vērsieties pie sava Audi partnera.
4
Paredzams, ka aktivizēšana ar „Hey Audi“ būs pieejama tikai automobiļos, kas izgatavoti, sākot ar 2020. gada 30. nedēļu.
5
Lai uzzinātu vairāk par Audi connect, lūdzu, apmeklējiet vietni www.audi.com/connect vai sazinieties ar savu Audi izplatītāju!
6
Google un Google logotips ir reģistrētas Google Inc. preču zīmes.
7
Pieejamība ir atkarīga no katras konkrētās valsts.