R8 Coupé V10 performance quattro > R8 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
The new Audi R8 Coupé V10 performance quattro

No autosporta uz sērijveida ražošanu.
Audi R8 Coupé V10 performance quattro.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 13,1 l/100km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 298–297 g/km

Autosports rit Audi dzīslās, un Audi R8 Coupé V10 performance quattro netrūkst šo sportisko gēnu. Tas ir redzams no visām pusēm: sākot no jaudīgajām gaisa ieplūdes atverēm platā vienotā režģa malās, asajām sānu līnijām, kas izceļ centrāli novietoto dzinēju, līdz pat paaugstinātajam aizmugures difuzoram. Šis 620 ZS jaudīgais Coupé modelis ir krustpunkts, kurā saplūst koplietošanas ceļi un sacīkšu trase.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080_AR8_181009.jpg
1920x1080_AR8_181009.jpg
  • Mirdzoša forma: Ascari zilās krāsas neatvairāmība ir rezervēta tikai un vienīgi Audi R8 Coupé V10 performance quattro modelim.

  • LED priekšējiem lukturiem ir tonēta optika, uzsverot sportisko, mērķtiecīgo dizainu.

  • Audi R8 Coupé V10 performance quattro aizmugurē uzmanības centrā ir liels, fiksēts oglekļa šķiedras kompozīta (CFRP) spoileris.

  • Rakstura iezīme: pasažieru salons ir novirzīts automobiļa priekšpuses virzienā, atklājot tā autosporta gēnus.

  • Paaugstinātais difuzors un spīdīgi melnās, eliptiskās izplūdes caurules ir daļa no sērijveida Audi R8 Coupé V10 performance quattro.

  • Nav gatavs piekāpties nevienam: plakanās atveres priekšējā pārsegā atgādina leģendāro Audi Sport quattro.

  • 118 gaismas diodes aizmugurējos lukturos veido unikāli atpazīstamu gaismas rakstu.

  • Uzmanības centrā esat jūs: Audi R8 salons.

  • Audi R8 Coupé V10 performance quattro standarta aprīkojums: ādas/Alcantara apdare ar Mercato zilas krāsas akcentiem un spīdīgas oglekļa šķiedras dekoratīvajiem elementiem.

Veiktspējas rādītāji

Jauda

456

kW

(620 ZS)

Maksimālais ātrums

331

km/h

Paātrinājums

3,1

sekundes

no 0 līdz 100 km/h

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 13,1 l/100 km / CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 298–297 g/km
Vairāk par dzinēju

Šasija: precizitāte visos aspektos

Sacensībās nozīme ir ne tikai jaudai, bet arī tam, cik precīzi un cik tieši jūs varat to pārnest uz ceļu. Daļēji to nodrošina šasija: visiem četriem riteņiem ir alumīnija dubultsviru asis, bet atsperēm un amortizatoriem Audi R8 Coupé V10 performance quattro versijā ir vēl stingrāki regulējumi. Ar Audi magnētisko balstiekārtas sistēmu amortizatori pielāgojas jūsu braukšanas stilam un ceļa profilam, veicot izmaiņas katram ritenim milisekundes ātrumā.

Jauni stūres pastiprinātāja regulējumi padara stūres darbību vēl precīzāku un ļauj vēl labāk izjust ceļu. Izvēles aprīkojumā pieejamā dinamiskā stūrēšanas sistēma regulē stūres leņķi atbilstoši ātrumam, nodrošinot ārkārtīgi precīzu vadāmību. Par ātruma samazināšanu rūpējas Audi R8 Coupé V10 performance quattro standarta aprīkojumā iekļautās ar oglekļa šķiedru pastiprinātās keramiskās bremzes. Bremžu suporti ir pelēkā antracīta krāsā standarta aprīkojumā vai sarkanā krāsā pēc pasūtījuma.

Audi R8 Coupé V10 performance quattro rearview
Vairāk par automobiļa virsbūvi

Autosporta iedvesmots

Audi R8 brālis Audi R8 LMS sekmīgi startē prestižās trasēs visā pasaulē. Līdz šim tas ir guvis četras kopvērtējuma uzvaras Nirburgringas un Spa 24 stundu sacensībās, kā arī vienu uzvaru Dubaijā. Neskaitot citas uzvaras sacensībās un čempionātos, tas ir trīs reizes uzvarējis Batērstas 12 stundu sacīkstēs.

Šo augstas veiktspējas sporta automobiļu līdzību atspoguļo vienādo detaļu skaits: salīdzinot ar GT3 versiju, tie ir 50%. Piemēram, V10 dzinējs ir gandrīz identisks abos šajos automobiļos. Sērijveida modelim ir 60 procenti kopīgu detaļu ar sporta Audi R8 LMS GT4.

Audi R8 LMS

Salons: fokuss un elegance

Saikne ar autosporta pasauli izpaužas arī Audi R8 salonā: lielā arkas kontūra tieši jums priekšā vizuāli ieskauj visas vadības ierīces, imitējot uz vadītāju orientēta vienvietīga sacīkšu automobiļa dizainu. Audi R8 Coupé V10 performance quattro ir aprīkots ar padziļinātiem sporta sēdekļiem. Salona standarta aprīkojumā iekļauta ādas/Alcantara apdare, Mercato zilas krāsas akcenti un spīdīgas oglekļa šķiedras dekoratīvie elementi. Standarta aprīkojumā iekļauti arī nerūsējošā tērauda pedāļi un kājas balsts, kā arī oglekļa šķiedras paneļi. Protams, arī jūsu individuālās vēlmes var būt neierobežotas. Audi exclusive piedāvā krāsu un materiālu kombināciju klāstu, no kura varat izvēlēties sev tīkamāko, lai pieskaņotu sava supersportiskā automobiļa salonu savai gaumei.

Interior Audi R8 Coupé V10 performance quattro

Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma: viss svarīgais acu priekšā

Arī digitālie salona risinājumi ir veidoti tā, lai vadītājs varētu maksimāli koncentrēties uz trasi, standarta aprīkojumā iekļaujot MMI navigation plus un Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas kombināciju. Lielā 12,3 collu pa diagonāli ekrāna galvenajā vietā atrodas tahometrs. Apkārt tam ir izvietoti papildu dati, piemēram, griezes moments, dinamiskā pārslodze, apļa laiks, dzinēja un transmisijas eļļas temperatūra, kā arī riepu gaisa spiediens un temperatūra. MMI sistēma darbojas ar inteliģento balss atpazīšanu, un to principā iespējams kontrolēt, nenoņemot rokas no stūres. Audi R8 Coupé V10 performance quattro ir papildu poga, kas ļauj jums tieši kontrolēt īpaši iestatītās veiktspējas programmas.

Audi virtual cockpit