Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

R8 Coupé V10 performance > R8 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi R8 Coupé V10 performance quattro

R8 Coupé V10 performance

No autosporta uz sērijveida ražošanu.
Audi R8 Coupé V10 performance quattro.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 13,1 l/100km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 299–297 g/km

Autosports rit Audi dzīslās, un Audi R8 Coupé V10 performance quattro netrūkst šo sportisko gēnu. Tas ir redzams no visām pusēm: sākot no jaudīgajām gaisa ieplūdes atverēm platā vienotā režģa malās, asajām sānu līnijām, kas izceļ centrāli novietoto dzinēju, līdz pat paaugstinātajam aizmugures difuzoram. Šis 620 ZS jaudīgais Coupé modelis ir krustpunkts, kurā saplūst koplietošanas ceļi un sacīkšu trase.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-r8-coupe-performance-my2021-1597.jpg
1920x1080-audi-r8-coupe-performance-my2021-1597.jpg
  • Mirdzoša forma: Ascari zilās krāsas neatvairāmība ir rezervēta tikai un vienīgi Audi R8 Coupé V10 performance quattro modelim.

  • LED priekšējiem lukturiem ir tonēta optika, uzsverot sportisko, mērķtiecīgo dizainu.

  • Audi R8 Coupé V10 performance quattro aizmugurē uzmanības centrā ir liels, fiksēts oglekļa šķiedras kompozīta (CFRP) spoileris.

  • Rakstura iezīme: pasažieru salons ir novirzīts automobiļa priekšpuses virzienā, atklājot tā autosporta gēnus.

  • Paaugstinātais difuzors un spīdīgi melnās, eliptiskās izplūdes caurules ir daļa no sērijveida Audi R8 Coupé V10 performance quattro.

  • Nav gatavs piekāpties nevienam: plakanās atveres priekšējā pārsegā atgādina leģendāro Audi Sport quattro.

  • R8 sirds ir starp abām asīm aiz salona novietotais atmosfēriskais V10 dzinējs.

  • Audi R8 Coupé V10 performance quattro² izceļas arī ar iespaidīgiem 20 collu vieglmetāla diskiem antracīta melnā krāsā ar piecu dubultspieķu dinamisku dizainu.

  • Audi R8 Coupé V10 performance quattro standarta aprīkojums: ādas/Alcantara apdare ar Mercato zilas krāsas akcentiem un spīdīgas oglekļa šķiedras dekoratīvajiem elementiem.

Veiktspējas rādītāji

Jauda

456

kW*

(620 ZS)

Maksimālais ātrums

331

km/h*

Paātrinājums

3.1

sek.

no 0 līdz 100 km/h

*Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 13,1 l/100 km / CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 299–297 g/km

Vēl vairāk spēka, vēl vairāk jaudas: lūk, ko nozīmē veiktspēja

Audi R8 sirds ir starp abām asīm novietotais atmosfēriskais V10 dzinējs. Augstas veiktspējas versijā šis dzinējs attīsta papildu 50 ZS jaudu. Citiem vārdiem sakot, tā kopējā jauda ir 456 kW/620 ZS. Tas samazina paātrinājuma līdz 100 km/h laiku no 3,4 līdz 3,1 sekundei un palielina maksimālo ātrumu no 324 līdz 331 km/h. Tam ir arī izteikti augstāks griezes moments: 580 Nm pie 6500 apgr./min.

Spoileris Audi R8 Coupé V10 performance quattro aizmugurē ir nostiprināts nekustīgi, tā skaidri apliecinot šīs versijas iespaidīgo veiktspēju.

All-round view Audi R8 Coupé V10 performance quattro

Skats no visām pusēm

Piezīme: Atklājiet Audi R8 Coupé V10 performance quattro no dažādiem leņķiem šajā 360 grādu animācijā.

Šasija: precizitāte visos aspektos

Sacensībās nozīme ir ne tikai jaudai, bet arī tam, cik precīzi un cik tieši jūs varat to pārnest uz ceļu. Daļēji to nodrošina šasija: visiem četriem riteņiem ir alumīnija dubultsviru asis, bet atsperēm un amortizatoriem Audi R8 Coupé V10 performance quattro versijā ir vēl stingrāki regulējumi. Ar Audi magnētisko balstiekārtas sistēmu amortizatori pielāgojas jūsu braukšanas stilam un ceļa profilam, veicot izmaiņas katram ritenim milisekundes ātrumā.

Jauni stūres pastiprinātāja regulējumi padara stūres darbību vēl precīzāku un ļauj vēl labāk izjust ceļu. Izvēles aprīkojumā pieejamā dinamiskā stūrēšanas sistēma regulē stūres leņķi atbilstoši ātrumam, nodrošinot ārkārtīgi precīzu vadāmību. Par ātruma samazināšanu rūpējas Audi R8 Coupé V10 performance quattro standarta aprīkojumā iekļautās ar oglekļa šķiedru pastiprinātās keramiskās bremzes. Bremžu suporti ir pelēkā antracīta krāsā standarta aprīkojumā vai sarkanā krāsā pēc pasūtījuma.

Audi R8 Coupé V10 performance quattro in side view

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi R8 Coupé V10 performance quattro.
9W9W_52L_AVP2D_A_2_000.jpg
Ascari zila, metāliska Ascari zila, metāliska
Kemora pelēka, metāliska Kemora pelēka, metāliska
Mythos melna, metāliska Mythos melna, metāliska
Vegas dzeltena Vegas dzeltena
Suzuka pelēka, metāliska Suzuka pelēka, metāliska
20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu dinamisku dizainu, antracīta melnā krāsā, izteikti spīdīga apdare 20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu dinamisku dizainu, antracīta melnā krāsā, izteikti spīdīga apdare
20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu dinamisku dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, izteikti spīdīga apdare 20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu dinamisku dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, izteikti spīdīga apdare
20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu Evo dizainu, antracīta melnā krāsā, izteikti spīdīga apdare 20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu Evo dizainu, antracīta melnā krāsā, izteikti spīdīga apdare
20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu V formas Evo dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, izteikti spīdīga apdare 20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu V formas Evo dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, izteikti spīdīga apdare
20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu V formas Evo dizainu, matētā bronzas krāsā, izteikti spīdīga apdare 20 collu Audi Sport vieglmetāla diski ar piecu V formas Evo dizainu, matētā bronzas krāsā, izteikti spīdīga apdare
Special edition Audi R8 green hell

Īpašā versija Audi R8 green hell²

Ierobežotā sērijā pieejams modelis³ par godu Audi R8 LMS piecām kopvērtējuma uzvarām Nirburgringas 24 stundu sacensībās – leģendārajā „Zaļajā ellē“. Dizaina paka izceļas ar unikālo krāsu. Ierobežotās sērijas numuri uz durvīm un diski sarkanā krāsā.

Detalizētu informāciju varat saņemt pie sava Audi partnera.

Salons: fokuss un elegance

Saikne ar autosporta pasauli izpaužas arī Audi R8 salonā: lielā arkas kontūra tieši jums priekšā vizuāli ieskauj visas vadības ierīces, imitējot uz vadītāju orientēta vienvietīga sacīkšu automobiļa dizainu. Audi R8 Coupé V10 performance quattro ir aprīkots ar padziļinātiem sporta sēdekļiem. Salona standarta aprīkojumā iekļauta ādas/Alcantara apdare, Mercato zilas krāsas akcenti un spīdīgas oglekļa šķiedras dekoratīvie elementi. Standarta aprīkojumā iekļauti arī nerūsējošā tērauda pedāļi un kājas balsts, kā arī oglekļa šķiedras paneļi. Protams, arī jūsu individuālās vēlmes var būt neierobežotas. Audi exclusive piedāvā krāsu un materiālu kombināciju klāstu, no kura varat izvēlēties sev tīkamāko, lai pieskaņotu sava supersportiskā automobiļa salonu savai gaumei.

The interior of the Audi R8 Coupé V10 performance quattro
Aplūkot salonu
Audi virtual cockpit in the Audi R8 Coupé V10 performance quattro

Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma: viss svarīgais acu priekšā

Arī digitālie salona risinājumi ir veidoti tā, lai vadītājs varētu maksimāli koncentrēties uz trasi, standarta aprīkojumā iekļaujot MMI navigation plus un Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas kombināciju. Lielā 12,3 collu pa diagonāli ekrāna galvenajā vietā atrodas tahometrs. Apkārt tam ir izvietoti papildu dati, piemēram, griezes moments, dinamiskā pārslodze, apļa laiks, dzinēja un transmisijas eļļas temperatūra, kā arī riepu gaisa spiediens un temperatūra. MMI sistēma darbojas ar inteliģento balss atpazīšanu, un to principā iespējams kontrolēt, nenoņemot rokas no stūres. Audi R8 Coupé V10 performance quattro ir papildu poga, kas ļauj jums tieši kontrolēt īpaši iestatītās veiktspējas programmas.

1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 13,0 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 299–297 g/km.
2
Audi R8 green hell ir sērijveida automobilis un nav īpaši paredzēts lietošanai sacīkšu trasē.