Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

R8 Coupé V10 quattro > R8 > Sākumlapa
Audi R8 Coupé V10 quattro

R8 Coupé V10

Augstākā līmeņa vilinājums.
Audi R8 Coupé V10 quattro.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 13,5 l/100km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 310 g/km

Saikne ar autosportu, tiekšanās pēc rezultātiem un bezkompromisu forma: neviens cits automobilis neatspoguļo šīs Audi vērtības tik labi kā Audi R8. Tas ir kā esence, kas apvieno visu, kas saistīts ar autosportu un ekskluzivitāti. Audi R8 Coupé V10 quattro ir īsts Audi visaugstākajā līmenī.

Top view of the Audi R8 Coupé V10 quattro
Veiktspējas rādītāji

Jauda

419

kW*

(570 ZS)

Maksimālais ātrums

324

km/h*

Paātrinājums

3.4

sekundes

no 0 līdz 100 km/h

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 13,5 l/100 km / CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 310 g/km

Atmosfēriskais V10 dzinējs: spēks nāk no sirds

Audi R8 sirds ir starp abām asīm novietotais atmosfēriskais V10 dzinējs. 5,2 litru FSI dzinēja neapturamā jauda piešķir automobilim īpašu raksturu. Maksimālais 560 Nm griezes moments ir pieejams pie 6200 apgriezieniem minūtē. Tā ciešā saikne ar augsti tehnoloģiskiem sacīkšu automobiļiem izpaužas dažādās jomās. Piemēram, sausā kartera eļļošana ļauj to uzstādīt īpaši zemu. Tas savukārt būtiski ietekmē R8 vadāmības precizitāti jebkurā situācijā. 10 cilindru īpašā aizdedzes secība piešķir dzinējam unikāli raksturīgu skaņu, kas līdzinās varenam lauvas rēcienam.

Audi R8 Coupe in dynamic ride

Šasija: precizitāte visos aspektos

Sacensībās nozīme ir ne tikai jaudai, bet arī tam, cik precīzi un cik tieši jūs varat to pārnest uz ceļu. Daļēji to nodrošina šasija: visiem četriem Audi R8 riteņiem ir alumīnija dubultsviru asis. Audi R8 standarta aprīkojumā iekļauta Audi drive select braukšanas dinamikas sistēma ar četriem režīmiem. Ar Audi magnētisko balstiekārtas sistēmu amortizatori pielāgojas jūsu braukšanas stilam un ceļa profilam, veicot izmaiņas katram ritenim milisekundes ātrumā.

Jauni stūres pastiprinātāja regulējumi padara stūres darbību vēl precīzāku un ļauj vēl labāk izjust ceļu. Izvēles aprīkojumā pieejamā dinamiskā stūrēšanas sistēma regulē stūres leņķi atbilstoši ātrumam, nodrošinot ārkārtīgi precīzu vadāmību. Par ātruma samazināšanu, kad tas nepieciešams, rūpējas standarta aprīkojumā iekļautie perforētie un ventilētie tērauda bremžu diski. To unikālais viļņveida dizains apliecina, cik daudz uzmanības Audi pievērš tam, lai R8 konstrukcijas svara samazināšanas pieeja izpaustos katrā detaļā. Bremžu suporti ir pieejami melnā vai pēc pasūtījuma sarkanā krāsā.

Side view Audi R8 Coupé V10 quattro

Dizains: perfektas līnijas

Radīts, lai būtu priekšā pārējiem: jaunais Audi R8 ar uz priekšu novirzītu salonu, izteiktajām riteņu arkām un unikālu difuzoru ir aizguvis vairākus dizaina elementus no autosporta pasaules un Audi pieredzes sacensībās.

Dziļās horizontālās līnijas padara priekšpusi platāku un liek Audi R8 vizuāli izskatīties vēl zemākam un sportiskākam. Sānos dominē raksturīgie paneļi, bet aizmugurē izceļas pilna platuma gaisa izplūdes režģis un jaunas, ovālas izplūdes caurules. Standarta 19 collu disku vietā iespējams pasūtīt jauna dizaina frēzētus 20 collu diskus ar pieciem V veida spieķiem un trīs dažādiem virsmas variantiem.

Rear view of the Audi R8 Coupé V10 quattro

Krāsas un diski

Kombinējiet dažādas krāsas un diskus, lai radītu tieši savai gaumei atbilstošu Audi R8 Coupé V10 quattro².
L5L5_52K_AVP2D_A_2_000.jpg
Floret sudraba, metāliska Floret sudraba, metāliska
Tangor sarkana, metāliska Tangor sarkana, metāliska
Macaw zila, ar kristāla efektu Macaw zila, ar kristāla efektu
Daytona pelēka, perlamutra Daytona pelēka, perlamutra
Myth melna, metāliska Myth melna, metāliska
21 collas vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu dinamisku dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, spīdīga apdare 21 collas vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu dinamisku dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, spīdīga apdare
21 collas vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu dinamisku dizainu, antracīta melnā krāsā, spīdīga apdare 21 collas vieglmetāla diski ar piecu dubultspieķu dinamisku dizainu, antracīta melnā krāsā, spīdīga apdare
21 collas vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu Evo dizainu, matētā bronzas krāsā, izteikti spīdīga apdare 21 collas vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu Evo dizainu, matētā bronzas krāsā, izteikti spīdīga apdare
21 collas vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu Evo dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, spīdīga apdare 21 collas vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu Evo dizainu, titāna pelēkā matētā krāsā, spīdīga apdare
21 collas vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu Evo dizainu, antracīta melnā krāsā, spīdīga apdare 21 collas vieglmetāla diski ar piecu V formas spieķu Evo dizainu, antracīta melnā krāsā, spīdīga apdare

Salons: fokuss un elegance

Saikne ar autosporta pasauli izpaužas arī Audi R8 salonā: lielā arkas kontūra tieši jums priekšā vizuāli ieskauj visas vadības ierīces, imitējot uz vadītāju orientēta vienvietīga sacīkšu automobiļa dizainu. Turklāt apsildāmajiem sporta sēdekļiem ir elektriska un pneimatiska regulēšana un augstas kvalitātes Nappa ādas apdare. Audi R8 Coupé V10 quattro ir pieejamas jaunas krāsu kombinācijas: pasteļa sudraba ar akmens pelēkām kontrastējošām šuvēm, Palomino brūna ar tēraudpelēkām šuvēm un melna ar Utopia zilām šuvēm. Protams, arī jūsu individuālās vēlmes var būt neierobežotas. Audi exclusive jūsu izvēlei piedāvā plašu krāsu un materiālu kombināciju klāstu.

Audi R8 Coupe interior
360 grādu salona panorāmas skats
View Audi virtual cockpit Audi R8 V10 Coupé

Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma: viss svarīgais acu priekšā

Arī digitālie salona risinājumi ir veidoti tā, lai vadītājs varētu maksimāli koncentrēties uz trasi, standarta aprīkojumā iekļaujot MMI navigation plus un Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas kombināciju. Lielā 12,3 collu pa diagonāli ekrāna galvenajā vietā atrodas tahometrs. Apkārt tam ir izvietoti papildu dati, piemēram, griezes moments, dinamiskā pārslodze, apļa laiks, dzinēja un transmisijas eļļas temperatūra, kā arī riepu gaisa spiediens un temperatūra. MMI sistēma darbojas ar inteliģento balss atpazīšanu, un to principā iespējams kontrolēt, nenoņemot rokas no stūres.

Ļaujiet Audi R8 Coupé V10 quattro² sevi apburt

Audi R8 Coupé V10 quattro
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 13,5 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 310 g/km.