R8 Coupé V10 quattro > R8 > Sākumlapa
The new Audi R8 Coupé V10 quattro

Augstākā līmeņa vilinājums.
Audi R8 Coupé V10 quattro.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 12,9 l/100km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 294–293 g/km

Saikne ar autosportu, tiekšanās pēc rezultātiem un bezkompromisu forma: neviens cits automobilis neatspoguļo šīs Audi vērtības tik labi kā Audi R8. Tas ir kā esence, kas apvieno visu, kas saistīts ar autosportu un ekskluzivitāti. Audi R8 Coupé V10 quattro ir īsts Audi visaugstākajā līmenī.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080_AR8_181008.jpg
1920x1080_AR8_181008.jpg
  • Piesaista uzmanību: Audi R8 Coupé V10 quattro.

  • Neizdzēšams iespaids: plakanais, izteiksmīgais vienotais režģis ar šūnveida ieliktni.

  • Nav gatavs piekāpties nevienam: plakanās atveres priekšējā pārsegā atgādina leģendāro Audi Sport quattro.

  • Audi exclusive: ja vēlaties, uz sānu paneļiem iespējams izvietot jūsu izvēlētu uzrakstu vai logotipu.

  • Stiprās puses: Audi R8 Coupé V10 quattro spēcīgās līnijas iemieso dinamiku.

  • Lielais brālis: Audi R8 LMS ir guvis panākumus sacīkšu trasēs visā pasaulē.

  • Vairāk personības: Audi exclusive piedāvā pilnu ādas apdari dažādās krāsu kombinācijās.

  • Uzmanības centrā esat jūs: Audi R8 Coupé V10 quattro vadītāja vieta.

  • Kontrolēta jauda: 7 pakāpju S tronic dubultā sajūga transmisijas pārnesumus iespējams pārslēgt ar lāpstiņām pie stūres.

Veiktspējas rādītāji

Jauda

419

kW

(570 ZS)

Maksimālais ātrums

324

km/h

Paātrinājums

3.4

sekundes

no 0 līdz 100 km/h

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 12,9 l/100 km / CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 294–293 g/km

Šasija: precizitāte visos aspektos

Sacensībās nozīme ir ne tikai jaudai, bet arī tam, cik precīzi un cik tieši jūs varat to pārnest uz ceļu. Daļēji to nodrošina šasija: visiem četriem Audi R8 riteņiem ir alumīnija dubultsviru asis. Audi R8 standarta aprīkojumā iekļauta Audi drive select braukšanas dinamikas sistēma ar četriem režīmiem. Ar Audi magnētisko balstiekārtas sistēmu amortizatori pielāgojas jūsu braukšanas stilam un ceļa profilam, veicot izmaiņas katram ritenim milisekundes ātrumā.

Jauni stūres pastiprinātāja regulējumi padara stūres darbību vēl precīzāku un ļauj vēl labāk izjust ceļu. Izvēles aprīkojumā pieejamā dinamiskā stūrēšanas sistēma regulē stūres leņķi atbilstoši ātrumam, nodrošinot ārkārtīgi precīzu vadāmību. Par ātruma samazināšanu, kad tas nepieciešams, rūpējas standarta aprīkojumā iekļautie perforētie un ventilētie tērauda bremžu diski. To unikālais viļņveida dizains apliecina, cik daudz uzmanības Audi pievērš tam, lai R8 konstrukcijas svara samazināšanas pieeja izpaustos katrā detaļā. Bremžu suporti ir pieejami melnā vai pēc pasūtījuma sarkanā krāsā.

Audi R8 Coupé V10 quattro frontview
Vairāk par autosportu

Dizains: perfektas līnijas

Radīts, lai būtu priekšā pārējiem: jaunais Audi R8 ar uz priekšu novirzītu salonu, izteiktajām riteņu arkām un unikālu difuzoru ir aizguvis vairākus dizaina elementus no autosporta pasaules un Audi pieredzes sacensībās.

Dziļās horizontālās līnijas padara priekšpusi platāku un liek Audi R8 vizuāli izskatīties vēl zemākam un sportiskākam. Sānos dominē raksturīgie paneļi, bet aizmugurē izceļas pilna platuma gaisa izplūdes režģis un jaunas, ovālas izplūdes caurules. Standarta 19 collu disku vietā iespējams pasūtīt jauna dizaina frēzētus 20 collu diskus ar pieciem V veida spieķiem un trīs dažādiem virsmas variantiem.

Rearview Audi R8 Coupé V10 quattro
Vairāk par automobiļa virsbūvi

Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma: viss svarīgais acu priekšā

Arī digitālie salona risinājumi ir veidoti tā, lai vadītājs varētu maksimāli koncentrēties uz trasi, standarta aprīkojumā iekļaujot MMI navigation plus un Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas kombināciju. Lielā 12,3 collu pa diagonāli ekrāna galvenajā vietā atrodas tahometrs. Apkārt tam ir izvietoti papildu dati, piemēram, griezes moments, dinamiskā pārslodze, apļa laiks, dzinēja un transmisijas eļļas temperatūra, kā arī riepu gaisa spiediens un temperatūra. MMI sistēma darbojas ar inteliģento balss atpazīšanu, un to principā iespējams kontrolēt, nenoņemot rokas no stūres.

Audi virtual cockpit

Personalizēšana: jūsu ekskluzīvais pieskāriens

Piedalieties sava Audi R8 ārienes dizaina veidošanā – Audi exclusive piedāvā jums iespēju pilnībā pielāgot ārienes dizainu savām vēlmēm. Sānu paneļu kontrastiem ir pieejamas piecas dažādas krāsas, kā arī individuāla apdare. Jūs varat pievienot paša izvēlētu logotipu vai uzrakstu, skaidri iezīmējot šo Audi R8 kā savu.

Audi exclusive Sideblades