Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

R8 Spyder V10 performance > R8 > Sākumlapa
  • stage_exterior_front.jpg
Audi R8 Spyder V10 performance quattro

Audi R8 Spyder V10 performance

Veiktspēja bez robežām.
Audi R8 Spyder V10 performance quattro.

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 13,4-13,3 l/100 km
CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 306–304 g/km

Saikne ar autosportu un uzticība raksturīgajai formai: 620 ZS jaudīgais Audi R8 Spyder V10 performance quattro ir vieta, kur beidzas ceļš un sākas sacīkšu trase. Jūs noteikti izjutīsiet šīs pārmaiņas: jūs tās dzirdēsiet un izbaudīsiet bez ierobežojumiem.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-r8-spyder-performance-front-R8_2020_1635.jpg
1920x1080-audi-r8-spyder-performance-front-R8_2020_1635.jpg
  • Nav gatavs piekāpties nevienam: plakanās atveres priekšējā pārsegā atgādina leģendāro Audi Sport quattro.

  • Pilnvērtīgs noslēgums: pilna platuma gaisa izplūdes režģis ar paaugstinātu difuzoru.

  • Atvērts visam: Audi R8 Spyder V10 performance quattro ar nolaistu jumtu.

  • 128 gaismas diodes aizmugurē veido unikāli atpazīstamu gaismas rakstu.

  • Audi R8 Spyder V10 performance quattro aizmugurējais spoileris ir izgatavots no oglekļa šķiedras kompozīta.

  • R8 Spyder V10 performance quattro² paātrinās no 0 līdz 100 km/h 3,2 sekundēs (degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 13,4–13,3 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 306–304 g/km).

  • Ielūkojieties iekšpusē: sēdekļi ar smalkas Nappa ādas apdari, Express sarkanas krāsas šuves ar kontrastējošām Steel pelēkas krāsas šuvēm

  • Īpašs displejs: apkārt tahometram Audi virtuālajā vadītāja informācijas sistēmā ir sagrupēti dinamiskās pārslodzes, griezes momenta vai apļa laika rādītāji.

Atmosfēriskais V10 dzinējs: spēks nāk no sirds

Tas pievērsīs jūsu acu un ausu uzmanību – Audi R8 Spyder V10 performance quattro raksturu izceļ neapturamā jauda: 5,2 litru FSI dzinējs attīsta maksimālo 560 Nm griezes momentu pie 6200 apgr. min. Pateicoties sausā kartera eļļošanai, centrāli novietotais dzinējs atrodas īpaši zemu. Tas savukārt ietekmē R8 vadāmības precizitāti visās situācijās. 10 cilindru īpašā aizdedzes secība piešķir dzinējam unikāli raksturīgu skaņu, kas līdzinās varenam lauvas rēcienam. Tā būs vislabākā dziesma, kas jūs pavadīs brauciena laikā, it īpaši ar nolaistu jumtu.

Ceļā uz maksimālo ātrumu jūs vedīs jauna septiņpakāpju S-tronic transmisija ar tuvām, sportiskām pārnesumu attiecībām un optimizētu quattro piedziņu. Tā nodrošina optimālu griezes momenta sadalījumu visos apstākļos un sniedz jums izteiktas priekšrocības saķeres, dinamikas un braukšanas drošības ziņā.

Rear view Audi R8 Spyder V10 performance quattro
Veiktspējas rādītāji

Jauda

456

kW*

(620 ZS)

Maksimālais ātrums

329

km/h*

Paātrinājums

3.2

sek.

no 0 līdz 100 km/h

*Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā*: 13,4-13,3 l/100 km / CO₂ izmeši kombinētajā ciklā*: 306–304 g/km

Šasija: precizitāte visos aspektos

Sacensībās nozīme ir ne tikai jaudai, bet arī tam, cik precīzi un cik tieši jūs varat to pārnest uz ceļu. Daļēji to nodrošina šasija: visiem četriem Audi R8 riteņiem ir alumīnija dubultsviru asis. Audi R8 Spyder V10 performance quattro standarta aprīkojumā iekļauta Audi drive select braukšanas dinamikas sistēma ar četriem režīmiem. Ar Audi magnētisko balstiekārtas sistēmu amortizatori pielāgojas jūsu braukšanas stilam un ceļa profilam, veicot izmaiņas katram ritenim milisekundes ātrumā.

Jauni stūres pastiprinātāja regulējumi padara stūres darbību vēl precīzāku un ļauj vēl labāk izjust ceļu. Izvēles aprīkojumā pieejamā dinamiskā stūres sistēma regulē stūres leņķi atbilstoši ātrumam, nodrošinot ārkārtīgi precīzu vadāmību.

Par ātruma samazināšanu rūpējas Audi R8 Coupé V10 performance quattro standarta aprīkojumā iekļautās ar oglekļa šķiedru pastiprinātās keramiskās bremzes. Tās ir īpaši noturīgas pret augstu temperatūru, izturīgas un, kas vissvarīgāk, vieglākas. Bremžu suporti ir pelēkā antracīta krāsā standarta aprīkojumā vai sarkanā krāsā pēc pasūtījuma.

Rear view Audi R8 Spyder V10 performance quattro

Funkcija nosaka formu – dizains

Paceltā veidā nolokāmais jumts izceļ Audi R8 Spyder V10 performance quattro kopējo sportisko siluetu, bet ar nolaistu jumtu uzmanību piesaista izteiksmīgās riteņu arkas. Tās un plakanās atveres virs vienotā radiatora režģa ir atsauces uz Audi autosporta vēsturi.

Dziļās horizontālās līnijas padara priekšpusi būtiski platāku un liek Audi R8 izskatīties vēl zemākam un sportiskākam. Aizmugurē sportisko tēlu noslēdz paaugstinātais difuzors, pilna platuma gaisa izplūdes režģis un ovālas izplūdes caurules spīdīgi melnā krāsā. Standarta 19 collu disku vietā iespējams pasūtīt jauna dizaina frēzētus 20 collu diskus ar pieciem V veida spieķiem un trīs dažādiem virsmas variantiem. Īpaši dinamiskai Audi R8 lietošanai un papildu veiktspējai ir pieejamas jaunas 20 collu vasaras un sporta riepas.

Audi R8 Spyder V10 performance quattro top view

Salons: fokuss un elegance

Par autosporta pasauli atgādina arī Audi R8 salons: lielā arkas kontūra tieši jums priekšā vizuāli ieskauj visas vadības ierīces, imitējot uz vadītāju orientēta vienvietīga sacīkšu automobiļa dizainu. Audi R8 Spyder V10 performance quattro ir aprīkots ar padziļinātiem sporta sēdekļiem. Salona standarta aprīkojumā iekļauta ādas/Alcantara apdare, Mercato zilas krāsas akcenti un spīdīgas oglekļa šķiedras dekoratīvie elementi. Standarta aprīkojumā iekļauti arī nerūsējošā tērauda pedāļi un kājas balsts, kā arī oglekļa šķiedras paneļi. Protams, arī jūsu individuālās vēlmes var būt neierobežotas. Audi exclusive piedāvā krāsu un materiālu kombināciju klāstu, no kura varat izvēlēties sev tīkamāko, lai pieskaņotu sava augstas veiktspējas sporta automobiļa salonu savai gaumei.

Interior design Audi R8 Spyder V10 performance quattro

Audi virtuālā vadītāja informācijas sistēma: viss vienmēr acu priekšā

Arī digitālie salona risinājumi ir veidoti tā, lai vadītājs varētu maksimāli koncentrēties uz trasi, standarta aprīkojumā iekļaujot MMI navigation plus un Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas kombināciju. Visa darbības koncepcija ir veidota tā, lai jūs varētu kontrolēt visas svarīgākās funkcijas, nenoņemot rokas no stūres un neatraujot skatienu no ceļa. Audi virtuālās vadītāja informācijas sistēmas ekrāna ar 12,3 collu diagonāli galvenajā vietā atrodas tahometrs. Apkārt tam ir izvietoti papildu dati, piemēram, griezes moments, dinamiskā pārslodze, apļa laiks, dzinēja un transmisijas eļļas temperatūra, kā arī riepu gaisa spiediens un temperatūra. Audi R8 Spyder V10 performance quattro ir papildu poga, kas ļauj jums tieši kontrolēt īpaši iestatītās veiktspējas programmas.

 Audi virtual cockpit in the Audi R8 Spyder V10 performance quattro
1
Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā¹: 13,4–13,3 l/100 km; CO₂ izmeši kombinētajā ciklā¹: 306–304 g/km